Popołudniowa seria spotkań trzeciego dnia: kolejna porażka naszych dziewcząt!
Dodane przez bodzio dnia Czerwiec 20 2010 06:14:22
O godzinie 13.00 rozpoczęła się popołudniowa seria spotkań ostatniego dnia mistrzostw. Wiadomo już, że Mistrzem Polski została drużyna UKS Orkan Ludźmierz. O pozostałe medale bój stoczyły cztery drużyny: Płociczno, Żabi Róg, Trzebinia oraz Trzebiatów. Nie bez przyczyny właśnie w takiej kolejności zostały podane te zespoły. Płociczno było w najlepszej sytuacji z wszystkich tych zespołów, ponieważ grało z teoretycznie najsłabszą drużyną - Warszawą i posiadało najlepszy bilans bramkowy. Wcześniej jednak w bezpośrednim pojedynku zagrały Nolet oraz PUKS. O godzinie 14.30 wspominany już pojedynek Maratończyka z Orlętami. A na zakończenie nasze dziewczęta walczyły o honor z Ludźmierzem.

[Niedziela, godz. 13.00] Ostatnie spotkanie Żabiego Rogu i Trzebini w tym turnieju. Trzebinia mimo słabego początku dalej liczyła się w walce o medale podobnie jak Nolet. Aby móc walczyć o medal trzeba było to spotkanie wygrać, przegrany zostawał z niczym. Po 45 minutach gry to Nolet okazał się ekipą lepszą wygrywając spotkanie 2:0! Jednakże by cieszyć się z medalu musiał czekać na wyniki pozostałych spotkań.

[Niedziela, godz. 14.30] W klarownej sytuacji znalazł się Maratończyk. Po wygranej na samym początku z Noletem i dwóch porażkach w tym z niedocenianą Trzebinią różne były opinie na temat ich formy. Ostatecznie jednak po bardzo wysokim zwycięstwie nad Trzebiatowem znalazły się w najlepszej sytuacji w walce o srebro. W ostatnim swoim spotkaniu dziewczęta z Płociczna podejmowały bardzo gościnne w tym turnieju Orlęta. Ostatecznie do właśnie Maratończyk odniósł skromne zwycięstwo 3:1 i tym samym został srebrnym medalistą Mistrzostw Polski!


[Niedziela, godz. 16.00]
W ostatnim spotkaniu turnieju niepokonany i świeżo upieczony Mistrz Polski - Ludźmierz podemował podłamaną już ekipę Trzebiatowa. Nasza drużyna po dobrym początku i dwóch zwycięstwach spuściła z tonu i przegrała bardzo wysoko spotkania z Noletem i Maratończykiem. Szanse na jakikolwiek medal były bardzo znikome, ponieważ by myśleć o medalu nasze musiałyby wygrać z Orkanem różnicą co najmniej 13 bramek! Ostatecznie jednak nasze zawodniczki poległy w spotkaniu z Ludźmierzem, który po zwycięstwie 3:1 nad Trzebiatowem został niepokonany!