21:2 (5:1,7:0,9:1)
Dodane przez dob dnia Maj 08 2009 07:41:53
Być może dzięki tak wysokiej wygranej zajmiemy ! miejsce w grupie, ponieważ Węgry potrzebują pokonać Austrię 12-stoma bramkami, by wyjść na lidera naszej grupy
Dobromir Cirocki zaliczył 3 punkty, zdobył bramkę nr. 5 oraz miał 2 asysty, nasi grali dobrze, swoje bramki strzelili- Ostrowski, Duda, Kleister, w bramce bronił II tercja Nazaruk, Michał Pawłowicz miał kilka asyst, chłopcu z WSU graja swoje na tych MŚ, przed chwilą Estonia pokonała 13:6 Kanadę, chociaż po 2-óch tercjach było 9:0, na ławce najlepsi Estończycy siedli w III tercji z nr. 4 i z nr. 2, usiadł także bramkarz. Ostatnia tercję przegrali 3:6, tyle znaczą ci główni zawodnicy. Ciekawe jest, że wszystkie bramki Estonia strzelała z dystansu, tego więc trzeba się wystrzegać w grze z nimi. Ostatnia bramka padła w zasadzie po czasie ponieważ ok. 5 sekund stał zegar boiskowy, sędzia tego nie widział. Teraz mecz Węgry: Austria