Estonia, Autria i Singapur wygrywają! Węgry "wspaniały come back"! Rosja - Włochy walka do końca i remis! Gospodarze po raz drugi!
Dodane przez bodzio dnia Grudzień 09 2008 12:14:11
Czwarty dzień mistrzostw rozpoczęły spotkania Rosji z Włochami i Słowenii z Austrią. W pierwszym z nich po wyrównanej walce ostatecznie padł remis. Zaś w drugim Austria wygrywając drugi mecz zajmuje drugie miejsce w Grupie C. Po tych meczach na plac gry weszli zawodnicy Estonii i Danii oraz Wielkiej Brytanii i Singapuru. W tym pierwszym Estonia wygrywa z walcząca do ostatnich minut Danią, a Singapur spokojnie wygrywa z Wielka Brytanią, która w ostatnim spotkaniu walczyć będzie już tylko o 4 miejsce w grupie. W kolejnych spotkaniach Holandia uległa Węgrom, prowadząc po dwóch tercjach 5:3. Zaś gospodarze zanotowali drugie zwycięstwo pokonując Łotyszy po dobrym spotkaniu.

Rosja - Włochy 7:7 [5:1,1:2,1:4]
Słowenia - Austria 4:8 [3:2,0:2,1:4]
Estonia - Dania 7:5 [1:1,2:0,4:4]
Wielka Brytania - Singapur 3:8 [2:2,0:5,1:1]
Węgry - Holandia 7:5 [2:1,1:4,4:0]
Czechy - Łotwa 5:3 [2:1,1:1,2:1]