Florbalki
B造skawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiat闚 szuka sponsor闚!
Zapraszamy wszystkie ch皻ne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej dru篡ny. Gwarantujemy rozs豉wienie sponsora w ca貫j Polsce,  a nawet za granic. Mecze rozgrywali鄉y m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gda雟ku, Warszawie, Mor庵u, Elbl庵u, Bia造mstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej G鏎y oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Ch皻nych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Wierzchowo - Tychy: "smutne" punkty go軼i!
W dniach 22-23 stycznia odby豉 si zaleg豉 i zarazem ostatnia zasadnicza kolejka spotka Ekstraligi Senior闚. W Tychach gospodarze podejmowali WSU Wierzchowo. Przed tymi spotkaniami go軼ie mieli na koncie 5 punkt闚 (dwa zwyci瘰twa z Tychami) i wyprzedzali rywali o jeden punkt. Tak wi璚 spotkania te mia造 wy這ni rywali dla Zielonki i Suwa趾. Wierzchowska ekipa przyjecha豉 do Tych闚 w mocno os豉bionym sk豉dzie.

Sobotnie spotkanie 幢e rozpocz窸o si dla przyjezdnych, kt鏎zy po zaledwie dw鏂h minutach przegrywali 2:0. Bramk kontaktow zdoby dopiero w dziewi徠ej minucie Krystian Kie豚ik. P騧niej powt鏎ka z rozrywki, bowiem kolejne trzy minuty przynios造 gospodarzom kolejne dwie bramki. Niespe軟a trzy minuty przed zako鎍zeniem pierwszej tercji drug bramk dla WSU zdobywa Dominik Wr鏏el. Tu przed ko鎍em pierwszej ods這ny gospodarze zdobywaj jeszcze jedn bramk, tym razem graj帷 w liczebnej przewadze po karze dla Przemys豉wa Grzymkowskiego - 5:2. Ledwo rozpocz窸a si druga cz窷 meczu i ponownie Grzymkowski pow璠rowa na 豉wk kar. Tym razem to go軼ie, a konkretnie Adam Marcinkiewicz znalaz spos鏏 na bramkarza gospodarzy. W kolejnych minutach gospodarze mieli du穎 szcz窷cia, gdy ratowa ich albo s逝pek albo te poprzeczka. "Niewykorzystane sytuacje si mszcz" i tak te by這 tym razem. Bowiem kolejne dwie bramki, kt鏎e wpad造 dla gospodarzy zosta造 zdobyte podczas gdy grali oni w liczebnym os豉bieniu - pierwsza w 27 minucie meczu, a druga w 37 minucie. Chwil p騧niej Marcinkiewicz ponownie zdobywa bramk, tym razem na 4:7. Takim te wynikiem zako鎍zy豉 si druga tercja spotkania. Ten sam zawodnik zdoby pi徠 bramk zaraz na pocz徠ku ostatniej cz窷ci meczu. Kolejny okres w kt鏎ym to go軼ie przewa瘸li, lecz brakowa這 skuteczno軼i i szcz窷cia. W 55 minucie Kie豚ik zdoby kontaktow bramk na 6:7. Niestety kilka sekund p騧niej gospodarze znowu odskakuj. W 58 minucie Mariusz Kurczak daje dla wierzchowskiej ekipy si鏚m bramk. Pod koniec meczu go軼ie, kt鏎zy rzucili si do odrabiania strat zapomnieli o obronie czego skutkiem by豉 stracona dziewi徠a bramka i ostatecznie go軼ie przegrali 9:7.
Nasze zawodniczki zagraj towarzysko z υtw!
Trenerzy kadry kobiet do lat 19 oraz do lat 17 og這sili do嗆 szerok list zawodniczek powo豉nych na kolejne konsultacje oraz towarzyskie mecze z υtw, kt鏎e odb璠 si w Bia造mstoku w dniach 3-6 lutego. Na tej li軼ie znajduj si tak瞠 nasze zawodniczki. S to kolejno: Basia Bagi雟ka, Pamela Bogda雟ka, Lucyna Grzelak, Paulina Szamruchiewicz (u-19) oraz Justyna Krzywak, Agata Kownacka, Marta Niewiadomska (u-17).
Mecze z υtw zaplanowane s na sobot i niedziel.

