Puchar Geotermii Uniejów dla MLUKS'u!
Dodane przez bodzio dnia Styczeń 20 2008 09:41:13

19 stycznia w Uniejowie odbył się turniej "O Puchar Prezesa Geotermii Uniejów” w kategorii Junior Młodszy. Udział w zawodach wzięło 9 ekip z całej Polski:

MLUKS Jedynka Trzebiatów
UKS Nowa Łódź
(łódzkie)
UKS Victoria Gułtowy (wielkopolskie)
PUKS 3 Trzebinia (małopolskie)
Publiczne Gimnazjum Łochów (mazowieckie)
Gimnazjum Bedlno (łódzkie)
UKS Pumy Chocianów (dolnośląskie)
UKS Wyżny Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
UKS Impuls Uniejów (łódzkie)

Turniej odbywał się w następujący sposób. Grano 2x10 min. z dwuminutową przerwa między połowami. Drużyny natomiast rozstawiono w trzech grupach po trzy zespoły.
Drużyny z pierwszych miejsc walczyły o miejsca 1-3. Zespoły, które zajęły drugie miejsce w grupie walczyły o miejsca 4-6. Natomiast drużyny, które zajęły ostatnie miejsce w swoich grupach walczyły o miejsca 7-9.

Nasza drużyna w grupie trafiła na rywali z Łodzi i Uniejowa. Pierwszy mecz rozegrani o godz. 10.05 z drużyną Uniejowa. Był to pierwszy mecz naszej ekipy i chłopaki ćwiczyli nową taktykę, ponieważ zabrakło w tym turnieju kluczowego zawodnika Krzysztofa Galewskiego, jego miejsce zajął Mariusz Kurczak. W tym meczu chłopaki przez większość jego trwania mieli wielką przewagę i wygrali 3:1. Drugi mecz z ekipą Łodzi był meczem, w którym chłopaki odzyskiwali powoli formę i rozgrywali się. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1 i chłopaki mieli już pewny medal. W trzecim meczu z ekipą Victoria Gułtowy, która zdawała sie najgroźniejszym przeciwnikiem chłopaki łatwo wygrali 6:1. Zaś w ostatnim meczu zmierzyli się z ekipą UKS Wyżyny Bydgoszcz. Bo wyrównanej pierwszej połowie, ostatecznie wygrali ten mecz 4:1 i sięgnęli po Puchar Prezesa Geotermii Uniejów oraz złote medale. Drugie miejsce zajęła drużyna z Bydgoszczy, zaś trzecia lokate zajęła Victoria Gułtowy. Przyznawano także nagrody indywidualne. I tak za najlepszego bramkarza uznano Macieja Bogdańskiego z Trzebiatowa, a najlepszym zawodnikiem został Mateusz Szczepaniak z Victoria Gułtowy.

Zapraszamy do Galerii, gdzie dostępne już są zdjęcia z tego turnieju.