Pierwszy dzień za nami. Na początek wygrana z Orlętami!
Dodane przez bodzio dnia Czerwiec 18 2010 16:36:58
Zakończył się pierwszy dzień rozgrywanego w Warszawie Finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. Dzisiaj każda z drużyn rozegrała po jednym spotkaniu. Dwa punkty zainkasowały drużyny z Ludźmierza, Trzebiatowa oraz Płociczna. Z zerowym dorobkiem pozostają zespoły z Żabiego Rogu, Warszawy oraz Trzebini.

[Piątek, godz. 16.30] Turniej oficjalnie rozpoczął się o godzinie 16.30, gdy na przeciw siebie stanęły ekip z Płociczna i Żabiego Rogu. Obie te drużyny spotkały się już w półfinale. W tamtym spotkaniu padł remis - 3:3. Tym razem w najważniejszym meczu sezonu między tymi zespołami lepszą drużyną okazał się Maratończyk, który pokonał Nolet 4:2!

[Piątek, godz. 18.00] Drugim spotkaniem granym bezpośrednio po pojedynku Noletu i Maratończyka, był mecz między Ludźmierzem, a Trzebinią. W półfinale lepsze okazały się te pierwsze, wygrywając 6:4. W turnieju finałowym nie było inaczej. Orkan wygrał bez straty bramki 3:0 i tym samym zapisał do swojego konta dwa pierwsze punkty w tym turnieju!

[Piątek, godz. 19.30] Po rozgrzewce na parkiet wyszły nasze dziewczęta. Przeciwnik? Orlęta Warszawa. Było to bardzo ważne spotkanie, bo ukazało aktualną formę naszych zawodniczek. Już raz spotkały się te ekipy, a było to na Płociczno Cup w tym roku. Podczas trwającego dużo krócej spotkania nasze wygrały 1:0. Dzisiaj natomiast po zaciętej walce i bramkach Pauliny Szamruchiewicz i Marty Niewiadomskiej pokonały dziewczęta ze stolicy 2:0 i zdobyły pierwsze historyczne punkty w finale MP!

Jutro nasze zawodniczki dwukrotnie wyjdą na parkiet. O godzinie 12.00 podejmą Trzebinię, a o 18.30 Żabi Róg.