Pe軟a lista powo豉nych zawodniczek..

Bogda雟ki i Cirocki powo豉ni na Polish Cup 2011!
Trenerzy kadry narodowej do lat 19 og這sili list zawodnik闚 powo豉nych na turniej Polish Cup 2011, kt鏎y odb璠zie si w Babimo軼ie, Siedlcu i Zb御zyniu w dniach 4-6 lutego. W鈔鏚 powo豉nych zawodnik闚 znajduj si dwaj nasi zawodnicy: Maciej Bogda雟ki oraz Dobromir Cirocki. Kadra rozpocznie turniej od zgrupowania, kt鏎e zacznie si 2 lutego w Centrum Sportu i Rekreacji w Babimo軼ie. B璠zie to kolejny sprawdzian przed zbli瘸j帷ymi si w maju Mistrzostwami 安iata w Niemczech.

Pr鏂z gospodarza sw鎩 udzia w turnieju potwierdzi這 pi耩 ekip: dwie dru篡ny z wielkiej czw鏎ki - Czechy i Szwajcaria, r闚nie graj帷a w dywizji A - Norwegia, grupowi rywale polak闚 na M - Niemcy oraz W璕ry.

Pewne zwyci瘰twa junior闚 oraz juniorek!
Pi皻nasty dzie nowego roku zwi您any by z kolejnymi spotkaniami junior闚 starszych oraz ostatnim turniejem juniorek m這dszych. Najwa積iejszymi wydarzeniami dla naszych zawodnik闚 oraz zawodniczek by造 te, kt鏎e by造 organizowane przez Gorz闚 Wlkp w Lipkach Wielkich. Na tamtejszej hali juniorzy z Wierzchowa grali z Gorzowem Wlkp, a juniorki z Trzebiatowa rozgrywa造 turniej, w kt鏎ym udzia wzi窸y zawodniczki z Gorzowa i Wierzchowa.

Pierwsze spotkanie junior闚 pocz徠kowo planowane na godzin 10.00 odby這 si z op騧nieniem. Po grze przyjezdnych wida by這 zm璚zenie porann podr騜. Ma這 gry zespo這wej, du穎 akcji indywidualnych, s豉ba skuteczno嗆 i b喚dy w obronie tak opisa mo積a pierwsz tercj spotkania, kt鏎a mimo du瞠j przewagi go軼i zako鎍zy豉 si wygran jedynie 3:2. Druga cze嗆 ju lepsza, cho dalej szwankowa豉 skuteczno嗆 czego wynikiem by造 strzelone cztery bramki i utrata jednej w drugich dwudziestu minutach. Po czterdziestu minutach gry Wierzchowo prowadzi這 7:3. W trzeciej tercji obraz gry nie zmieni si. Go軼ie ca造 czas atakowali,a gospodarze dzielnie si bronili ograniczaj帷 si do kontratak闚. Po, nie ma co tu okrywa s豉bej skuteczno軼i w ataku go軼ie ostatecznie wygrywaj t tercj 6:2, a ca貫 spotkanie 13:5. Mimo 鈔edniej gry mogli sobie zapisa kolejne dwa punkty.
Ambitna walka z Mistrzami Polski!
W ubieg造 weekend WSU Wierzchowo pojecha這 do Nowego Targu, by tam rozegrac kolejne spotkania seniorskiej Ekstraligi. Przeciwnikiem tym razem by aktualny Mistrz Polski - Szarotka Nowy Targ. Dru篡ny te spotka造 si ju w Wierzchowie, wtedy to mistrz wygra dwukrotnie: 11:6 i 12:5. Tym razem go軼ie przemierzyli ca陰 Polsk w mocno okrojonym sk豉dzie. Pierwsze spotkanie odby這 si po meczu seniorek pomi璠zy Podhalem a Dzikimi G窷mi, czyli o godzinie 20.00.

