Prowadzisz własną stronę i chciałbyś wymienić się buttonami? Napisz na gg 11876901

Florbalki
Błyskawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiatów szuka sponsorów!
Zapraszamy wszystkie chętne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej drużyny. Gwarantujemy rozsławienie sponsora w całej Polsce,  a nawet za granicą. Mecze rozgrywaliśmy m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gdańsku, Warszawie, Morągu, Elblągu, Białymstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej Góry oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Chętnych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Kolejne konsultacje juniorów! Trójka naszych powołana!
Trenerzy kadry narodowej U-19 powołali 30 zawodników na konsultacje przygotowującej do Mistrzostw Świata U-19, które odbędą się w Niemczech w dniach 03-07.05.2011r. Konsultacja odbędzie się w dniach 05-07.11.2010r. w Wolsztynie. Wśród powołanych jest trzech naszych zawodników: Maciej Bogdański, Dobromir Cirocki oraz Mariusz Kurczak.

Pełna lista powołanych zawodników w dalszej części..
Dwa oblicza Juniorek! Juniorzy gromią Gorzów!
W ten weekend w hali widowiskowo-sportowej w Mrzeżynie rozegrana została kolejna kolejka spotkań o Mistrzostwo Polski w 1. Lidze Juniorek i Juniorów Starszych. W drugiej kolejce naprzeciw siebie stanęły zespoły: WSU Wierzchowo oraz Floorball Gorzów Wlkp. (Juniorzy Starsi), MLUKS Jedynka Trzebiatów oraz Energa Olimpia Osowa Gdańsk (Juniorki Starsze). Wszystkie spotkania poprowadziła para sędziowska Łukasz Kurczak-Dobromir Cirocki.

Przypomnijmy, że w poprzedniej kolejce nasze juniorki raz wygrały (9:8) i raz poległy (3:5). Podobny bilans spotkań miała drużyna juniorów, która wygrała z Siedlcem (9:7), by później przegrać drugie spotkanie (6:7).

Terminarz spotkań był następujący:
[ Sobota, godz 17.00 ] WSU Wierzchowo - Floorball Gorzów Wlkp.
[ Sobota, godz 20.00 ] MLUKS Jedynka Trzebiatów - Energa Olimpia Osowa Gdańsk
[ Niedziela, godz. 9.00 ] WSU Wierzchowo - Floorball Gorzów Wlkp.
[ Niedziela, godz. 12.00 ] MLUKS Jedynka Trzebiatów - Energa Olimpia Osowa Gdańsk

Opis spotkań w dalszej części artykułu...
Kolejne spotkania Juniorek i Juniorów Starszych!
W najbliższy weekend w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mrzeżynie miejsce będzie miało wielkie święto unihokejowe. A mianowicie swoje kolejne spotkania i pierwsze w tym sezonie na tej hali rozegrają zarówno juniorki jak i juniorzy starsi w ramach 1. Ligi rozgrywek o Mistrzostwo Polski w obu kategoriach. Juniorki już wcześniej grały na tej hali, natomiast dla drużyny WSU Wierzchowo, gdzie gra wielu naszych zawodników będzie to debiut na tym parkiecie.

Rywalem naszych juniorek będzie Energa Olimpia Osowa Gdańsk, który będzie jednym z głównych faworytów do medalu w tym sezonie w tej właśnie kategorii. Przypomnijmy, że nasze w poprzedniej kolejce grały z Płocicznem. Pierwsze spotkanie wygrały, by na drugi dzień zejść z boiska przegranym. Tak więc obie ekipy mają po 2 punkty, GGS natomiast rozegra pierwsze swoje spotkania w tym sezonie. Pierwszy mecz tych drużyn odbędzie się w sobotni wieczór o godzinie 20.00. Na drugi dzień o godzinie 12.00 odbędzie się mecz rewanżowy.

Juniorzy natomiast podczas pierwszej kolejki spotkali się z Absolwentem Siedlec. Pierwsze spotkanie wygrali, natomiast nazajutrz ponieśli porażkę na własne życzenie, gdyż praktycznie przez całe spotkanie prowadzili. Teraz przyjdzie im grać z Gorzowem Wlkp, który w poprzedniej kolejce dwukrotnie poległ z Kębłowem. Po raz pierwszy w historii nasi juniorzy będą mogli rozegrać ligowe spotkanie na hali w Mrzeżynie, na której trenują. Pierwsze ich spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 17.00 w sobotę, natomiast dzień później spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane o 9.00.

Mamy nadzieje, że nasze drużyny wywiozą z Mrzeżyna komplet punktów. Jedno wiemy na pewno, to będzie niezapomniane widowisko i mamy nadzieje, że nie ostatnie.

Zapraszamy do Mrzeżyna w sobotę, początek k. godziny 17.00!
Ambitna walka seniorów w debiucie!
W ubiegły weekend swój debiut w Ekstralidze Seniorów miała drużyna WSU Wierzchowo. Jako, że pierwsze mecze, które WSU miało rozegrać z Tychami zostały odwołane to swoje debiutanckie mecz Wierzchowo rozegrało z czwartą drużyna poprzedniego sezonu, a mianowicie UKS Absolwentem Siedlec. Przed spotkaniami opinie o tych spotkaniach raczej były podobne - łatwa przeprawa Siedlca i pora brać się za następne spotkania. Przed nowym sezonem gospodarze wzmocnili się kilkoma zawodnikami i na te spotkania posiadali bardzo mocny skład. W drużynie gości na te spotkania z różnych powodów zabrakło kilku zawodników m.in: Dobromira Cirockiego, Krzysztofa Niemotko, Adama Marcinkiewicza czy Krystiana Kiełbika. Tak więc goście mieli bardzo trudną sytuację, gdyż grali zaledwie na dwie piątki, dla porównania rywal miał trzy mocne piątki.

Mecz rozpoczął się zaskakująco dobrze dla gości, którzy pierwszą tercję kontrolowali grę. Wyprowadzali akcję, a przy tym dobrze się bronili. I taka właśnie postawa na pewno zaskoczyła gospodarzy, którzy pierwszą tercję przegrali 2:0. Druga tercja to już śmielsze ataki gospodarzy i coraz bardziej zmasowana obrona Wierzchowa z nastawieniem na kontratak. Goście owszem mieli swoje sytuacje, lecz w momentach końcowych brakowało skuteczności. Po dwóch tercjach na tablicy utrzymywał się remis 2:2. W trzeciej tercji widać było w poczynaniach gości zmęczenie i brak kilku zawodników. Dlatego też do połowy tej odsłony walka była dość wyrównana aż do stanu 3:3 kiedy to z WSU zeszły siły i rywal zdołał odskoczyć najpierw na 5:3, a w końcówce jeszcze na 8:3. Po mimo porażki zespół przyjezdny zaprezentował się na naprawdę wysokim poziomie, niestety trwało to tak długo jak długo wystarczyło im sił. Widoczny był brak tej trzeciej piątki, która z pewnością by pomogła.

Drugie spotkanie było trochę inne. Goście po sobotnim spotkaniu opadli wyraźnie z sił, choć ponownie jak w pierwszym meczu pierwsza tercja była wyrównana i zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 1:0. W drugiej tercji Siedlec przyspieszył i wyszedł na 3:0. Ostatnia odsłona meczu to już coraz śmielsze ataki gospodarzy i rozpaczliwa obrona bramki Wierzchowa. Prawdą jednak jest, że goście swoje sytuacje mieli i nie był ich mało. Brakowało tylko zimnej krwi i wykończenia pod bramką przeciwnika. Ostatecznie spotkanie kończy się wynikiem 7:1 dla Siedlca.

Mimo iż już w samym debiucie rywal był bardzo wymagający i co trzeba przyznać po prostu lepszym to goście mimo absencji kilku graczy pokazali się z bardzo dobrej strony. Pokazali, że nie są tylko dziećmi (śr. wieku trochę ponad 18 lat) do bicia i są w stanie przeciwstawić się każdemu rywalowi. Za dwa tygodnie ten sam zespół czeka jeszcze większy test i jeszcze lepszy rywal, a mianowicie aktualny mistrz Polski w tej kategorii - KS Worwa Nowy Targ.
Podział punktów Juniorek i Juniorów Starszych!
W ubiegłą sobotę odbyły aż cztery spotkania juniorskiej ligi w ramach walki o Mistrzostwo Polski. Dwa spotkania z Absolwentem Siedlec rozegrali juniorzy z WSU Wierzchowo oraz taką samą ilość spotkań rozegrały juniorki MLUKS Jedynki Trzebiatów, których przeciwnikiem był Maratończyk Płociczno.

Jako pierwsi, bo już o godzinie 11.00 na plac boju wyszli juniorzy. Co do oczekiwań przedsezonowych to były one różne, bo nie wiadomo było jak spisze się ekipa, która utraciła kilku czołowych zawodników poprzedniego sezonu. Wierzchowo rozpoczęło spotkanie w następującym ustawieniu: w bramce Bogdański - na obronie Dziurny i Preś - w ofensywie Cirocki, Stosio, Kurczak. Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane i szybkie. Dodatkowych emocji dostarczała obecność kibiców, którzy dopingiem próbowali pomóc wierzchowskiej ekipie. Po długiej wymianie ciosów z obu stron i wielu sytuacjach w końcu do bramki Siedlca trafia Adam Dziurny strzałem zza połowy. Pierwsza tercja kończy się wynikiem 1:0. Druga tercja podobna do drugiej - dużo akcji, dużo strzałów, a przy tym dużo błędów. Jednak były to tercje, w której dużą rolę odgrywała właściwie defensywa. I ponownie niemoc w ataku WSU przełamuje Dziurny, który wyprowadza swoją drużynę na 2:0. Pod koniec tercji Siedlec po długiej niemocy pokonuje Bogdańskiego. W trzeciej tercji rozwiązał się worek z bramkami. W bitwie na ciosy lepszym zespołem okazali się gospodarze, którzy wygrali tą tercję 7:6 i całe spotkanie 9:7.

Opis pozostałych spotkań w dalszej części artykułu.
Weekend z Juniorami i Juniorkami Starszymi!
Już w nadchodzący weekend swoją przygodę w walce o Mistrzostwo Polski rozpoczną Juniorzy oraz Juniorki. Przypomnijmy, że Juniorzy w tym sezonie podobnie jak w ubiegłym znaleźli się w grupie A wraz z Siedlcem, Gorzowem Wlkp. oraz Kębłowem. Grupa B, w której występują Juniorki została skrócona do trzech drużyn. Poza naszą ekipą znalazły się w niej zawodniczki Płociczna i Gdańska. Jeśli chodzi o naszych zawodników i zawodniczki to ten weekend będzie inauguracją jakichkolwiek rozgrywek. Warto tu zaznaczyć, że grający w seniorach juniorzy mogli rozpocząć sezon w starszej kategorii, jednakże spotkanie z Tychami zostało przełożone. Tak więc dla obu ekip będzie to pierwszy sprawdzian w długim sezonie, o tyle ważnym dla Juniorów, ponieważ na początku maja rozpoczynają się Mistrzostwa Świata U-19.

Na sam początek nasi Juniorzy podejmować będą na własnym boisku nieprzewidywalnego rywala jakim jest bez wątpienia Absolwent Siedlec. Niestety z Wierzchowa odeszło kilku za starych już zawodników na tą kategorię. Nadzieją jednak powinna być młodzież oraz najstarsi w tym sezonie zawodnicy z rocznika 92'. Absolwent może także ubolewać, ponieważ stracił on dwie wiodące postacie, które podobnie są już za stare by grać w tej kategorii. Pojedynek jak każdy tych ekip może być bardzo ciekawym widowiskiem.

Jeśli chodzi o Juniorki to rozpoczną one sezon z odwiecznym rywalem jakim jest zespół z Płociczna. Dla Maratończyka będzie to debiut w tych rozgrywkach, natomiast nasze grają praktycznie identycznym składem jak rok temu, poza dwiema starszymi już zawodniczkami. Derby Pomorza, bo tak można nazwać ten pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie.

Jeśli chodzi o terminarz spotkań to wszystkie cztery mecze zostaną rozegrane w sobotę. O 11.00 na wierzchowską halę zawitają Juniorzy, trzy godziny później na tym samym obiekcie zagrają Juniorki. O godzinie 18.00 ponownie zagrają między sobą Juniorzy i sobotnią gorączkę zakończą Juniorki meczem w Tucznie.
Juniorki Młodsze w grupie z Gorzowem i Wierzchowem!
Wydział Gier i Dyscypliny przestawił terminarz rozgrywek na sezon 2010/11 w kategorii Juniorek Młodszych. 18 zgłoszonych zespołów zostało podzielonych na 6 grup po trzy zespoły w każdej. Nasza drużyna znalazła się w grupie A wraz z Gorzowem Wlkp. oraz Wierzchowem.

Wszystkie grupy, zgłoszone drużyny oraz terminarz rozgrywek w dalszej części artykułu..
Stupava Cup 2010: Ostatni dzień turnieju!
W ubiegłą sobotę zakończył się rozgrywany w Słowacji Międzynarodowy Turniej Stupava Cup 2010. W tym dniu Młodziczki po wspaniałej grze w grupie miały przed sobą mecz ćwierćfinałowy. Poza tym Orzysz oraz Juniorki mieli do rozegrania po dwa spotkania.

Jeśli chodzi o końcowe lokaty zajmowane przez nasze zespoły to:

UKS Jedynka Orzysz ostatecznie po spotkaniach każdy z każdym zajęli czwarte miejsce. Odnieśli cztery zwycięstwa, raz zremisowali i dwukrotnie zostali pokonani. W całym turnieju strzelili 27 bramek tracąc przy tym 23 gole.
Młodziczki 96 Polska po pięciu zwycięstwach w grupie i stosunku bramek 26:2 przegrały mecz ćwierćfinałowy po rzutach karnych i odpadły z turnieju. Zajęły miejsce między piątym a ósmym.
Juniorki 94 Polska po spotkaniach każdy z każdym zajęły czwarte miejsce. Po trzech wygranych, dwóch remisach i jednej porażce udało im się uzbierać osiem oczek. Strzeliły 25 bramek, tracąc przy tym zaledwie 9. Co ciekawe miały tyle samo punktów co drużyny z miejsca drugiego i trzeciego, lecz o lokatach zadecydowała tzw. mała tabela między tymi trzema zespołami. W tejże nasza drużyna zgarnęła zaledwie jeden punkt za remis z NTS FK-ZŠ Nemšová. Zwycięzcą małej tabeli została ekipa Dračice Liberec, która miała jedno zwycięstwo i jeden remis.

Ogólnie nasi zawodnicy wypadli podczas tego turnieju bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że forma ta pozostanie na rozpoczynające się mecze ligowe.
Stupava Cup 2010: Trzy dni za nami!
W trzecim dniu trwającego na Słowacji turnieju polskie drużyny z naszymi w składzie miały do rozegrania cztery spotkania. Po jednym spotkaniu rozegrały Juniorki oraz zawodnicy Orzysza. A dwa spotkania zaliczyły Młodziczki, które przez turniej idą jak burza wygrywając wszystko co jest do wygrania.

Wyniki dzisiejszych spotkań:
NTS FK-ZŠ Nemšová - Juniorki 94 Polska [ 3:3 ]
NTS FK-ZŠ Nemšová A - Młodziczki 96 Polska [ 1:3 ]
UKS Jedynka Orzysz - TJ Sokol Gajary [ 5:4 ]
Młodziczki 96 Polska - Dračice Liberec [ 7:0 ]
Stupava Cup 2010: Po drugim dniu!
We wczorajszym dniu wszystkie drużyny, w których występują nasi zawodnicy i zawodniczki rozegrały łącznie siedem spotkań. Po dwa mecze rozegrały Juniorki i Młodziczki, a trzy spotkania zaliczyli zawodnicy Jedynki Orzysz. Bilans wczorajszych spotkań to pięć zwycięstw, jeden remis i jedna porażka. Jest to bardzo dobry wynik. Po dwóch dniach turnieju nadal niepokonane są Młodziczki, które odnosząc trzy zwycięstwa w trzech meczach straciły jedynie jedną bramkę. Zarówno Juniorki jak i Orzysz zaliczyli już po jednej porażce.

Przedstawiamy wyniki wczorajszych spotkań:
MMKS Podhale Nowy Targ - Juniorki 94 Polska [ 2:2 ] - bramkę zdobywa Marta Niewiadomska
UKS Jedynka Orzysz - TJ A-FbO Nižná [ 2:10 ]
Mlodziczki 96 Polska - FbO Tvrdošín 96 [ 4:1 ] - bramkę zdobywa Aleksandra Łopyta
1.SC Malacky - UKS Jedynka Orzysz [ 0:4 ]
Wild boys Závod - UKS Jedynka Orzysz [ 3:7 ]
Mlodziczki 96 Polska - TJ A-FbO Nižná [ 7:0 ] - bramkę zdobywa Agata Arendarczyk
TJ Sokol Gajary - Juniorki 94 Polska [ 1:5 ] - bramkę zdobywa Justyna Krzywak
Stupava Cup 2010: Pierwszy dzień za nami!
Wczoraj rozpoczął się Międzynarodowy Turniej Unihokeja "Stupava Cup" w Słowacji. Na turniej pojechało jedenastu naszych zawodników:
- Bogdańska Pamela, Grzelak Lucyna, Krzywak Justyna, Niewiadomska Marta oraz Prośniewska Joanna jako Juniorki 94 Polska
- Jarecka Justyna, Łopyta Aleksandra, Arendarczyk Agata jako Młodziczki 96 Polska
- Łata Miron, Domański Damian oraz Żołyński Grzegorz jako UKS Jedynka Orzysz

W pierwszym dniu każda z ekip rozegrała po jednym spotkaniu. O godz. 18.55 równolegle rozegrane zostały spotkania naszych Juniorek oraz Jedynki Orzysz. Natomiast o 19.30 do boju stanęły Młodziczki.

Oto wyniki spotkań:
Juniorki 94 Polska - Dračice Liberec [ 1:3 ]
UKS Jedynka Orzysz - PSKC Okříšky [ 7:1 ]
Młodziczki 96 Polska - PC Mladá Boleslav [ 5:0 ] - dwie bramki zdobywa Justyna Jarecka.

Najnowszy Użytkownik: bartosz87
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiatów 3.UKS 85 Mokotów Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Ludźmierz 6. UKS Ósemka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiatów Drugą siłą w Polsce w kategorii Juniorek Młodszych. W Finale A zawodniczki przegrały z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowały z Wiatrem Ludźmierz. Reszte spotkań nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrzeżynie zagrają: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Mokotów Warszawa, UKS Ósemka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiatów

29/10/2011 13:40
Pierwszy dzień zmagań seniorek dobiegł końca. Nasze seniorki wygrywając 7:1 z UKS Gródek zasługują na odpoczynek przed następnym meczem

13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elblągu: Podstawówka: Chłopcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce