Prowadzisz własną stronę i chciałbyś wymienić się buttonami? Napisz na gg 11876901

Florbalki
Błyskawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiatów szuka sponsorów!
Zapraszamy wszystkie chętne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej drużyny. Gwarantujemy rozsławienie sponsora w całej Polsce,  a nawet za granicą. Mecze rozgrywaliśmy m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gdańsku, Warszawie, Morągu, Elblągu, Białymstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej Góry oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Chętnych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Wierzchowo - Tychy: "smutne" punkty gości!
W dniach 22-23 stycznia odbyła się zaległa i zarazem ostatnia zasadnicza kolejka spotkań Ekstraligi Seniorów. W Tychach gospodarze podejmowali WSU Wierzchowo. Przed tymi spotkaniami goście mieli na koncie 5 punktów (dwa zwycięstwa z Tychami) i wyprzedzali rywali o jeden punkt. Tak więc spotkania te miały wyłonić rywali dla Zielonki i Suwałk. Wierzchowska ekipa przyjechała do Tychów w mocno osłabionym składzie.

Sobotnie spotkanie źle rozpoczęło się dla przyjezdnych, którzy po zaledwie dwóch minutach przegrywali 2:0. Bramkę kontaktową zdobył dopiero w dziewiątej minucie Krystian Kiełbik. Później powtórka z rozrywki, bowiem kolejne trzy minuty przyniosły gospodarzom kolejne dwie bramki. Niespełna trzy minuty przed zakończeniem pierwszej tercji drugą bramkę dla WSU zdobywa Dominik Wróbel. Tuż przed końcem pierwszej odsłony gospodarze zdobywają jeszcze jedną bramkę, tym razem grając w liczebnej przewadze po karze dla Przemysława Grzymkowskiego - 5:2. Ledwo rozpoczęła się druga część meczu i ponownie Grzymkowski powędrował na ławkę kar. Tym razem to goście, a konkretnie Adam Marcinkiewicz znalazł sposób na bramkarza gospodarzy. W kolejnych minutach gospodarze mieli dużo szczęścia, gdyż ratował ich albo słupek albo też poprzeczka. "Niewykorzystane sytuacje się mszczą" i tak też było tym razem. Bowiem kolejne dwie bramki, które wpadły dla gospodarzy zostały zdobyte podczas gdy grali oni w liczebnym osłabieniu - pierwsza w 27 minucie meczu, a druga w 37 minucie. Chwilę później Marcinkiewicz ponownie zdobywa bramkę, tym razem na 4:7. Takim też wynikiem zakończyła się druga tercja spotkania. Ten sam zawodnik zdobył piątą bramkę zaraz na początku ostatniej części meczu. Kolejny okres w którym to goście przeważali, lecz brakowało skuteczności i szczęścia. W 55 minucie Kiełbik zdobył kontaktową bramkę na 6:7. Niestety kilka sekund później gospodarze znowu odskakują. W 58 minucie Mariusz Kurczak daje dla wierzchowskiej ekipy siódmą bramkę. Pod koniec meczu goście, którzy rzucili się do odrabiania strat zapomnieli o obronie czego skutkiem była stracona dziewiąta bramka i ostatecznie goście przegrali 9:7.
Nasze zawodniczki zagrają towarzysko z Łotwą!
Trenerzy kadry kobiet do lat 19 oraz do lat 17 ogłosili dość szeroką listę zawodniczek powołanych na kolejne konsultacje oraz towarzyskie mecze z Łotwą, które odbędą się w Białymstoku w dniach 3-6 lutego. Na tej liście znajdują się także nasze zawodniczki. Są to kolejno: Basia Bagińska, Pamela Bogdańska, Lucyna Grzelak, Paulina Szamruchiewicz (u-19) oraz Justyna Krzywak, Agata Kownacka, Marta Niewiadomska (u-17).
Mecze z Łotwą zaplanowane są na sobotę i niedzielę.

Pełna lista powołanych zawodniczek..

Bogdański i Cirocki powołani na Polish Cup 2011!
Trenerzy kadry narodowej do lat 19 ogłosili listę zawodników powołanych na turniej Polish Cup 2011, który odbędzie się w Babimoście, Siedlcu i Zbąszyniu w dniach 4-6 lutego. Wśród powołanych zawodników znajdują się dwaj nasi zawodnicy: Maciej Bogdański oraz Dobromir Cirocki. Kadra rozpocznie turniej od zgrupowania, które zacznie się 2 lutego w Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście. Będzie to kolejny sprawdzian przed zbliżającymi się w maju Mistrzostwami Świata w Niemczech.