Spotkanie rozpocz窸o si nie inaczej ni mo積a by這 przypuszcza. Gospodarze ca趾owicie kontrolowali gr, a przyjezdni ci庵le si bronili co jaki czas wyprowadzaj帷 kontratak. Taki obraz gry trwa nie przerwanie przez pierwsz tercj, lecz ci庵貫 ostrzeliwanie bramki WSU nie przynosi這 rezultat闚 w postaci bramki dla Mistrz闚 Polski, bowiem go軼ie bardzo dzielnie si bronili. Przez d逝窺zy czas go軼ie grali r闚nie w liczebnym os豉bieniu z powodu na這穎nych kar, ostatecznie jednak Szarotce nie uda這 si wykorzysta 瘸dnej z nich. Po raz pierwszy Maciej Bogda雟ki zosta pokonany dopiero w 17 minucie spotkania. W ostatniej minucie pierwszej cz窷ci gry gospodarze strzelili drug bramk i wygrywali 2:0. Druga tercja bardzo podobna do pierwszej - du瘸 przewaga gospodarzy i obrona go軼i. Jak w pierwszych dwudziestu minutach tak i w tej cz窷ci Szarotka d逝go nie mog豉 znale潭 recepty na sforsowanie obrony rywala. Ponownie mieli okres gry w liczebnej przewadze, lecz ponownie go nie wykorzystali. Trzecia bramka spotkania zdobyta zosta豉 dopiero w po這wie meczu. P騧niej udaje si gospodarzom zdoby jeszcze dwie bramki i po czterdziestu minutach na tablicy widnia wynik 5:0. Ostatnia ods這na spotkania niezmienna. Dalej mecz pod dyktando gospodarzy. Jednak bardzo dzielnie bronili si go軼ie. Bramki w 50 i 57 minucie meczu da造 Szarotce wygran 7:0. W meczu tym mimo do嗆 jednostronnego widowiska nie brakowa這 emocji. Mecz m鏬 i podoba si zgromadzonym w du瞠j ilo軼i kibicom. Beniaminek, kt鏎y zosta rzucony na po瘸rcie bardzo dzielnie broni si przed wieloma atakami i mimo niekorzystnego rezultatu gra do ko鎍a ambitnie. By豉 to bardzo dobra lekcja dla go軼i, dla kt鏎ych to pierwszy sezon w Ekstralidze.
Po zgrupowaniu!
W dniach 27-30 grudnia odby這 si w Cetniewie zgrupowanie kadry Polski kobiet do lat 19. W konsultacjach udzia wzi窸y 23 zawodniczki z ca貫j Polski, w tym trzy nasze: Bagi雟ka Basia, Bogda雟ka Pamela i Szamruchiewicz Paulina. Zgrupowanie to rozpocz窸o si w Gdyni, gdzie wszystkie dziewcz皻a zosta造 poddane testom sprawno軼i fizycznej oraz pobieg造 Beep Test. Po tym wszystkim zawodniczki pod wodz Paw豉 Ludwichowskiego przenios造 si do O鈔odka Olimpijskiego COS Cetniewo. Tam praktycznie przez dwa dni odbywa造 si zaj璚ia taktyczne oraz takie, kt鏎e mia造 na celu zintegrowanie oraz zgranie ze sob ka盥ej z pi徠ek, kt鏎e wcze郾iej zosta造 wybrane przez trenera. Wszystko to ma na celu wy這nienie potencjalnych kandydatek, kt鏎e b璠 mia造 szanse zagra w Mistrzostwach 安iata w 2012 roku.
Z pewno軼i jedn z atrakcji by pobyt w tym samym o鈔odku reprezentant闚 Polski w pi販e r璚znej.

W kilku zdaniach swoj opini na temat obozu wyrazi豉 Pamela Bogda雟ka:
"Moim zdaniem zgrupowanie w Cetniewie by這 jednym z ci篹szych, chocia瘺y z tego faktu, 瞠 ju na samym pocz徠ku odby造 si do嗆 wyczerpuj帷e testy, w kt鏎ych musia造鄉y wykaza si zar闚no technik jak i si陰. Na drugi dzie przyjecha造鄉y do Cetniewa, gdzie rozpocz窸y si treningi, kt鏎e opiera造 si na zgraniu w pi徠kach. Na kolejnych 獞iczy造鄉y r騜ne warianty gry w obronie i ataku, a wieczorami tradycyjnie mecze. Ogromnym plusem zgrupowania by造 panuj帷e w o鈔odku warunki, kt鏎e by造 znakomite. Oczywi軼ie najwi瘯sz atrakcj by豉 obecno嗆 pi趾arzy r璚znych prowadzonych przez Bogdana Went. Mia造鄉y okazj zobaczy ich treningi oraz zrobi pami徠kowe zdj璚ie. My郵, 瞠 wraz z Basi oraz Paulin mo瞠my zaliczy to zgrupowanie do jak najbardziej udanych."
Jaki by rok 2010? - Podsumowanie!
Po d逝gich oczekiwaniach i hucznej zabawie nadszed nowy, 2011 rok! Po tym jak miliony ludzi na ca造m 鈍iecie po瞠gna這 jego poprzednika nadszed czas na kr鏒kie podsumowanie ubieg貫go ju roku.

Jaki on by dla naszych zawodniczek, zawodnik闚 oraz dla ca貫go klubu?
M闚i帷 w skr鏂ie by on pe貫n zar闚no szcz窷liwych jak i tych mniej radosnych chwil.

Ale do rzeczy. Rok 2010 sk豉da si z dw鏂h cz窷ci - pierwsz z nich by豉 druga, wa積iejsza po這wa sezonu 2009/2010, za drug cz窷ci by pocz徠ek nowego, aktualnego sezonu. Zacznijmy zatem od samego pocz徠ku, czyli ko鎍闚ki poprzedniego sezonu.

Wszyscy nasi zawodnicy i zawodniczki uczestniczyli og鏊nie w o鄉iu kategoriach: na Dzieciach zaczynaj帷, a ko鎍z帷 na Seniorach. W dw鏂h z nich nasi zawodnicy wyst瘼owali jako WSU Wierzchowo, w pozosta造ch sze軼iu by to MLUKS Jedynka Trzebiat闚.
WESOΧCH 名I﹗!

Z okazji nadchodz帷ych 鈍i徠 Bo瞠go Narodzenia oraz Nowego "2011" Roku ca豉 redakcja 篡czy wszystkim zawodnikom oraz trenerom du穎 zdrowia, szcz窷cia, pomy郵no軼i i spe軟ienia najskrytszych marze. Ponadto 篡czymy, by nadchodz帷y rok przyni鏀 wiele sukces闚, obfitowa w pi瘯ne bramki oraz interwencje, a tak瞠 by by lepszy od 2010!

WESOΧCH 名I﹗ ORAZ SZCZ呇LIWEGO NOWEGO ROKU!!!
Grand Prix M這dzik闚 w Mrze篡nie
M這dzicy MLUKS Jedynki Trzebiat闚 zaj瘭i II Miejsce w Grand Prix Trzebiatowa rozegranego w Mrze篡nie, powtarzaj帷 osi庵ni璚ie naszych m這dziczek sprzed tygodnia. I miejsce zdobyli b璠帷y poza konkurencj zawodnicy UKS Fenomen Babimost.
Z obozu grupowych rywali: Energa dwukrotnie pokonuje P這ciczno!
Podczas gdy nasze juniorki starsze odpoczywaj i z niecierpliwo軼i na czekaj kolejne mecze z ich udzia貫m, kt鏎e odb璠 si dopiero pod koniec stycznia, graj nasi grupowi rywale. Mowa tu o Enerdze Gda雟k oraz Marato鎍zyku P這ciczno.
W ten weekend odby造 si kolejne mecze mi璠zy tymi zespo豉mi. Jak pami皻amy poprzednie zako鎍zy造 si podzia貫m punkt闚, bowiem na swoim terenie raz wygra Marato鎍zyk, a raz Gda雟k. Tym razem walka przenios豉 si do Gda雟ka. W sobotnim spotkaniu Marato鎍zyk postawi rywalkom twarde warunki, prowadz帷 po pierwszej tercji 1:0. Niestety w drugiej ods這nie Energa pokaza豉 klas i po 40 minutach prowadzi豉 5:1. Trzecia ods這na ko鎍zy si remisem 4:4, a ca貫 spotkanie wygrywaj gospodynie 9:5. Rewan穎we spotkanie raczej bez historii. Od pocz徠ku do ko鎍a przewa瘸造 faworyzowane gospodynie i zmiot造 rywalki wygrywaj帷 20:6.

