Osłabione młodziczki zajęły w Wejherowie dobre III miejsce w V Grand Prix Polskiego Związku Unihokeja
Dodane przez dob dnia Luty 23 2009 03:51:37

W ostatnią sobotę i niedzielę nasze Młodziczki pojechały na turniej Grand Prix do Wejherowa, pojechały bez dwóch podstawowych zawodniczek Oli Łopyty i Justyny Jareckiej, które maja w tym sezonie dobre wystepy nawet w Juniorkach Młoszych. Trzeba było eksperymentować! Oprócz 3 meczu, w którym zdecydowanie ulegliśmy drużynie PUKS Trzebina można być zadowolonym z walki jaką podjęła drużyna. Jesteśmy coraz bliżej finału.
Rozszerzona zawartość newsa

W ostatnią sobotę i niedzielę nasze Młodziczki pojechały na turniej Grand Prix do Wejherowa, pojechały bez dwóch podstawowych zawodniczek Oli Łopyty i Justyny Jareckiej, które maja w tym sezonie dobre wystepy nawet w Juniorkach Młoszych. Trzeba było eksperymentować! Oprócz 3 meczu, w którym zdecydowanie ulegliśmy drużynie PUKS Trzebina można być zadowolonym z walki jaką podjęła drużyna. Jesteśmy coraz bliżej finału, w którym zagra 6 najlepszych drużyn w Polsce w tej kategorii wiekowej.
Cały turniej wygrał zespół z PUKS-u Trzebinia, a na II skończył zawody UKS Nolet Żabi Róg


Oto nasze wyniki:

Grupa eliminacyjna

MLUKS Jedynka Trzebiatów: UKS Ósemka Wejherowo 2:1
MLUKS Jedynka Trzebiatów: GGS Energa Olimpia Osowa Gdańsk 3:1

W grupie finałowej spotkały się 3 drużyny które wygrały grupy eliminacyjne

PUKS Trzebinia: MLUKS Jedynka Trzebiatów 8:0
UKS Nolet Żabi Róg: MLUKS Jedynka Trzebiatów 3:2
UKS Nolet Żabi Róg: PUKS Trzebinia 1:1

Po tym turnieju zajmujemy II miejsce w ogólnej tabeli z dorobkiem 16 punktów ustepując zespołowi z Trzebini o jeden punkt, na III miejscu jest zespół z Żabiego Rogu z 15 punktami.

Skład dziewcząt:

Grabarska Marta (c) 2g-1a, Kownacka Agata, Arendarczyk Agata 4g, Krynicka Magda 1g-1a, Krawczyk Justyna, Nabijacz Natalia, Walburg Joanna, Cirocka Jutrzenka, Mazur Dominika, Mazur Maja, Pawłowska Beata, Tylus Klaudia