Prócz gospodarza swój udział w turnieju potwierdziło pięć ekip: dwie drużyny z wielkiej czwórki - Czechy i Szwajcaria, również grająca w dywizji A - Norwegia, grupowi rywale polaków na MŚ - Niemcy oraz Węgry.

Pełna lista powołanych zawodników...

Pewne zwycięstwa juniorów oraz juniorek!
Piętnasty dzień nowego roku związany był z kolejnymi spotkaniami juniorów starszych oraz ostatnim turniejem juniorek młodszych. Najważniejszymi wydarzeniami dla naszych zawodników oraz zawodniczek były te, które były organizowane przez Gorzów Wlkp w Lipkach Wielkich. Na tamtejszej hali juniorzy z Wierzchowa grali z Gorzowem Wlkp, a juniorki z Trzebiatowa rozgrywały turniej, w którym udział wzięły zawodniczki z Gorzowa i Wierzchowa.

Pierwsze spotkanie juniorów początkowo planowane na godzinę 10.00 odbyło się z opóźnieniem. Po grze przyjezdnych widać było zmęczenie poranną podróżą. Mało gry zespołowej, dużo akcji indywidualnych, słaba skuteczność i błędy w obronie tak opisać można pierwszą tercję spotkania, która mimo dużej przewagi gości zakończyła się wygraną jedynie 3:2. Druga cześć już lepsza, choć dalej szwankowała skuteczność czego wynikiem były strzelone cztery bramki i utrata jednej w drugich dwudziestu minutach. Po czterdziestu minutach gry Wierzchowo prowadziło 7:3. W trzeciej tercji obraz gry nie zmienił się. Goście cały czas atakowali,a gospodarze dzielnie się bronili ograniczając się do kontrataków. Po, nie ma co tu okrywać słabej skuteczności w ataku goście ostatecznie wygrywają tą tercję 6:2, a całe spotkanie 13:5. Mimo średniej gry mogli sobie zapisać kolejne dwa punkty.
Ambitna walka z Mistrzami Polski!
W ubiegły weekend WSU Wierzchowo pojechało do Nowego Targu, by tam rozegrac kolejne spotkania seniorskiej Ekstraligi. Przeciwnikiem tym razem był aktualny Mistrz Polski - Szarotka Nowy Targ. Drużyny te spotkały się już w Wierzchowie, wtedy to mistrz wygrał dwukrotnie: 11:6 i 12:5. Tym razem goście przemierzyli całą Polskę w mocno okrojonym składzie. Pierwsze spotkanie odbyło się po meczu seniorek pomiędzy Podhalem a Dzikimi Gęśmi, czyli o godzinie 20.00.