Po tych spotkaniach na prowadzeniu umocni豉 si Energa, kt鏎a ma na swoim koncie 10 punkt闚. Drugie miejsce zajmuje Marato鎍zyk, kt鏎y do tej pory zdoby 4 punkty. Ostatnie miejsce okupuje jak narazie trzebiatowska ekipa, kt鏎a ma 2 punkty, lecz ma rozegrane dwa spotkania mniej ni pozosta貫 zespo造. Pod koniec stycznia dziewcz皻a jad do Gda雟ka, by tam spr鏏owa urwa cho熲y punkt faworyzowanej ekipie Energi. Nast瘼nie 12 oraz 13 lutego na zako鎍zenie rundy zasadniczej nasze go軼i b璠 P這ciczno. Zdaje si, 瞠 to w豉郾ie domowe spotkania roztrzygn kwesti awansu, bowiem do p馧fina堯w awansuj dwie najlepsze dru篡ny. Co by si nie dzia這 awans ten ma ju dru篡na Energi.

Nasze zawodniczki maj kilka scenariuszy, by awansowa:
- urwa punkty Enerdze i wygra cho熲y jedno spotkanie z Marato鎍zykiem
- je郵i nie uda si wygra w Gda雟ku to nasze musz wygra oba spotkania na w豉snym terenie
- mog te awansowa bez kalkulacji, czyli wygra wszystkie cztery spotkania

Po tym jak P這ciczno dwukrotnie przegra這 z Energ na wyje寮zie nasze dziewcz皻a kwestie awansu maj w swoich r瘯ach.
Konsultacje kobiet U-19!
Trenerzy kadry narodowej kobiet U-19 zaplanowali kolejne konsultacje, kt鏎e odb璠 si 27-30 grudnia w O鈔odku Przygotowa Olimpijskich COS Cetniewo.

Lista na grudniowe konsultacje zawiera 33 nazwiska dziewcz徠 z ca貫j Polski. W鈔鏚 nich s cztery nazwiska naszych zawodniczek: Basia Bagi雟ka, Pamela Bogda雟ka, Lucyna Grzelak oraz Paulina Szamruchiewicz.

Na dziewcz皻a czekaj badania wydolno軼iowe zaplanowane na 27 grudnia oraz trzydniowe treningi.

Najnowszy U篡tkownik: bartosz87
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiat闚 3.UKS 85 Mokot闚 Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Lud幟ierz 6. UKS 茳emka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiat闚 Drug si陰 w Polsce w kategorii Juniorek M這dszych. W Finale A zawodniczki przegra造 z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowa造 z Wiatrem Lud幟ierz. Reszte spotka nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrze篡nie zagraj: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Lud幟ierz, UKS Mokot闚 Warszawa, UKS 茳emka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiat闚

29/10/2011 13:40
Pierwszy dzie zmaga seniorek dobieg ko鎍a. Nasze seniorki wygrywaj帷 7:1 z UKS Gr鏚ek zas逝guj na odpoczynek przed nast瘼nym meczem

13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elbl庵u: Podstaw闚ka: Ch這pcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce