Powiat dla młodziczek z Trzebiatowa!
Dodane przez bodzio dnia Listopad 09 2007 12:45:07

W dniu 8 listopada w Gryficach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w unihokeju w kategorii Młodziczek. Udział w tym turnieju wzięły ekipy:
1. SP1 Trzebiatów
2. SP Trzygłów
3. SP Brojce
4. SP3 Gryfice
5. SP Karnice
6. SP Płoty
Drużyny były rozstawione w dwóch grupach po trzy drużyny. Trzebiatów w grupie miał ekipę Karnic i Płot. Pierwszy swój mecz dziewczęta wygrały 3:0 z Karnicami, a na listę strzelców wpisywały się Justyna Krzywak, Marta Grabarska i Iza Kowalczyk. Drugi mecz dziewczęta także wygrały 3:0 tym razem z ekip± Karnic. Iza Kowalczyk strzeliła w tym meczu dwie bramki, za¶ po raz pierwszy w tym turnieju bramkę strzeliła Marta Niewiadomska. Po wyj¶ciu z grupy na pierwszym miejscu dziewczęta spotkały się z drug± ekip± grupy A - Brojcami. Rozgromiły je 6:1. W tym meczu bramki strzelały: Magda Szamotulska (2), Iza Kowalczyk (2), Marta Niewiadomska i Marta Grabarska po jednej. W finale drużyna z Trzebiatowa spotkała się z Płotami i wygrała z nimi pewnie 5:1, po bramkach Magdy Szamotulskiej, Izy Kowalczyk, Marty Niewiadomskiej i dwóch golach Marty Grabarskiej. Dziewczęta wygrały powiat i dostały sie do turnieju Regionalnego.

Skład SP1 Trzebiatów:
Niewiadomska Marta (3), Krzywak Justyna (1), Fijałkowska Kinga, Grabarska Marta (4), Hliwa Jagoda, Kowalczyk Iza (6), Szamotulska Magda (2), Arendarczyk Agata, Łopyta Ola, Krynicka Magda
Opiekunowie: Barbara Arendarczyk i Artur Cirocki.