Falstart Juniorów Młodszych
Dodane przez bodzio dnia Grudzień 05 2009 17:19:23
Nie powiódł się pierwszy w tym sezonie turniej juniorów młodszych rozgrywant w Trzcielu. Choć przed samymi zawodami nasi nie byli wymieniani wsród faworytów to dawano i niejakie szanse w pojedynkach z Wierzchowem, Bydgoszczą i Trzcielem. Jak się jednak okazało wszystkie te ekipy były dzisiejszego dnia poza zasięgiem naszych.

[czytaj dalej...]
Rozszerzona zawartość newsa
Nie powiódł się pierwszy w tym sezonie turniej juniorów młodszych rozgrywant w Trzcielu. Choć przed samymi zawodami nasi nie byli wymieniani wsród faworytów to dawano i niejakie szanse w pojedynkach z Wierzchowem, Bydgoszczą i Trzcielem. Jak się jednak okazało wszystkie te ekipy były dzisiejszego dnia poza zasięgiem naszych. Z teoretycznie najsłabszym rywalem - Trzcielem nasi wygrywali po pierwszej tercji 3:2, lecz ostatecznie przegrali to spotkanie 8:3. Jeżeli w tym spotkaniu była nadzieja na jakiekolwiek punkty w kolejnych spotkaniach jej nie było. W meczu z Bydgoszczą porażka 8:2. Zaś z faworytem i z pewnością najlepszą drużyną tej grupy - Wierzchowem nasi dostali porządne lanie. Wynik 19:1 mówi sam za siebie. Nasz zespół po pierwszym turnieju eliminacyjnym jest w ciężkiej sytuacji, zajmując ostatnie miejsce w grupie. Jeżeli turniej rewanżowy potoczy się w podobny sposób to drużyna będzie mogła się pożegnać z mistrzostwami Polski już na poziomie eliminacji. Miejmy nadzieję, że nasi chłopcy zmobilizują się na kolejny turniej i uda im się awansować dalej.

W barwach MLUKS Jedynki Trzebiatów wystąpili: Stolarczyk (c), Baryła, Fijałkowski, Socha, Szpringer, Sobczak, Łata, Prośniewski, Krawczyk, Domański, Szczepański.