3 miejsce Młodzików w Finale Wojewódzkim!
Dodane przez dob dnia Kwiecień 20 2008 09:06:31

MLUKS Jedynka Trzebiatów zdobyła brązowy medal w Finale Wojewódzkim Szkół Podstawowych, rozgrywanym w Wierzchowie 14 kwietnia 2008 r.

SP Maszewo: SP 1 Trzebiatów 0:5
SP Wierzchowo: SP 1 Trzebiatów 5:1
SP 1 Trzebiatów: SP Szczecin 74 3:0
SP Redło: SP 1 Trzebiatów 5:4
SP 1 Trzebiatów: SP Tuczno 3:0

Chłopcy SP1 Trzebiatów jako ostatni z Trzebiatowskich szkolnych drużyn unihokejowych wystąpili w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeja, zawody odbyły się w Wierzchowie, kolebce zachodniopomorskiego unihokeja dowodzonej przez aktualnego trenera reprezentacji Polski U-19 Kobiet- Piotra Augustyniaka, która w tym roku wystąpi w roli gospodyń Mistrzostw Świata (7-11 maj 2008).
Nasi chłopcy pierwszy raz grali o medale i pierwszy raz w tym roku jako MLUKS Jedynka Trzebiatów mogliśmy zdobyć 4 medale w unihokejowych rozgrywkach wojewódzkich. Zdobyliśmy brązowy medal, chociaż w meczu o II miejsce prowadziliśmy już 3:0, by ulec 4:5 dobrze dysponowanej drużynie Redła.
W meczu o brązowy medal trener dokonał kilku podstawowych zmian: młodzi zawodnicy z klas 4 i 5-tych godnie i skutecznie zastąpili swoich kolegów z klas 6-tych. Dzięki nim oraz niesamowitemu instynktowi strzeleckiemu kapitana Huberta Kłodawskiego zdobyliśmy brązowy medal!!!

Skład reprezentacji SP 1 Trzebiatów: Kłodawski Hubert (9g), Bobik Adam, Łata Miron, Prośniewski Kacper, Prośniewski Paweł, Wrembel Adam, Golec Michał (1g), Sokal Bartek (1g), Łęski Maciek, Szpringer Mateusz, Sobczak Łukasz, Jaśkowiak Hubert, Fijałkowski Jarek
Trener: Artur Cirocki