Kolejne spotkania Juniorek i Juniorów Starszych!
Dodane przez bodzio dnia Październik 19 2010 15:42:45
W najbliższy weekend w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mrzeżynie miejsce będzie miało wielkie święto unihokejowe. A mianowicie swoje kolejne spotkania i pierwsze w tym sezonie na tej hali rozegrają zarówno juniorki jak i juniorzy starsi w ramach 1. Ligi rozgrywek o Mistrzostwo Polski w obu kategoriach. Juniorki już wcześniej grały na tej hali, natomiast dla drużyny WSU Wierzchowo, gdzie gra wielu naszych zawodników będzie to debiut na tym parkiecie.

Rywalem naszych juniorek będzie Energa Olimpia Osowa Gdańsk, który będzie jednym z głównych faworytów do medalu w tym sezonie w tej właśnie kategorii. Przypomnijmy, że nasze w poprzedniej kolejce grały z Płocicznem. Pierwsze spotkanie wygrały, by na drugi dzień zejść z boiska przegranym. Tak więc obie ekipy mają po 2 punkty, GGS natomiast rozegra pierwsze swoje spotkania w tym sezonie. Pierwszy mecz tych drużyn odbędzie się w sobotni wieczór o godzinie 20.00. Na drugi dzień o godzinie 12.00 odbędzie się mecz rewanżowy.

Juniorzy natomiast podczas pierwszej kolejki spotkali się z Absolwentem Siedlec. Pierwsze spotkanie wygrali, natomiast nazajutrz ponieśli porażkę na własne życzenie, gdyż praktycznie przez całe spotkanie prowadzili. Teraz przyjdzie im grać z Gorzowem Wlkp, który w poprzedniej kolejce dwukrotnie poległ z Kębłowem. Po raz pierwszy w historii nasi juniorzy będą mogli rozegrać ligowe spotkanie na hali w Mrzeżynie, na której trenują. Pierwsze ich spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 17.00 w sobotę, natomiast dzień później spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane o 9.00.

Mamy nadzieje, że nasze drużyny wywiozą z Mrzeżyna komplet punktów. Jedno wiemy na pewno, to będzie niezapomniane widowisko i mamy nadzieje, że nie ostatnie.

Zapraszamy do Mrzeżyna w sobotę, początek k. godziny 17.00!