Podziękowania.
Dodane przez bodzio dnia Grudzień 08 2007 05:01:26
Pierwszy w historii MLUKS Jedynka Trzebiatów zorganizowany turniej w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych nie odbył by się bez pomocy kilku osób.

Wielkie podziękowania należą się panu Mirosławowi Krzywak, który zaoferował się sprowadzić na nasze zawody bandy. W rozstawianiu band brały udział nie tylko dziewczęta z drużyny Juniorek Młodszych MLUKS Jedynka Trzebiatów, ale również chłopcy, którzy na ochotnika przyjechali do Karnic by pomóc w zorganizowaniu tego wydarzenia. Sędziami zawodów byli: Łukasz Kurczak z Trzebiatowa, Grzegorz Kowalczuk z Tuczna oraz protokolant Dobromir Cirocki, opiekę medyczną pełniła mama jednej z najlepszych zawodniczek meczu Pani Beata Szamruchiewicz. Na spotkaniu obecni byli nie tylko ciałem i sercem, ale przede wszystkim głosem rodzice naszych unihokeistek i unihokeistów, władze naszego klubu z Prezesem Haliną Kłodawską na czele oraz kibice. Z drużyną Płociczna przyjechała Pani Burmistrz Tuczna, która jest wielkim fanem swojego młodego zespołu.

Na koniec specjalne podziękowania dla Pana Piotra Augustyniaka z Wierzchowskiej Szkółki Unihokeja, to właśnie stamtąd wypożyczyliśmy potrzebne do rozgrywek unihokejowych bandy, współpraca z WSU Wierzchowo trwa już kilka lat, w zeszłym roku dwie nasze juniorki mogły wjechać z WSU do Liberca w Czechach na NISAOPEN 2007, w roku obecnym 6 zawodniczek tego klubu zasiliło szeregi MLUKS Jedynka Trzebiatów, właśnie w meczu z Płocicznem debiutowały w naszych barwach: Justyna Zwierzyńska, Dorota Głowacka oraz Kamila Horyń. Co prawda system gry obu zespołów jest inny, widać było to na boisku, ale przed nami ważniejsze mecze w walce o Mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych i wierzchowskie wzmocnienie na pewno pomoże nam awansować, co najmniej do Półfinału tych rozgrywek.

Wszystkim jeszcze raz składamy wielkie podziękowania za wszelką pomoc, a rodziców i kibiców zapraszamy na turnieje, które spróbujemy zorganizować na wiosnę 2008 roku w okolicach Trzebiatowa.

Trener Artur Cirocki oraz Prezes Halina Kłodawska