MLUKS Jedynka Trzebiatów wznawia treningi!
Dodane przez dob dnia Wrzesień 03 2009 11:44:37

MLUKS Jedynka Trzebiatów po wakacjach wznawia treningi dla zawodników. Nadchodzący sezon 2009/2010 przyniesie wiele nowych wyzwań dla klubu.

więcej...
Rozszerzona zawartość newsa

MLUKS Jedynka Trzebiatów po wakacjach wznawia treningi dla zawodników. Nadchodzący sezon 2009/2010 przyniesie wiele nowych wyzwań dla klubu.

Przede wszystkim, liczymy na nasze Juniorki, które w tym sezonie uzyskały promocję do I Ligi Juniorek Starszych. W tych rozgrywkach MLUKS Jedynka Trzebiatów rozegra wiele spotkań u siebie oraz na wyjeździe. Następne wyzwanie wiąże się z organizacją meczy ligowych w okolicy Trzebiatowa. Dotychczas nasz klub zorganizował w ramach rozgrywek Polskiego Związku Unihokeja Turniej Eliminacyjny w Resku oraz Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Gryficach. Biorąc pod uwagę fakt, iż planowo w tym roku zostanie oddana nowa, ekskluzywna hala w Mrzeżynie, bardzo możliwe jest zorganizowanie meczy Ligi Juniorek Starszych na terenie naszej gminy. Cieszymy się z tej możliwości, gdyż z pewnością spotkania z czołowymi zespołami Polski przyciągnęły by uwagę wielu kibiców unihokeja z Trzebiatowa, którzy chcieliby zobaczyć nasz zespół w akcji.

To nie wszystkie nowości związane z damskim unihokejem w Trzebiatowie. W nowym sezonie będzie można dostrzec nowe twarze w szeregach MLUKSu. Podczas trwającego okienka transferowego, biorąc pod uwagę konieczność wzmocnienia kadry, menadżer podjął decyzję o sprowadzeniu 7 zawodniczek, dotychczas grających w WSU Wierzchowo. Transakcja odbyła się po porozumieniu klubów, a pozostałe szczegóły nie zostaną ujawnione. Ponadto, menadżer przyznał, że rozważa kolejne wzmocnienia, przez zawodniczki, pozostające na dzień dzisiejszy bez klubu, jednak na razie brak szczegółów w tej sprawie.

Oprócz Juniorek Starszych do sezonu z pewnością przygotowywać się będą Młodzicy, Młodziczki, Juniorki Młodsze i Juniorzy Młodsi. Liczymy na dobre wyniki naszych drużyn. Zachęcamy nowych sponsorów w inwestowanie w nasz klub. Kibicom obiecujemy wiele niezapomnianych wrażeń w seoznie 2009/2010!


Już wkrótce poznamy sylwetki nowych zawodniczek MLUKS Jedynki Trzebiatów w dziale "Kadra".

Odwiedzajcie Oficjalny Serwis MLUKS Jedynki Trzebiatów w nowym sezonie!