Reprezentacje dziewcząt i chłopców SP Nr 1 w Finale Wojewódzkim
Dodane przez dob dnia Marzec 01 2010 02:38:57
23 i 24 lutego odbyły się w Karnicach Finały Regionu B Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeja, nasze drużyny stanęły już po raz kolejny przed szansą awansu do Finału Wojewódzkiego, przez sześć ostatnich lat nie udało się tego dokonać tylko raz zarówno drużynie dziewcząt, jak i chłopców. Chociaż mamy już w tym względzie duże doświadczenie to każdy kolejny awans jest coraz trudniejszy. Przekonali się o tym chłopcy, którzy już po kilku pierwszych minutach przegrywali aż 0:3 z silną ekipą z SP Maszewo. Dziewczęta bezdyskusyjnie ograły koleżanki z Drzonowa, Szczecina i Nowogardu tracąc tylko 1 bramkę. Niestety i w grze naszych zawodniczek brakowało dokładnych podań, a także celnych uderzeń, dobrze wypadły obie bramkarki.
Rozszerzona zawartość newsa
23 i 24 lutego odbyły się w Karnicach Finały Regionu B Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeja, nasze drużyny stanęły już po raz kolejny przed szansą awansu do Finału Wojewódzkiego, przez sześć ostatnich lat nie udało się tego dokonać tylko raz zarówno drużynie dziewcząt, jak i chłopców. Chociaż mamy już w tym względzie duże doświadczenie to każdy kolejny awans jest coraz trudniejszy. Przekonali się o tym chłopcy, którzy już po kilku pierwszych minutach przegrywali aż 0:3 z silną ekipą z SP Maszewo. Po ostrej reprymendzie w przerwie spotkania, w drugiej części meczu zagrali skuteczniej i doprowadzili do remisu. W całym turnieju chłopców bardzo dobrze wypadli zawodnicy tzw. drugiego planu, a "gwiazdorzy" nieco zawiedli. Turniej życia rozegrał Kamil Gałecki strzelając 6 bramek, co prawda Damian Domański trafił 9 bramek, ale ilość zmarnowanych okazji przez niego była bardzo pokaźna. Szczerze mówiąc nasi chłopcy zagrali słabo, tym bardziej cieszy postawa zmienników. Przed finałem wojewódzkim trzeba poważniej podejść do pracy na treningach i z wiarą w sukces przystąpić do gry.
Dziewczęta bezdyskusyjnie ograły koleżanki z Drzonowa, Szczecina i Nowogardu tracąc tylko 1 bramkę. Niestety i w grze naszych zawodniczek brakowało dokładnych podań, a także celnych uderzeń, dobrze wypadły obie bramkarki. W końcu jednak wysokie wyniki to sukces. Zagrały również nasze najmłodsze początkujące unihokeistki i to cieszy, że wciąż mamy narybek na lata następne!
Oto wyniki chłopców:


SP 1 Trzebiatów: SP Maszewo 3:3
SP74 Szczecin: SP Drzonowo 0:0
SP Maszewo: SP Drzonowo 3:0
SP 1 Trzebiatów: SP74 Szczecin 7:1
SP Drzonowo: SP 1 Trzebiatów 0:9
SP74 Szczecin: SP Maszewo 0:3

1. SP 1 Trzebiatów 5 19:4
2. SP Maszewo 5 9:3
3. SP 74 Szczecin 1 1:10
4. SP Drzonowo 1 0:12

Barw Jedynki Trzebiatów bronili:
Domański x 9, Gałecki x 6, Łata x 2, Sobczak x 1, Pałyga x 1
Kaźmirkiewicz (b), Żołyński (b), Konior, Przygoda, Patra, Prośniewski, Kupczyk, Psuty, WójcikWyniki dziewcząt:

SP 1 Trzebiatów: SP 2 Nowogard 4:1
SP74 Szczecin: SP Drzonowo 2:1
SP 2 Nowogard: SP Drzonowo 6:0
SP 1 Trzebiatów: SP74 Szczecin 5:0
SP Drzonowo: SP 1 Trzebiatów 0:7
SP74 Szczecin: SP 2 Nowogard 0:2

1. SP 1 Trzebiatów 6 16:1
2. SP 2 Nowogard 4 9:4
3. SP 74 Szczecin 2 2:8
4. SP Drzonowo 0 1:15

Skład dziewcząt:
Arendarczyk x 5, Chojnacka x 3, Mazur x 3, Tylus x 3, Cirocka x 1, Koperska x 1,
Grabarska (b), Senderska (b), Sudoł, Krawczyk, Nabijacz, Mączka, Nowicka, Ciupa, Rzepecka, GrudzińskaGratulacje dla zawodniczek i zawodników oraz pary trenerskiej Barbary Arendarczyk i Artura Cirockiego!!! Już 6 raz w ciągu 7 ostatnich lat mamy awans naszych drużyn do Wojewódzkiego Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej