Chłopcy po zaciętych meczach awansowali do Finału Wojewódzkiego!
Dodane przez dob dnia Luty 06 2009 07:10:53


Chociaż nie udało się chłopakom SP 1 Trzebiatów wygrać Finału Regionu B w Unihokeja, to awansowali do Finału Wojewódzkiego z II miejsca.


I tam również życzymy chłopcom zdobycia upragnionego medalu!!!Rozszerzona zawartość newsa

Chociaż nie udało się chłopakom SP 1 Trzebiatów wygrać Finału Regionu B w Unihokeja, to awansowali do Finału Wojewódzkiego z II miejsca.


I tam również życzymy chłopcom zdobycia upragnionego medalu!!!

Turniej był bardzo zacięty, trzy drużyny walczyły o awans, mecze między tymi drużynami kończyły się wynikiem 2:1. My mieliśmy pecha w meczu z SP Maszewo, ale też zabrakło umiejętności, niestety tuż przed końcem wielkiej szansy na zdobycie bramki nie wykorzystał Jarek Fijałkowski nie wykorzystując rzutu karnego. Do Finału Wojewódzkiego pozostało jeszcze trochę czasu, wiemy, co trzeba poprawić i będziemy nad tym pracować, chłopcy muszą nauczyć się walczyć na całym boisku, a w meczu z SP Maszewo zagrali zbyt bojaźliwie.
Jednak o prawdziwym pechu może mówić drużyna ze Szczecina, która przegrała dwa ważne mecze w stosunku 1:2, więc w sumie awans naszych młodzików do najlepszej ósemki w województwie należy uznać za wynik przyzwoity

Oto wyniki spotkań:

SP Maszewo: SP 74 Szczecin 2:1
SP 1 Trzebiatów: SP Drzonowo 5:0
SP Maszewo: SP Drzonowo 5:0
SP 1 Trzebiatów: SP 74 Szczecin 2:1
SP 74 Szczecin: SP Drzonowo 4:0
SP 1 Trzebiatów: SP Maszewo 1:2
1. SP Maszewo 6 9:2

2. SP 1 Trzebiatów 4 8:3
3. SP 74 Szczecin 2 6:4
4. SP 3 Drzonowo 0 0:14


Barw Jedynki Trzebiatów bronili:

Mateusz Szpringer (c) 3g, Maciej Łęski, Jarosław Fijałkowski 1g, Paweł Prośniewski, Łukasz Sobczak 1g, Miron Łata 2g, Kamil Gałecki, Dominik Socha, Patryk Pałyga, Krawczyk Marek, Damian Domański, Dawid Przygoda 1g, Krzysztof Kupczyk, Krzysztof Seralis, Grzegorz Patra, Jakub Kaźmirkiewicz