6.04. 2014 ZŁOTOOOOO! Juniorek Starszych MLUKS JEDYNKI TRZEBIATÓW
Dodane przez dob dnia Wrzesień 20 2014 16:27:11
Dziś kilka dni po ostatnim spotkaniu Finału Mistrzostw Polski Juniorek Starszych rozgrywanym na parkiecie MCS w Mrzeżynie z czasowej perspektywy muszę powiedzieć, że złoty medal w tej kategorii smakuje mi jeszcze bardziej niż w niedzielę. W trakcie tych kilku dni był czas na spokojną analizę spotkań finałowych. Oczywiście w trakcie tych Mistrzostw było różnie, ale nasz sukces w tym sezonie był jak najbardziej zasłużony, ciężka praca najważniejszych zawodniczek, polot i pełna radości gra młodzieży, przegadane godziny w trakcie i po treningach dały w końcu efekt
Juniorki STARSZE MLUKS Jedynki Trzebiatów Mistrzyniami Polski w Unihokeju!!!!Rozszerzona zawartość newsa
Dziś kilka dni po ostatnim spotkaniu Finału Mistrzostw Polski Juniorek Starszych rozgrywanym na parkiecie MCS w Mrzeżynie z czasowej perspektywy muszę powiedzieć, że złoty medal w tej kategorii smakuje mi jeszcze bardziej niż w niedzielę. W trakcie tych kilku dni był czas na spokojną analizę spotkań finałowych. Oczywiście w trakcie tych Mistrzostw było różnie, ale nasz sukces w tym sezonie był jak najbardziej zasłużony, ciężka praca najważniejszych zawodniczek, polot i pełna radości gra młodzieży, przegadane godziny w trakcie i po treningach dały w końcu efekt.
Juniorki STARSZE MLUKS Jedynki Trzebiatów Mistrzyniami Polski w Unihokeju!!!!

Po ostatnim gwizdku byłem pewien, że zdecydowały cechy wolicjonalne, co nie oznacza, że Trzebiniankom ich zabrakło! Dla nas to był już trzeci finał, niektóre zawodniczki kończą w tym sezonie grę w juniorkach, właśnie one prowadziły zespół do zwycięstw, to była ich ostatnia szansa! Cała Drużyna miała tego świadomość, może ostatnie spotkanie nie było piękne, tak, był to mecz walki, ale wydaje mi się, że nasza gra była twarda, nieustępliwa i momentami świetna, chociaż nie brakowało błędów, graliśmy na trzy piątki, co również zdało egzamin. Nawet w trudnych momentach finału kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku i najbardziej efektywne rozwiązania zostawiliśmy sobie na końcówkę spotkania, nie poniosły nas nerwy. Myślę również, że od strony organizacyjnej też nie było najgorzej, każda ekipa otrzymała nagrody, nagrody otrzymali ALL STars oraz najlepsze zawodniczki poszczególnych ekip, każda najlepsza zawodniczka w meczu otrzymywała "morską" statuetkę, były koszulki turniejowe, które rozeszły się jak świeże bułeczki. Morskie upominki otrzymali sędziowie i trenerzy, w trakcie turnieju nie doszło do poważnych kontuzji, dopisała publiczność!
Po obejrzeniu zarejestrowanych spotkań mogę powiedzieć, że mecze z perspektywy kamery wcale nie są nudne, wręcz przeciwnie! Mam nadzieję, że wkrótce po obróbce uda nam się je zamieścić w intenecie
Na koniec dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego finału, prowadzenia relacji i meczy przy stoliku, prowadzenia całej imprezy, a także sponsorom i publiczności. Na koniec dziękuję mojej drużynie, mojemu koledze trenerowi Tomkowi Bogdańskiemu, z którym wspólnie ciężko pracowaliśmy na ten sukces, mojej rodzinie i wszystkim, których spotkałem na unihokejowym szlaku od 2003 roku do dziś, w tym temu, który zakaził mnie unihokejem, Piotrkowi Augustyniakowi!