Zwycięstwo w Gdyni na zakończenie sezonu Juniorów Starszych!
Dodane przez bodzio dnia Lipiec 06 2010 17:34:34
Dość optymistycznym akcentem zakończyli sezon Juniorzy Starsi WSU Wierzchowo. Bowiem piątego lipca w Gdyni rozegrali oni spotkanie z Aligatorem Gdynia w ramach Finału B. Przypomnijmy, że poprzednie tegoroczne spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Aligatora, a było to bardzo ważne spotkanie bo praktycznie zadecydowało o braku awansu do Finału A. Gospodarze bardzo poważnie podeszli do tego spotkania, gdyż praktycznie grali pełnym składem. Jednak tym razem mecz potoczył się zupełnie inaczej i pomimo bardzo okrojonego i młodego składu WSU pokazało swój potencjał i wygrało 12:10 (3:1, 4:4, 5:5). W obu ekipach widać było brak treningów spowodowany przerwą wakacyjną. Jednakże postarały się one i w dość ciężkich warunkach dostarczyły sobie i nielicznie zgromadzonej publiczności wielu emocji. Mimo bardzo dobrej gry, nie zabrakło jednak słabszych momentów, w których stroną przeważającą był Aligator. W tych właśnie momentach gospodarze byli bezlitośni i strzelali bramki. Choć udało się gościom strzelić aż 12 bramek to nadal brakowało skuteczności i zimnej krwi pod bramką.

Na uwagę zasługiwał przede wszystkim wybrany zawodnikiem meczu Mariusz Kurczak, który prócz gry w defensywie wyprowadzał bardzo groźne kontry oraz sam 'punktował' rywali zdobywając trzy fantastyczne bramki.

Skład WSU Wierzchowo: Bogdański Maciej (b), Dziurny Adam, Kurczak Mariusz, Cirocki Dobromir, Lenart Dariusz, Stosio Rafał, Żegiestowski Michał, Halko Krzysztof, Sadowski Adrian.