Brąz gimnazjalistów
Dodane przez dob dnia Marzec 19 2009 15:44:26
W Wierzchowie również zdobyliśmy medal w finale wojewódzkim, tym razem brązowy (w ostatnich 3 latach, 3 razy startowaliśmy w Wierzchowie i trzy razy zdobywaliśmy tam brązowe krążki). Dziś poza zasięgiem było Tuczno, które wygrało wszystkie swoje mecze, na drugi miejscu Wierzchowo, a trzecie Trzebiatów
Rozszerzona zawartość newsa
W Wierzchowie również zdobyliśmy medal w finale wojewódzkim, tym razem brązowy( w ostatnich 3 latach, 3 razy startowaliśmy w Wierzchowie i trzy razy zdobywaliśmy tam brązowe krążki). Dziś poza zasięgiem było Tuczno, które wygrało wszystkie swoje mecze, na drugim miejscu Wierzchowo, a trzecie Trzebiatów.

Oto nasze wyniki:

Trzebiatów: Banie 5:1 (najlepszy nasz dzisiejszy mecz)
Trzebiatów: Dębno 1:1
Trzebiatów: Wierzchowo 0:2
Trzebiatów: Tuczno 1:3
Trzebiatów: Malechowo 4:2

Dzisiejszy turniej był bardzo trudny dla trzebiatowian. Z niewielkimi wyjątkami, nie było kogo wyróżnić. W pierwszym meczu drużyna rozegrała 3 szybkie akcje wymieniając piłkę z pierwszego uderzenia, a po ostatnim piłeczka lądowała w siatce przeciwnika, to się podobało.
Potem grał przede wszystkim Mariusz Kurczak, może czasem zbyt indywidualnie, bardzo dobrze w całym turnieju spisał się Marcin Rezulak, a na wielką uwagę zasługuje fakt podjęcia walki przez boleśnie kontuzjowanego Arturka Kownackiego, który w ostatnim meczu przebudził się. Jutro wyjazd na Turniej Ćwierćfinałowy o Mistrzostwo Polski, miejmy nadzieję, że będzie lepiej!

Oto skład naszej ekipy:
Mateusz Musielak (b), Mariusz Kurczak 3g-1a, Jan Sudoł 1a, Artur Kownacki 4g-1a, Brzózek Bartek 1g-2a, Rezulak Marcin 3g-1a, Gajewski Mateusz, Stolarczyk Kuba, Barański Przemek, Kłodawski Hubert 1a, Sokal Bartek, Majewski Patryk (kontuzja)


To był nasz 15 medal unihokejowy. W tym roku 2 złote i 2 brązowe, jesteśmy więc zdecydowanie najlepszym ośrodkiem unihokeja w województwie!!!