Trzeci dzień mistrzostw: Ludźmierz mistrzem Polski! Druzgocąca porażka MLUKS'u na początek!
Dodane przez bodzio dnia Czerwiec 19 2010 13:34:59
Dzisiaj rozpoczął się trzeci, a zarazem ostatni dzień Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. W porannej serii spotkań rozegrano trzy mecze. Na początek o godz. 8.30 Trzebinia grała z Warszawą. Później między sobą bój stoczyły zawodniczki Żabiego Rogu oraz Ludźmierza. Na zakończenie tej serii spotkań Trzebiatów podejmował Płociczno.

[Niedziela, godz. 8.30] Na boisko wyszły drużyny z końca stawki - Trzebinia oraz Warszawa. Dla gospodyń była to pierwsza i raczej ostatnia szansa na jakąkolwiek zdobycz punktową. Ostatecznie jednak po wyrównanym spotkaniu Trzebinia na trzy minuty przed końcem strzela bramkę, dzięki której wygrywają spotkanie 2:1! Tym samym choć z małymi szansami będą się liczyć w walce o medale.

[Niedziela, godz. 10.00] Bezpośrednio po spotkaniu gospodyń na boisko weszły drużyny Noletu i Orkanu. Nolet w ostatnim swoim spotkaniu okazale wygrał z Trzebiatowem. Natomiast Orkan to dotychczas niepokonany zespół. Zapowiadał się zatem fascynujący pojedynek. I taki też był! Po wyrównanej walce Ludźmierz wygrał z Żabim Rogiem 3:2 i nadal pozostał niepokonany! Następne spotkanie Płociczna z Trzebiatowem miało zadecydować czy Orkan będzie mógł się już cieszyć z mistrzostwa czy też będzie musiał o nie powalczyć w bezpośrednim starciu z Trzebiatowem.

[Niedziela, godz. 11.30] W kolejnym spotkaniu na parkiet wyszły nasze zawodniczki. Tym razem rywalem była nieprzewidywalna w tym turnieju drużyna Płociczna. Przed tym spotkaniem można było sobie zadawać pytanie czy nasze zawodniczki podniosą się po wczorajszej porażce z Noletem. Tak jednak się nie stało i nasze zawodniczki odniosły bardzo wysoką porażkę. Nasze dziewczęta zostały rozbite przez Maratończyk8:0! Tym samym to właśnie Płociczno stało się najpoważniejszym kandydatem do srebrnego medalu.

Po porażce naszych dziewcząt Ludźmierz bez względu na pozostałe wyniki może się już cieszyć ze złotego medalu Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych!