Eurosport 2 pokaże finały Pucharu Europy!
Dodane przez dob dnia Styczeń 11 2008 04:27:09


Wielkie święto dla fanów klubowego unihokeja. XV finały Pucharu Europy (Euro Floorball Cup) kobiet i mężczyzn będzie transmitowała na żywo prosto z Vantaa w Finlandii telewizja Eurosport 2. Mecze odbędą się: w sobotę 12 stycznia o godz. 18.30 i 21.00 - półfinały mężczyzn, w niedzielę 13 stycznia o godz. 11 - finał kobiet (powtórka o 17.45 i w poniedziałek o 16), o 14 - finał mężczyzn (powtórka w poniedziałek o 10 i 21, we wtorek o 16). Mecze te komentować będą Jakub Pieczatowski oraz Ryszard Kaczmarczyk.

Oficjalna strona pucharu: http://efc2008.fi

Statystyki można także śledzić na oficjalnej stronie IFF: floorball.org

Zachęcamy do oglądania unihokeja na najwyższym poziomie.

Terminarz i wyniki Pucharu Europy...
Rozszerzona zawartość newsa


Wielkie święto dla fanów klubowego unihokeja. XV finały Pucharu Europy (Euro Floorball Cup) kobiet i mężczyzn będzie transmitowała na żywo prosto z Vantaa w Finlandii telewizja Eurosport 2. Mecze odbędą się: w sobotę 12 stycznia o godz. 18.30 i 21.00 - półfinały mężczyzn, w niedzielę 13 stycznia o godz. 11 - finał kobiet (powtórka o 17.45 i w poniedziałek o 16), o 14 - finał mężczyzn (powtórka w poniedziałek o 10 i 21, we wtorek o 16). Mecze te komentować będą Jakub Pieczatowski oraz Ryszard Kaczmarczyk.

Oficjalna strona pucharu: http://efc2008.fi

Statystyki można także śledzić na oficjalnej stronie IFF: floorball.org

Zachęcamy do oglądania unihokeja na najwyższym poziomie.
Terminarz i wyniki Pucharu Europy:













Terminarz i wyniki grupy A mężczyzn

09.01.08 10:30 Viking Roma (ITA) – SV Wiler-Ersigen (SUI)

2:7 (0:0) (1:2) (1:5)

09.01.08 13:30 Tatran Stresowice (CZE) – AIK IFB (SWE)

8:10 (1:4) (2:2) (5:4)

10.01.08 10:30 Tatran Stresowice (CZE) – Viking Roma (ITA)

: (:) (:) (:)

10.01.08 13:30 AIK IFB (SWE) – SV Wiler-Ersigen (SUI)

: (:) (:) (:)

11.01.08 10:30 SV Wiler-Ersigen (SUI) – Tatran Stresowice (CZE)

: (:) (:) (:)

11.01.08 13:30 AIK IFB (SWE) – Viking Roma (ITA)

: (:) (:) (:)



Terminarz i wyniki grupy B mężczyzn

09.01.08 16:30 Warberg IC-85 (SWE) – Fjerdingby IBK (NOR)

7:7 (2:1) (4:1) (1:4)(2:1) (4:1) (1:4)

09.01.08 19:30 SC Classic (FIN) – SSV Helsinki (FIN)

5:5 (0:1) (3:3) (2:1)

10.01.08 16:30 Warberg IC-85 (SWE) – SC Classic (FIN)

9:6 (1:1) (2:3) (6:2)

10.01.08 19:30 Fjerdingby IBK (NOR) – SSV Helsinki (FIN)

2:6 (0:4) (0:1) (2:1)

11.01.08 16:30 Fjerdingby IBK (NOR) – SC Classic (FIN)

: (:) (:) (:)

11.01.08 19:30 SSV Helsinki (FIN) – Warberg IC-85 (SWE)

: (:) (:) (:)


Terminarz i wyniki grupy A kobiet

09.01.08 09:30 Nizhny Novgorod FBC-30 (RUS) – HFK Dekanka (CZE)

0:15 (0:4) (0:6) (0:5)

09.01.08 12:30 Sveiva IBK (NOR) – UHC Dietlikon (SUI)

1:12 (0:1) (1:6) (0:5)

10.01.08 09:30 Sveiva IBK (NOR) – Nizhny Novgorod FBC-30 (RUS)

8:6 (3:2) (4:2) (1:2)(3:2) (4:2) (1:2)

10.01.08 12:30 UHC Dietlikon (SUI) – HFK Dekanka (CZE)

6:3 (2:0) (2:1) (2:2)

11.01.08 09:30 HFK Dekanka (CZE) – Sveiva IBK (NOR)

: (:) (:) (:)

11.01.08 12:30 UHC Dietlikon (SUI) – Nizhny Novgorod FBC-30 (RUS)

: (:) (:) (:)



Terminarz i wyniki grupy B kobiet

09.01.08 15:30 Rönnby IBK (SWE) – Rubene (LAT)

9:2 (4:0) (2:2) (3:0)

09.01.08 18:30 IKSU (SWE) – Tapanilan Erä (FIN)

6:2 (2:0) (2:0) (2:2)

10.01.08 15:30 Rönnby IBK (SWE) – IKSU (SWE)

2:3 (1:1) (0:1) (1:1)

10.08.01 18:30 Rubene (LAT) – Tapanilan Erä (FIN)

2:3 (0:2) (0:0) (2:1)

11.08.01 15:30 Rubene (LAT) – IKSU (SWE)

: (:) (:) (:)

11.01.08 18:30 Tapanilan Erä (FIN) – Rönnby IBK (SWE)

: (:) (:) (:)