Wysoka porażka na zakończenie drugiego dnia mistrzostw. Ludźmierz niepokonany!
Dodane przez bodzio dnia Czerwiec 19 2010 09:12:30
Zakończył się drugi dzień Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. Podczas tych dwóch dni każdy z zespołów rozegrał po trzy spotkania. Nie zabrakło emocji, sensacji i przede wszystkim nie można było narzekać na ilość bramek. Po dwóch dniach jedynym niepokonanym zespołem zostaje UKS Orkan Ludźmierz. Natomiast to właśnie gospodarze z Warszawy są jedynym zespołem, który nie zdobył jeszcze żadnego punktu. Przedstawiamy wyniki zakończonej już popołudniowej serii spotkań dzisiejszego dnia.

[Sobota, godz. 15.30] Na boisku pojawiły się drużyny z Warszawy, która dotychczas przegrała dwa spotkania oraz Ludźmierza, która ma na swoim koncie komplet punktów po dwóch meczach. Po meczu obfitującym w bramki lepsze okazały się dziewczęta z Ludźmierza, które pokonały gospodynie 7:4!

[Sobota, godz. 17.00]
Bezpośrednio po zakończeniu spotkania Orląt z Orkanem na parkiet wyszły drużyny z Trzebini oraz Płociczna. Ta pierwsza w dwóch rozegranych spotkaniach nie zdobyła jeszcze punktu, natomiast Maratończyk zdobył dwa oczka za zwycięstwo z Noletem. W tym spotkaniu byliśmy świadkami pierwszej sensacji, jeśli tak można nazwać zwycięstwo Trzebini nad Płocicznem. Wyraźnie będący w słabej dyspozycji Maratończyk poległ 2:3!

[Sobota, godz. 18.30] Spotkaniem kończącym drugi dzień zmagań o złoto jest pojedynek niepokonanego dotychczas Trzebiatowa z Żabim Rogiem, który zaliczył już jedną wpadkę. Była to porażka z Płocicznem na samym początku turnieju. Już na samym początku spotkania to Nolet wypracował sobie przewagę, którą wraz z upływem czasu powiększał. Ostatecznie nasze zawodniczki zeszły po raz pierwszy w tym turnieju pokonane z boiska. Bramki dla naszego zespołu w tym spotkaniu zdobyła Paulina Szamruchiewicz i Justyna Krzywak. Żabi Róg wygrał 6:2 i pomimo słabego początku włączył się do walki o złoto!