Zapowiedź 3. kolejki Juniorów Starszych.
Dodane przez bodzio dnia Listopad 27 2009 09:53:43
W dniach 28-29.11.09 odbędzie się kolejna kolejka spotkań o mistrzostwo Polski w kategorii Junior Starszy. Zapraszamy do krótkiej zapowiedzi tego co dziać będzie się w ten weekend.[czytaj dalej...]
Rozszerzona zawartość newsa
W dniach 28-29.11.09 odbędzie się kolejna kolejka spotkań o mistrzostwo Polski w kategorii Junior Starszy. Zapraszamy do krótkiej zapowiedzi tego co dziać będzie się w ten weekend.UKS Absolwent Siedlec - UKS Junior Kębłowo
W poprzedniej kolejce Absolwent wywiózł 2 punkty z Wierzchowa, zaś Kębłowo urwało 1 punkt po remisie z Gorzowem. W tej kolejce faworytem z pewnością będą gospodarze. Gościom może być ciężko urwać choćby punkt. Ale w sporcie nigdy nic nie wiadomo.

WSU Wierzchowo - Floorball Gorzów Wielkopolski
Gospodarze w poprzedniej kolejce zaliczyli swego rodzaju wpadkę przegrywając z Siedlcem zaledwie jedną bramką. Gorzów także stracił punkty w pojedynku z Kębłowem. Jednakże faworytem tego spotkania są gospodarze z Wierzchowa. Atutem powinna być publiczność, na którą zawsze mogą liczyć. Nie należy jednak przekreślać gości, bo już raz zadziwili, urywając punkty Absolwentowi.

UKS Nowa Łódź - UKS Ósemka Wejherowo
Sytuacja w tej grupie jest bardzo wyrównana. Obie ekipy podzieliły się punktami z Aligatorem i mają po 2 punkty. Tak więc będą to spotkania, które wyłonią lidera grupy przed rundą rewanżowa. Spotkanie zapowiada się dosyć ciekawie i cieżko znaleźć w nim faworyta.

MUKS Zielonka - Olimpia Łochów
Zarówno Olimpia jak i MUKS w poprzednich swoich spotkaniach pokonali ekipę Józefiny. Przeciwnik niezbyt wymagający i Zielonka łatwo go rozgromiła. Łochów natomiast w jednym z tych spotkań miał pewien problem, ale w kolejnym także gładko sobie poradziła. Faworytem jest tu z pewnością gospodarz - Zielonka. Raczej nie powinno być tutaj sensacji, ale kto wie?

KS X3M Górale Nowy Targ - KS Blast Szarotka Nowy Targ
Z pewnością najciekawsze spotkanie tej kolejki. Derby Podhala, bo tak można określić pojedynek odwiecznych rywali. Faworyt? Raczej nie ma. Choć obie ekipy odniosły dosyć różne zwycięstwa nad Sanokiem. Szarotka dwukrotnie 6:3, natomiast Górale rozgromili SLU. Zwycięstwo w tym spotkaniu da którejś z ekip pozycję lidera.