Spotkanie rozpoczęło się nie inaczej niż można było przypuszczać. Gospodarze całkowicie kontrolowali grę, a przyjezdni ciągle się bronili co jakiś czas wyprowadzając kontratak. Taki obraz gry trwał nie przerwanie przez pierwszą tercję, lecz ciągłe ostrzeliwanie bramki WSU nie przynosiło rezultatów w postaci bramki dla Mistrzów Polski, bowiem goście bardzo dzielnie się bronili. Przez dłuższy czas goście grali również w liczebnym osłabieniu z powodu nałożonych kar, ostatecznie jednak Szarotce nie udało się wykorzystać żadnej z nich. Po raz pierwszy Maciej Bogdański został pokonany dopiero w 17 minucie spotkania. W ostatniej minucie pierwszej części gry gospodarze strzelili drugą bramkę i wygrywali 2:0. Druga tercja bardzo podobna do pierwszej - duża przewaga gospodarzy i obrona gości. Jak w pierwszych dwudziestu minutach tak i w tej części Szarotka długo nie mogła znaleźć recepty na sforsowanie obrony rywala. Ponownie mieli okres gry w liczebnej przewadze, lecz ponownie go nie wykorzystali. Trzecia bramka spotkania zdobyta została dopiero w połowie meczu. Później udaje się gospodarzom zdobyć jeszcze dwie bramki i po czterdziestu minutach na tablicy widniał wynik 5:0. Ostatnia odsłona spotkania niezmienna. Dalej mecz pod dyktando gospodarzy. Jednak bardzo dzielnie bronili się goście. Bramki w 50 i 57 minucie meczu dały Szarotce wygraną 7:0. W meczu tym mimo dość jednostronnego widowiska nie brakowało emocji. Mecz mógł i podobał się zgromadzonym w dużej ilości kibicom. Beniaminek, który został rzucony na pożarcie bardzo dzielnie bronił się przed wieloma atakami i mimo niekorzystnego rezultatu grał do końca ambitnie. Była to bardzo dobra lekcja dla gości, dla których to pierwszy sezon w Ekstralidze.
Po zgrupowaniu!
W dniach 27-30 grudnia odbyło się w Cetniewie zgrupowanie kadry Polski kobiet do lat 19. W konsultacjach udział wzięły 23 zawodniczki z całej Polski, w tym trzy nasze: Bagińska Basia, Bogdańska Pamela i Szamruchiewicz Paulina. Zgrupowanie to rozpoczęło się w Gdyni, gdzie wszystkie dziewczęta zostały poddane testom sprawności fizycznej oraz pobiegły Beep Test. Po tym wszystkim zawodniczki pod wodzą Pawła Ludwichowskiego przeniosły się do Ośrodka Olimpijskiego COS Cetniewo. Tam praktycznie przez dwa dni odbywały się zajęcia taktyczne oraz takie, które miały na celu zintegrowanie oraz zgranie ze sobą każdej z piątek, które wcześniej zostały wybrane przez trenera. Wszystko to ma na celu wyłonienie potencjalnych kandydatek, które będą miały szanse zagrać w Mistrzostwach Świata w 2012 roku.
Z pewnością jedną z atrakcji był pobyt w tym samym ośrodku reprezentantów Polski w piłce ręcznej.

W kilku zdaniach swoją opinię na temat obozu wyraziła Pamela Bogdańska:
"Moim zdaniem zgrupowanie w Cetniewie było jednym z cięższych, chociażby z tego faktu, że już na samym początku odbyły się dość wyczerpujące testy, w których musiałyśmy wykazać się zarówno techniką jak i siłą. Na drugi dzień przyjechałyśmy do Cetniewa, gdzie rozpoczęły się treningi, które opierały się na zgraniu w piątkach. Na kolejnych ćwiczyłyśmy różne warianty gry w obronie i ataku, a wieczorami tradycyjnie mecze. Ogromnym plusem zgrupowania były panujące w ośrodku warunki, które były znakomite. Oczywiście największą atrakcją była obecność piłkarzy ręcznych prowadzonych przez Bogdana Wentę. Miałyśmy okazję zobaczyć ich treningi oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. Myślę, że wraz z Basią oraz Pauliną możemy zaliczyć to zgrupowanie do jak najbardziej udanych."
Jaki był rok 2010? - Podsumowanie!
Po długich oczekiwaniach i hucznej zabawie nadszedł nowy, 2011 rok! Po tym jak miliony ludzi na całym świecie pożegnało jego poprzednika nadszedł czas na krótkie podsumowanie ubiegłego już roku.

Jaki on był dla naszych zawodniczek, zawodników oraz dla całego klubu?
Mówiąc w skrócie był on pełen zarówno szczęśliwych jak i tych mniej radosnych chwil.

Ale do rzeczy. Rok 2010 składał się z dwóch części - pierwszą z nich była druga, ważniejsza połowa sezonu 2009/2010, zaś drugą częścią był początek nowego, aktualnego sezonu. Zacznijmy zatem od samego początku, czyli końcówki poprzedniego sezonu.

Wszyscy nasi zawodnicy i zawodniczki uczestniczyli ogólnie w ośmiu kategoriach: na Dzieciach zaczynając, a kończąc na Seniorach. W dwóch z nich nasi zawodnicy występowali jako WSU Wierzchowo, w pozostałych sześciu był to MLUKS Jedynka Trzebiatów.
WESOŁYCH ŚWIĄT!

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego "2011" Roku cała redakcja życzy wszystkim zawodnikom oraz trenerom dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń. Ponadto życzymy, by nadchodzący rok przyniósł wiele sukcesów, obfitował w piękne bramki oraz interwencje, a także by był lepszy od 2010!

WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
Grand Prix Młodzików w Mrzeżynie
Młodzicy MLUKS Jedynki Trzebiatów zajęli II Miejsce w Grand Prix Trzebiatowa rozegranego w Mrzeżynie, powtarzając osiągnięcie naszych młodziczek sprzed tygodnia. I miejsce zdobyli będący poza konkurencją zawodnicy UKS Fenomen Babimost.
Z obozu grupowych rywali: Energa dwukrotnie pokonuje Płociczno!
Podczas gdy nasze juniorki starsze odpoczywają i z niecierpliwością na czekają kolejne mecze z ich udziałem, które odbędą się dopiero pod koniec stycznia, grają nasi grupowi rywale. Mowa tu o Enerdze Gdańsk oraz Maratończyku Płociczno.
W ten weekend odbyły się kolejne mecze między tymi zespołami. Jak pamiętamy poprzednie zakończyły się podziałem punktów, bowiem na swoim terenie raz wygrał Maratończyk, a raz Gdańsk. Tym razem walka przeniosła się do Gdańska. W sobotnim spotkaniu Maratończyk postawił rywalkom twarde warunki, prowadząc po pierwszej tercji 1:0. Niestety w drugiej odsłonie Energa pokazała klasę i po 40 minutach prowadziła 5:1. Trzecia odsłona kończy się remisem 4:4, a całe spotkanie wygrywają gospodynie 9:5. Rewanżowe spotkanie raczej bez historii. Od początku do końca przeważały faworyzowane gospodynie i zmiotły rywalki wygrywając 20:6.

Po tych spotkaniach na prowadzeniu umocniła się Energa, która ma na swoim koncie 10 punktów. Drugie miejsce zajmuje Maratończyk, który do tej pory zdobył 4 punkty. Ostatnie miejsce okupuje jak narazie trzebiatowska ekipa, która ma 2 punkty, lecz ma rozegrane dwa spotkania mniej niż pozostałe zespoły. Pod koniec stycznia dziewczęta jadą do Gdańska, by tam spróbować urwać choćby punkt faworyzowanej ekipie Energi. Następnie 12 oraz 13 lutego na zakończenie rundy zasadniczej nasze gościć będą Płociczno. Zdaje się, że to właśnie domowe spotkania roztrzygną kwestię awansu, bowiem do półfinałów awansują dwie najlepsze drużyny. Co by się nie działo awans ten ma już drużyna Energi.

Nasze zawodniczki mają kilka scenariuszy, by awansować:
- urwać punkty Enerdze i wygrać choćby jedno spotkanie z Maratończykiem
- jeśli nie uda się wygrać w Gdańsku to nasze muszą wygrać oba spotkania na własnym terenie
- mogą też awansować bez kalkulacji, czyli wygrać wszystkie cztery spotkania

Po tym jak Płociczno dwukrotnie przegrało z Energą na wyjeździe nasze dziewczęta kwestie awansu mają w swoich rękach.
Konsultacje kobiet U-19!
Trenerzy kadry narodowej kobiet U-19 zaplanowali kolejne konsultacje, które odbędą się 27-30 grudnia w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo.

Lista na grudniowe konsultacje zawiera 33 nazwiska dziewcząt z całej Polski. Wśród nich są cztery nazwiska naszych zawodniczek: Basia Bagińska, Pamela Bogdańska, Lucyna Grzelak oraz Paulina Szamruchiewicz.

Na dziewczęta czekają badania wydolnościowe zaplanowane na 27 grudnia oraz trzydniowe treningi.

Najnowszy Użytkownik: bartosz87
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiatów 3.UKS 85 Mokotów Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Ludźmierz 6. UKS Ósemka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiatów Drugą siłą w Polsce w kategorii Juniorek Młodszych. W Finale A zawodniczki przegrały z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowały z Wiatrem Ludźmierz. Reszte spotkań nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrzeżynie zagrają: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Mokotów Warszawa, UKS Ósemka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiatów

29/10/2011 13:40
Pierwszy dzień zmagań seniorek dobiegł końca. Nasze seniorki wygrywając 7:1 z UKS Gródek zasługują na odpoczynek przed następnym meczem

13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elblągu: Podstawówka: Chłopcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce