Oficjalny Serwis MLUKS Jedynki Trzebiatów
   Strona Główna
Kwiecień 25 2019 06:49:59   
Statystyki Bramek 11/12
Młodzicy
[-:-]
Młodziczki
[-:-]
Juniorzy Młodsi
[18:29]
Juniorki Młodsze
[6:6]
Juniorki Starsze
[90:41]
Juniorzy Starsi
[-:-]
Seniorzy
[140:51] MUKS Zielonka
[66:62] Aligator Gdynia
Seniorki
[66:96]
Razem
[386:285]
Menu
Strona Główna
Kontakt
Redakcja
Forum
Linki
GALERIA
Klub
Historia
Ogólne Informacje
Sztab Szkoleniowy
Sukcesy Indywidualne
Treningi
Stroje
Relacje z meczy
Reprezentacja Polski
REKORDY!
Kadra
Mężczyzni
Seniorzy
Juniorzy Starsi
Juniorzy Młodsi
Młodzicy

Kobiety
Seniorki
Juniorki Starsze
Juniorki Młodsze
Młodziczki
Sukcesy
Chłopcy
Dziewczyny
Wymiana Buttonami
MLUKS Jedynka Trzebiatów Page

Prowadzisz własną stronę i chciałbyś wymienić się buttonami? Napisz na gg 11876901
Polecamy
Floorball24

MyFloorball

Florbalki
Błyskawica Niechanowo
Błyskawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiatów szuka sponsorów!
Zapraszamy wszystkie chętne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej drużyny. Gwarantujemy rozsławienie sponsora w całej Polsce,  a nawet za granicą. Mecze rozgrywaliśmy m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gdańsku, Warszawie, Morągu, Elblągu, Białymstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej Góry oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Chętnych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Kolejne konsultacje mężczyzn U-19!
Trener kadry narodowej mężczyzn U-19 zaplanował kolejne konsultacje mające na celu sprawdzenie umiejętności zawodników starających się o wyjazd na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w maju 2011 roku. Miejsce konsultacji nie jest jeszcze znane.

Konsultacje te będą ostatnimi z serii tych, które mają na celu sprawdzenie bardzo licznej kadry zawodników z całej Polski. Po tych świątecznych konsultacjach trener ma wybrać już stabilną kadrę (ok.25 osób), która będzie miała największe szanse na wyjazd na Mistrzostwa Świata 2011.

Na liście grudniowych konsultacji znalazło się wiele osób, które z różnych przyczyn nie mogły przyjechać na listopadowe zgrupowanie kadry. Z naszej drużyny na liście widnieją dwa nazwiska: Dobromir Cirocki oraz Mariusz Kurczak.
Dziewczęta po konsultacjach!
W dniach 10-12 grudnia odbyły się w Gdyni konsultacje kadry narodowej kobiet U-19 oraz U-17. Na konsultacje te trener kadry powołał bardzo szeroką kadrę zawodniczek (około 70 osób) z całej Polski, by w przerwie świątecznej wybrać 25-30 z nich na kolejne konsultacje. Udział w konsultacjach wzięło siedem naszych zawodniczek: Bagińska Basia, Bagińska Stasia, Bogdańska Pamela, Grzelak Lucyna, Szamruchiewicz Paulina (U-19) oraz Krzywak Justyna i Kownacka Agata (U-17).

W piątkowy wieczór wszystkie dziewczęta wzięły udział w Gdańskiej Gali Sportu w ERGO Arenie. Następnie odbył się tam koncert zespołu Kombi. Po tym wszystkim zawodniczki udały się do miejsca zakwaterowania. Pod koniec dnia trener podzielił wszystkie dziewczęta na trzy grupy ze względu na pozycję na jakiej grają, tak by w każdej grupie było rozłożone to równomiernie. Następnie dziewczęta z poszczególnych grupo dowiedziały się z kim grają w piątkach. Na sobotę zaplanowane były trzy treningi dla każdej grupy. Dwa pierwsze składały się z ćwiczeń technicznych, takich w których zawodniczki mogły pokazać swoje umiejętności. Ostatni trening składał się z meczów między piątkami. Taki reżim treningowy obowiązywał każdą z grup. Niedzielny dzień był luźny. Zawodniczki, które wyjeżdżały wcześniej rozgrywały między sobą spotkania towarzyskie.

Ogólnie poziom zawodniczek był wysoki i bardzo wyrównany, dlatego też trener Paweł Ludwichowski wstrzymał się z decyzją, które zawodniczki powołać na kolejne konsultacje.
Finlandia Mistrzem Świata! Srebro dla Szwecji, brąz Czechów!
11 grudnia zakończyły się trwające osiem dni Mistrzostwa Świata w Unihokeju Mężczyzn. Helsinki, bo tam rozgrywały się owe mistrzostwa dostarczyły wiele niezapomnianych emocji podczas tych ośmiu dni. Oczywiście głównymi faworytami rozgrywanego w stolicy Finlandii turnieju byli Finowie i Szwedzi. Kolejnymi ekipami byli Szwajcarzy oraz Czesi, natomiast reszta stawki według ekspertów musiała zadowolić się pozostałymi miejscami. Udział w zawodach wzięła także Polska reprezentacja, która wywalczyła go poprzez wygraną w eliminacjach.

Jak się okazało w trakcie turnieju po fazie grupowej bezkonkurencyjna była wyżej wymieniona czwórka. Owszem z małymi problemami, ale swoją grupę wygrali Czesi. Polska reprezentacja podczas trwania ćwierćfinałów ograła najpierw Kanadę 9:4, a w miejscu o dziewiąte miejsce okazała się lepsza od Niemców, pokonując swoich rywali po dogrywce 6:5. W ćwierćfinałach wygrywali faworyci i tu problemy mieli jedynie Czesi.

czytaj dalej...

Polska z Niemcami o miejsce 9! Finlandia i Czechy pierwszymi półfinalistami!
Podczas piątego dnia Mistrzostw Świata w Finlandii rozegrano dwa pierwsze ćwierćfinały. Ponadto rozgrywano spotkania o miejsca 9-16.
Wczorajszy dzień rozpoczął się od spotkań o niższe miejsca. W walce o miejsca 13-16 ostatnie drużyny z każdej grupy rozegrały dwa spotkania, po których zwycięzcy rywalizować będą dzień później o miejsce 13, natomiast przegrali o miejsce 15. W pierwszym z tych spotkań Dania nie dała żadnych szans Singapurowi i pewnie wygrała 24:1. Ich rywalem w walce o 13 miejsce okazała się Australia, która po wyrównanym boju pokonała Japonię 3:2.
Podobny system gry zastosowano w przypadku wszystkich drużyn, które zajęły trzecie miejsca w grupach. Jak się okazało w pierwszym ze spotkań, które odbyło się o godzinie 11.00 Polska pokonała Kanadę 9:4. Natomiast Niemcy także pewnie pokonali Włochów 8:4. Tym samym w dniu dzisiejszym to właśnie Niemcy będą rywalem Polaków w walce o 9 miejsce na świecie. Będzie to rewanż za porażkę przed dwoma laty, kiedy to Niemcy wygrali 11:7.
Na deser odbyły się dwa pierwsze ćwierćfinały. W pierwszym z nich aktualny mistrz świata Finlandia podejmowała Łotwę, zaś w drugim Czesi grali z Estończykami. W pierwszym ze spotkań faworyt był tylko jeden i tak się też stało. Pomimo faktu, że to Łotwa strzeliła pierwszą bramkę to ostatecznie przegrała 12:2 z broniącymi tytuły Finami. W drugim spotkaniu niespodziewanie męczyli się Czesi, którzy by awansować do półfinału potrzebowali rzutów karnych, gdyż w regulaminowym czasie gry i po dogrywce na tablicy widniał wynik 2:2. Estonia postawiła twarde warunki rywalom i uległa w rzutach karnych 4:1. Tym samym w pierwszym półfinale zagrają ze sobą Finowie i Czesi. Kto zagra w drugim półfinale dowiemy się dzisiaj po spotkaniach Szwecji z Norwegią i Szwajcarii z Rosją.
Mistrzostwa Świata: znamy pary ćwierćfinałowe!
Od czwartego grudnia w stolicy Finlandii trwają Mistrzostwa Świata w Unihokeju Seniorów. Przez cztery dni, aż do dnia dzisiejszego szesnaście drużyn z całego świata walczyło w czterech grupach o awans do ćwierćfinałów tej imprezy. Tytułu Mistrza Świata z przed dwóch lat broni gospodarz - Finlandia. Polska reprezentacja natomiast trafiła do grupy B wraz ze Szwajcarią, Łotwą i Singapurem.

Po czterech dniach zmagań poznaliśmy już pary ćwierćfinałowe!

czytaj dalej..
Dwie porażki Seniorów - decydują trzecie tercje! Juniorki Młodsze bez problemów!
Do Mrzeżyna ponownie zawitały wielkie emocje. Tym razem związane one były ze spotkaniami Ekstraligi Seniorów w unihokeju. Po raz pierwszy kibice zgromadzeni na hali mogli obejrzeć mecz zawodników grających w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Na przeciw siebie wyszły drużyny: WSU Wierzchowo oraz UKS Absolwent Siedlec. Dla zespołu z Wierzchowa jest to debiutancki sezon w tej lidze, a Siedlec to doświadczony i bardzo mocny zespół. W poprzednich spotkaniach między tymi drużynami dwukrotnie wygrała drużyna Absolwenta 8:3 i 7:1. W kadrze gospodarzy na to spotkanie brakowało kilku ważnych zawodników m.in: Cezarego Ostrowskiego, Krystiana Kiełbika, Jacka Kałandyka, Michała Żegiestowskiego czy też Krzysztofa Niemotko. Tak więc zespół z Wierzchowa miał ciężkie zadanie, jednak był pozytywnie nastawiony tym bardziej, że dwa tygodnie temu wygrał z Pionierem Tychy dwukrotnie.

W sobotę przed główną atrakcją odbył się II turniej eliminacyjny Juniorek Młodszych. Wzięły w nim udział zawodniczki z Gorzowa Wlkp, Wierzchowa i gospodynie turnieju - Jedynka Trzebiatów. W poprzednim turnieju eliminacyjnym górą były zawodniczki z Trzebiatowa pokonując Wierzchowo 5:1. Gorzów niestety na turniej nie przyjechał.
Remis Juniorek z Dzikimi Gęśmi!
W ubiegłą sobotę nasze dziewczęta wyruszyły do Warszawy, by tam w jednej z dzielnic, a mianowicie Zielonce rozegrać sparingowe spotkanie z tamtejszą drużyną Dzikich Gęsi. Był to pierwszy z planowanych meczy sparingowych, gdyż drużyna z Trzebiatowa następne swoje spotkanie w 1. Lidze Juniorek Starszych gra dopiero pod koniec stycznia. Wracając do spotkania z Zielonką to dziewczęta grały systemem 4x20 minut. W przerwie między drugą, a trzecią odsłoną spotkania odbył się konkurs rzutów karnych.

MLUKS Jedynka Trzebiatów - Dzikie Gęsi Zielonka
6:6 [1:2, 0:0, 2:3, 3:1]
Konkurs rzutów karnych: 6:1

Opis meczu w dalszej części artykułu.
Pewne zwycięstwa Juniorów nad Kębłowem!
Ubiegły weekend przyniósł nam emocje związane z V i VI kolejką 1. Ligi Juniorów Starszych. Tym razem zespół z Wierzchowa, który po czterech spotkaniach przewodził w grupie A zmierzył się z trzecią drużyną, a mianowicie UKS Juniorem Kębłowo, który był gospodarzem meczu. W tej samej grupie między sobą grali także Siedlec i Gorzów Wlkp.

Nasza drużyna rozpoczęła spotkanie planowane na 16.30 z małym opóźnieniem. I już na samym początku dość niespodziewanie straciła bramkę. (00:27 0:1) Później grę prowadziła drużyna przyjezdna, lecz widać było niemoc w atakach ofensywnych i niefrasobliwość obrony. Po niespełna dziesięciu minutach gospodarze zdobywają drugą bramkę. (10:24 0:2) Po utracie tej bramki trener Wierzchowa poprosił o czas. Widocznie był to dobry ruch, gdyż goście wzięli się do odrabiania strat. Pierwszy sygnał to tego dał Michał Żegiestowski, który wykorzystuje podanie Filipa Augustyniaka. (13:25 1:2) W poczynaniach WSU widoczny był brak ogrania z nową halą. Słaba przyczepność wymuszała wręcz grę dużą ilością podań. Niespełna dwie minuty przed zakończeniem pierwszej części spotkania z rzutu wolnego uderza Dobromir Cirocki, wcześniej dostając piłkę od Adama Dziurnego. (18:25 2:2) Kilka chwile przed syreną kończącą pierwszą tercje gości na prowadzenie wyprowadza Krzysztof Halko. (19:35 3:2) Takim też wynikiem kończy się pierwsze dwadzieścia minut meczu...

czytaj dalej..
Dwa zwycięstwa Seniorów i pierwsze punkty w lidze!
Ubiegły weekend przyniósł nam wielkie emocje związane w kolejnymi spotkaniami Ekstraligi Seniorów. Beniaminek - WSU Wierzchowo, w którym grają nasi zawodnicy podejmował piątą drużynę poprzedniego sezonu - TKKF Jadberg Pionier Tychy. Po wielu latach przerwy unihokej znów zawitał do Orzysza, gdzie odbyło się starcie obu ekip.

Po czterech spotkaniach nasz zespół mimo walecznej postawy nie zdobył żadnego punktu, natomiast Tychy miały jeden punkt. Z pewnością to goście byli faworytami tego spotkania.
Bogdański po konsultacjach!
W dniach 5-7 listopada w Wolsztynie odbyło się kolejne zgrupowanie kadry narodowej U-19. Był to kolejny etap selekcji zawodników na zbliżające się Mistrzostwa Świata U-19 w Niemczech, które odbędą się w maju 2011 roku. Udział w tych konsultacjach wziął zaledwie jeden zawodnik WSU Wierzchowo - Maciej Bogdański. Były to 3 dni, w których zawodnicy ćwiczyli założenia taktyczne podczas czterech treningów. W ostatni dzień rozegrali sparing z seniorską drużyną Absolwenta Siedlec. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Absolwenta 6:3. Kolejny etap przygotowań przewidziany jest na 28-30 grudnia najprawdopodobniej w Siedlcu, Nowy Targu lub Zielonce.
Lekcja gry Mistrzów! Waleczne Wierzchowo!
W ubiegły weekend została rozegrana kolejna kolejka spotkań Ekstraligi Seniorów. W Hali Widowiskowo-Sportowej w Wierzchowie gospodarz rozegrał spotkania z nie byle kim, bo 11-krotnym mistrzem Polski w tej kategorii - drużyną Szarotki Nowy Targ. Walka z takim rywalem miała być przede wszystkim lekcją dla naszych zawodników, którzy jako WSU Wierzchowo są beniaminkiem w tym sezonie i dopiero nabierają doświadczenia w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Strona 7 z 37 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnie Mecze
Seniorzy

MUKS Zielonka
6:4
TKKF Jadberg Pionier Tychy

Aligator Gdynia
10:8
Grześ Hrubieszów

Seniorki

Jedynka Trzebiatów
9:6
UKS Gródek

Juniorzy Starsi

-
-:-
-

Juniorki Starsze

Jedynka Trzebiatów
24:1
Absolwent Siedlec

Juniorzy Młodsi

Jedynka Trzebiatów
5:4
UKS Arkady Dębno

Juniorki Młodsze

Jedynka Trzebiatów
2:0
Błyskawica Niechanowo

Młodzicy

-
-:-
-:-

Młodziczki

Jedynka Trzebiatów
0:1
PUKS Trzebinia
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 148
Nieaktywowany Użytkownik: 94
Najnowszy Użytkownik: bartosz87
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiatów 3.UKS 85 Mokotów Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Ludźmierz 6. UKS Ósemka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiatów Drugą siłą w Polsce w kategorii Juniorek Młodszych. W Finale A zawodniczki przegrały z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowały z Wiatrem Ludźmierz. Reszte spotkań nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrzeżynie zagrają: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Mokotów Warszawa, UKS Ósemka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiatów

dob
19/05/2012 12:08
Jedynka Trzebiatów organizatorem Finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych

pitt
30/10/2011 07:33
uks gródek 3-7 MLUKS

pitt
29/10/2011 13:40
Pierwszy dzień zmagań seniorek dobiegł końca. Nasze seniorki wygrywając 7:1 z UKS Gródek zasługują na odpoczynek przed następnym meczem

pitt
16/10/2011 05:40
16.10.2011r: Energa Gańsk 19 - 3 MLUKS

pitt
16/10/2011 05:39
15.10.2011r: Energa Gdańsk 12 - 6 MLUKS Jedynka

pitt
13/06/2011 07:29
Sorry XVIII Festiwal

pitt
13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elblągu: Podstawówka: Chłopcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce

Archiwum
Wszelkie prawa zastrzeżone!
MLUKS Jedynka Trzebiatów
by Maciej Bogdański
Powered by PHP-Fusion
CMS Artworks Original Theme by CMS Artworks © 2003-2005
1000092 Unikalnych wizytZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie