Puchar Burmistrza Łochowa dla Juniorów Młodszych z Trzebiatowa!
Dodane przez bodzio dnia Kwiecień 28 2008 09:42:43

27 kwietnia w hali widowiskowo-sportowej w Łochowie odbył się turniej o Puchar Burmistrza Łochowa.
Warto dodać że grano 2x10min. Udział w tej imprezie wzięło 9 ekip z całej Polski:
MLUKS Jedynka Trzebiatów
LUKS Nolet Żabi Róg (woj. warmińsko - mazurskie)
UKS Alfa Borowa (woj. podkarpackie)
UKS Orlęta Warszawa (woj. mazowieckie)
LUKS Orlęta Stromiec (woj. mazowieckie)
ULKS Olimpia Łochów (woj. mazowieckie)
UKS Pancerni Żurawica (woj. podkarpackie)
Gimnazjum Bedlno (woj. łódzkie)
UKS Atlas Gawłuszowice (woj. podkarpackie)

UKS Atlas Gawłuszowice

Nasza drużyna przystępowała do turnieju bez wielu zawodników. Na turniej pojechało zaledwie 8 zawodników. Trener Trzebiatowa postawił więc na atak Mateusza Musielaka, który zadebiutował w tym sezonie na tej pozycji.

W pierwszym swoim meczu nasza drużyna zmierzyła się z UKS Pancerni Żurawica. Już od samego początku spotkania Trzebiatów przeważał na boisku co pokazała zdobyta przez Krzysztofa Galewskiego bramka na 1:0. W drugiej połowie spotkania na 2:0 podwyższa Dobromir Cirocki i ostatecznie mecz kończy się takim wynikiem.

[...]

GRUPA A

GRUPA B

W drugim meczu fazy grupowej Trzebiatów spotkał się z ekipą UKS Alfa Borowa. Mecz był bardzo zacięty, lecz to Trzebiatów wyszedł na prowadzenie 1:0. Od tego momentu Borowa stwarzała coraz więcej akcji, lecz już do końca meczu nasza drużyna nie dała sobie strzelić bramki i mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Jedynki.
W kolejnym grupowym meczu naszym rywalem było Gimnazjum Bedlno. Od początku do końca Trzebiatów panował na boisku, a mecz zakończył się wynikiem 5:0. W tym meczu debiutujący na pozycji napastnika Mateusz Musielak strzelił dwie bramki.
Ostatni mecz grupowy nasza drużyna zagrała z UKS Orlęta Stromiec. Mecz był dosyć zacięty, lecz do Trzebiatów przechylił szalę na swoją korzyść. Na pełnej szybkości Piotr Krzykowski minął trzech obrońców i skierował piłkę do siatki pod nogami bramkarza. Jednego gola dołożył jeszcze Jakub Stolarczyk i mecz skończył się wynikiem 2:0.
Nasza drużyna awansowała do półfinału z pierwszego miejsca i pojedynek o finał zagrała z ULKS Olimpią Łochów. Ten mecz przez długi okres był wyrównany, lecz po strzeleniu przez Jedynkę pierwszej bramki Łochów zupełnie opadł z sił. W drugiej połowie padają jeszcze dwie bramki dla naszej ekipy i mecz kończy się wynikiem 3:0.
W finale MLUKS Jedynka Trzebiatów zmierzyła się z ekipą UKS Orlęta Warszawa. Poprzedni mecz tych druzyn zakończył się wynikiem 5:2 dla Jedynki. Finał stał na wysokim poziomie, a mecz sam w sobie był porywający i wyrównany. Przez pierwszą połowę na tablicy widniał bezbramkowy remis, lecz w drugiej to Trzebiatów dzięki szybkiemu rozegraniu zamka w przewadze strzela pierwszą bramkę, a jej autorem jest Dobromir Cirocki. Później ma miejsce wiele nerwowych sytuacji, kiedy to karę dostaje Piotr Krzykowski, a następnie karę osobistą kapitan Orląt. Pod koniec meczu drugą bramkę zdobywa Krzysztof Galewski i do końca spotkania żadna bramka już nie padła.

W tym turnieju Trzebiatów pokazał swoją wielką formę wygrywając turniej bez wielu zawodników. Szczególne brawa należą się dla naszej obrony, którą tworzyła para obrónców: Adam Dziurny i Piotr Krzykowski oraz bramkarza Macieja Bogdańskiego, który przez cały turniej zachował czyste konto.

Po turnieju odbyło się wręczenie nagród. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Arkadiusz Mieszkowski z UKS Alfa Borowa. Nasza drużyna, która wygrała turniej dostała puchar oraz komplet strojów.