Dziewczęta i chłopcy z Gimnazjum w Finale Wojewódzkim w Unihokeja!!!
Dodane przez dob dnia Luty 17 2009 16:22:49

Po raz drugi z rzędu udało się wprowadzić wszystkie drużyny unihokejowe z Trzebiatowa do Finału Wojewódzkiego!
16 lutego w Karnicach odbył się Finał Regionu B Unihokejowej Gimnazjady Dziewcząt. Nasze dziewczyny miały zagrać lepiej niż w rozgrywkach powiatowych i zagrały!
W finale wojewódzkim czekamy na złoty medal, którego jeszcze nigdy nie udało się zdobyć w tej kategorii!

Chłopcy zagrali 17 lutego w Karnicach i mieli trudniejsze zadanie od koleżanek, wystartowały bowiem 4 drużyny, oprócz nas jeszcze Gimnazjum 27 ze Szczecina, Gimnazjum Mosty oraz Gimnazjum Drzonowo, które debiutowało na takiej imprezie.
Chłopcy z kolei będą walczyć o trzeci z rzędu złoty medal w wojewódzkiej gimnazjadzie, łatwo nie będzie, ale...
Rozszerzona zawartość newsa

Po raz drugi z rzędu udało się wprowadzić wszystkie drużyny unihokejowe z Trzebiatowa do Finału Wojewódzkiego!
16 lutego w Karnicach odbył się Finał Regionu B Unihokejowej Gimnazjady Dziewcząt.
Nasze dziewczyny miały zagrać lepiej niż w rozgrywkach powiatowych i zagrały! Szczególnie w pierwszym meczu, spokojnie kontrolowały przebieg gry i systematycznie powiększały przewagę nad koleżankami ze Szczecina, skończyło się na 12:0! Następną przeszkodą były gimnazjalistki z Mostów, w tym spotkaniu padł wynik 8:1, nie było dzisiaj siły na nasze utalentowane unihokeistki! Pomiędzy Szczeciniankami z Osiedla Bukowego, a dziewczętami z Mostów padł wynik 1:4 i do Finału Wojewódzkiego awansowaliśmy razem z Mostami.
W Finale Wojewódzkim czekamy na złoty medal, którego jeszcze nigdy nie udało się zdobyć w tej kategorii!!!

Oto wyniki dziewcząt:

Trzebiatów: Szczecin 12:0
Szczecin: Mosty 1:4
Trzebiatów: Mosty 8:1
1.Gimnazjum Trzebiatów4p.20:1
2.Gimnazjum Mosty2p.5:10
3.Gimnazjum Szczecin0p.1:16


Oto skład dziewcząt:
Bagińska Basia (c), (b), Bagińska Stasia 5g-1a, Bogdańska Pamela 2g, Krzywak Justyna 1g-2a, Grzelak Lucyna 1g, Koperska Kinga 1g, Rej Sylwia, Prośniewska Joanna 1g, Rolewicz Weronika 1g-1a, Szamruchiewicz Paulina 8g-2a, Szypura Kasia (b), Szczekla Agnieszka, Staszków MagdaChłopcy zagrali 17 lutego w Karnicach i mieli trudniejsze zadanie od koleżanek, wystartowały bowiem 4 drużyny, oprócz nas jeszcze Gimnazjum 27 ze Szczecina, Gimnazjum Mosty oraz Gimnazjum Drzonowo, które debiutowało na takiej imprezie.
Chłopcy z kolei będą walczyć o trzeci z rzędu złoty medal w Wojewódzkiej Gimnazjadzie, łatwo nie będzie, ale...

W pierwszym spotkaniu zagraliśmy z bardzo mocnymi przeciwnikami ze Szczecina, pod względem fizycznym i motorycznym Szczecinianie nas przewyższali, grali twardo, czasem zbyt ostro, mecz do przerwy był wyrównany, ale I połowa skończyła się naszym prowadzeniem 2:0. Na początku drugiej odsłony padła bramka kontaktowa, ale potem było już widać coraz większą przewagę Kurczaka i spółki. Mecz skończył się wynikiem 7:2, ale obie bramki dla przeciwników to wina zabawy pod bramką naszych asów. Pozostałe mecze Gimnazjum z Trzebiatowa były łatwiejsze i skończyły się wynikami 9:1 z Gimnazjum z Mostów oraz 12:0 z przeciwnikami z Drzonowa. W ostatnim meczu turnieju spotkały się ekipy z Mostów i Szczecina. Koledzy z Mostów musieli wygrać, remis i wygrana Gimnazjum 27 Szczecin dawała im awans. Gdy w 5 minucie II połowy chłopcy ze Szczecina wyszli na prowadzenie 3:1 wydawało się, że Mosty są bez szans, a jednak potrafili doprowadzić do remisu. Potem trwało oblężenie bramki "szczecińskiej", były dwa słupki i poprzeczka, ale wynik już się nie zmienił, zostało 3:3, co dało awans gimnazjalistom ze stolicy naszego województwa.

W rywalizacji chłopców padły następujące wyniki:

Trzebiatów: Szczecin 7:2
Mosty: Drzonowo 8:2
Mosty: Trzebiatów 1:9
Szczecin: Drzonowo 7:2
Trzebiatów: Drzonowo 12:0
Mosty: Szczecin 3:3

1.Gimnazjum Trzebiatów6p.28:3
2.Gimnazjum 27 Szczecin3p.12:12
3.Gimnazjum Mosty3p.12:14
4.Gimnazjum Drzonowo0p.4:27


Skład zespołu chłopców:
Mateusz Musielak (b), Jan Sudoł 4g-1a, Mariusz Kurczak 8g-3a, Przemek Barański 3g-4a, Artur Kownacki 11g-2a, Majewski Patryk, Gajewski Mateusz 1a, Kuba Stolarczyk 2g-1a


CZEKAMY NA ZŁOTE MEDALE W FINAŁACH WOJEWÓDZKICH!