Pierwszy sprawdzian przed Mistrzostwami Polski
Dodane przez bodzio dnia Wrzesień 28 2007 00:48:11
W hali sportowej we Wierzchowie w ubiegły czwartek (27 wrzesień) o godz. 18 odbył się mecz towarzyski między ekipami WSU Wierzchowo i MLUKS-u Jedynki Trzebiatów. Juniorki mecz rozgrywały na zasadach 3x20 min. Był to pierwszy sprawdzian dziewczyn z Trzebiatowa przed Mistrzostwami Polski w tej kategorii. Mecz rozpoczął się komfortowo dla ekipy z Trzebiatowa, która prowadziła 1:0. Jeszcze w pierwszej tercji Wierzchowo doprowadziło do wyniku 1:2 i objęły prowadzenie. Ostatecznie pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 2:2. W drugiej tercji zespół z Wierzchowa nie dał najmniejszych szans ekipie z MLUKS-u wygrywając tą tercje 3:1. A bramkę dla naszych dziewczyn strzeliła , po znakomitym podaniu od Dominiki Tatar, Paulina Szamruchiewicz. Dziewczyny schodziły na trzecią tercję z dwubramkową stratą. Trzecia tercją także skończyła się wynikiem 2:2, a cały mecz 7:5 dla dziewczyn WSU. Mimo morderczej walki nie udało się nam pokonać w tym dniu dziewczyn z Wierzchowa. Gratulujemy wygranej drużynie!

MLUKS Jedynka Trzebiatów
Basia Bagińska (b), Patrycja Niewiadomska, Dominika Tatar (1), Wioleta Ronowicz (1), Karolina Drążczyk, Kasia Ludwiczak, Stasia Bagińska, Pamela Bogdańska, Asia Prośniewska (1), Paulina Szamruchiewicz (1), Ola Łebedyńska (1), Lucyna Grzelak, Kinga Koperska, Weronika Rolewicz, Patrycja Tałanda

WSU Wierzchowo
Iwona Trybura, Kamila Horyń, Dorota Głowacka, Justyna Zwierzyńska, Dominika Wasilczyk, Michalina Karpa, Katarzyna Jakóbczak, Karolina Kobak, Agnieszka Borecka, Paulina Grzelak, Sylwia Olczak, Sylwia Kubiak.