Prowadzisz własną stronę i chciałbyś wymienić się buttonami? Napisz na gg 11876901

Florbalki
Błyskawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiatów szuka sponsorów!
Zapraszamy wszystkie chętne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej drużyny. Gwarantujemy rozsławienie sponsora w całej Polsce,  a nawet za granicą. Mecze rozgrywaliśmy m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gdańsku, Warszawie, Morągu, Elblągu, Białymstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej Góry oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Chętnych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Juniorzy Starsi: Wierzchowo w finale Mistrzostw Polski!
W dniach 18-20 marca odbył się zorganizowany przez WSU Wierzchowo w Mrzeżynie półfinał Mistrzostw Polski. W hali widowiskowo-sportowej położonej nad morzem o awans walczyły cztery zespoły: gospodarz WSU Wierzchowo, UKS Absolwent Siedlec oraz dwie drużyny z Nowego Targu - Górale i Szarotka.

Drużyna WSU Wierzchowo, w której grają nasi zawodnicy przyjechała prawie w pełnym składzie, by praktycznie na własnym boisku wywalczyć awans do wielkiego finału. Pozostałe drużyny również przyjechała w swoich najmocniejszych składach, brakowało jedynie kilku zawodników. Według wielu faworytem zawodów byli Górale, natomiast walka o premiowane awansem miejsce miała toczyć się między Wierzchowem, a Szarotką...
Wierzchowo wygrywa Ćwierćfinał Juniorów Młodszych! Trzebiatów za burtą!
Dwunastego oraz trzynastego marca w hali widowiskowo-sportowej w Mrzeżynie odbył się Ćwierćfinał Mistrzostw Polski, z którego to awans do Półfinału uzyskać mogła tylko połowa z sześciu startujących ekip. Udział w tym turnieju poza gospodarzem - MLUKS Jedynką Trzebiatów wzięły: WSU Wierzchowo, Wyżyny Bydgoszcz, Lech Gdańsk, Spartakus Sicienko oraz Błyskawica Niechanowo. System gry "każdy z każdym", 3x15 minut. Do sędziowania ćwierćfinałowych spotkań zostali wyznaczeni: Cirocki Dobromir, Dziurny Adam oraz Kurczak Łukasz.

Faworytami turnieju byli zawodnicy z Wierzchowa. Przeszkodzić im w wygraniu miała drużyna z Bydgoszczy, natomiast o ostatnie premiowane awansem miejsce miały walczyć pozostałe zespoły, z których ciężko było wskazać faworyta.

Inaugurującym turniej spotkaniem był pojedynek Gdańska z gospodarzami...
Porażka Seniorów po zaciętym widowisku! Juniorzy przegrywają z Siedlcem!
26 lutego w Zielonce odbyło się rewanżowe spotkanie fazy Play-Off Seniorów. WSU Wierzchowo do Zielonki przyjechało w dużo lepszym składzie niż dwa tygodnie wcześniej, kiedy to na własnym boisku przegrali z Zielonką 9:6 mimo, iż po dwóch tercjach prowadzili 5:3. Tym razem było to dla wierzchowskiego klubu spotkanie ostatniej szansy.
Mrzeżyno organizatorem półfinału Juniorów Starszych!
Wydział Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Unihokeja przedstawił organizatorów turniejów półfinałowych juniorkach i juniorach starszych.

półfinały odbędą się w dniach 25-27 marzec
Bogdański i Cirocki na kolejnym zgrupowaniu!
Nowy trener kadry narodowej mężczyzn U-19 ogłosił listę zawodników powołanych na na kolejne konsultacje przygotowujące do Mistrzostw Świata U-19, które odbędą się 03-07.05.2011r. w Niemczech. Zgrupowanie odbędzie się 04-06.03.2011r. w Łochowie. Wśród powołanych jest dwóch zawodników WSU Wierzchowo: Bogdański Maciej oraz Cirocki Dobromir. Ponadto na liście znajduje się kilka nowych nazwisk.

Pełna lista powołanych zawodników.
Awans juniorów starszych do półfinału!
W ubiegły weekend odbyła się teoretycznie ostatnia kolejka rundy zasadniczej juniorów starszych. W hali widowiskowo-sportowej w Wierzchowie gospodarze podejmowali Junior Kębłowo. Gospodarzom do pewnego awansu wystarczył już tylko jeden punkty. Kębłowo natomiast by awansować musiało zdobyć choć jeden punkty i liczyć na dwukrotną porażkę Siedlca w czterech pozostałych im spotkaniach (z Gorzowem i Wierzchowem).

Goście podbudowani ostatnimi zwycięstwami właśnie nad Siedlcem przyjechali do Wierzchowa w pełnym składzie. W składzie gospodarzy zabrakło kilku zawodników m.in: Cirockiego Dobromira, Dziurnego Adama i Kurczaka Mariusza.

1. 09.00-09.50 FENOMEN Babimost - Jedynka Orzysz
2. 09.50-10.40 Górale N. Targ - Floorball Gorzów Wlkp.
3. 10.40-11.30 Jedynka Orzysz - Jedynka Trzebiatów

4. 11.30-12.20 Floorball Gorzów Wlkp.- FENOMEN Babimost
5. 12.20-13.10 Jedynka Trzebiatów - Górale N. Targ
6. 14.00-14.50 Floorball Gorzów Wlkp.- Jedynka Orzysz

7. 14.50-15.40 FENOMEN Babimost - Jedynka Trzebiatów
8. 15.40-16.30 Jedynka Orzysz - Górale N. Targ
9. 16.30-17.20 Jedynka Trzebiatów - Floorball Gorzów Wlkp.
10. 17.20-18.10 Górale N. Targ - FENOMEN Babimost

Dwa zwycięstwa i upragniony awans juniorek do półfinału!
W ubiegły weekend juniorki starsze z Trzebiatowa przystąpiły do ostatniego testu rundy zasadniczej. Przed własną publicznością podejmowały UKS Maratończyk Płociczno. By móc cieszyć się z awansu do półfinału musiały wygrać jeden z dwóch meczy. Tak więc nasze miały klarowną sytuację, a stało się tak po tym jak zdobyły trzy punkty w spotkaniach z Energą. Pierwsze spotkanie na hali widowiskowo-sportowej w Mrzeżynie odbyło się o godzinie 13.00 w sobotę, rewanż natomiast o godzinie 10.00 dzień później.

Play-off: porażka seniorów po emocjonującym widowisku!
W ubiegłą sobotę hala widowiskowo-sportowa z Wierzchowie wypełniła się po brzegi. Stało się tak z powodu pierwszego spotkania fazy Play-Off Seniorów. Drużyna gospodarzy podejmowała przed własną publicznością brązowego medalistę poprzedniego sezonu - MUKS Zielonkę. Przypomnijmy, że są to pojedynki o miejsca 5-8 i mecze toczone są do dwóch zwycięstw. Z pewnością przed tym spotkaniem faworytem była drużyna gości, lecz drużyna gospodarzy zdążyła przyzwyczaić kibiców do tego, że nie brakuje im woli walki i ambicji. Tak więc szykowało się spotkanie pełne emocji.

Zespół gospodarzy przed tym spotkaniem była bardzo mocno osłabiony. Z powodu kontuzji i spraw osobistych nie mogło grac kilku kluczowych zawodników m.in: kapitan Michał Pawłowicz, Maciej Duda, Cezary Ostrowski, Mariusz Kurczak, Adam Dybowski czy Krystian Kiełbik. Drużyna z Zielonki również nie przyjechała w optymalnym składzie.
Występy naszych zawodników w kadrze Polski!
Ubiegły tydzień przyniósł nam spotkania międzynarodowe. Bowiem w jednym czasie odbywał się turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata Seniorek w Rakoniewicach, 6. Polish Cup Juniorów U-19 oraz towarzysko grały juniorki. Udział w tych imprezach wzięli także nasi zawodnicy.

- Bogdański Maciej oraz Cirocki Dobromir zagrali jako Polska U-19 w 6. Polish Cup
- Bagińska Barbara, Bogdańska Pamela, Grzelak Lucyna, Szamruchiewicz Paulina zagrały jako Polska U-19 w towarzyskich meczach z Łotwą U-19
- Kownacka Agata, Krzywak Justyna, Niewiadomska Marta zagrały jako Polska U-17 w towarzyskich spotkaniach z Łotwą U-17
Nadzieja umiera ostatnia, czyli trzy punkty juniorek z Energą!
Dwudziestego dziewiątego oraz trzydziestego stycznia nasze juniorki starsze po dłuższej przerwie powróciły do grania. Tym razem przeciwnikiem była przewodząca w tabeli grupy B - Energa Olimpia Osowa Gdańsk. Przed spotkaniami, które odbyły się w Gdyni nasze zawodniczki miały na koncie dwa punkty (za zwycięstwo z Płocicznem) i traciły do premiowanego awansem miejsca dwa punkty. Nie można ukrywać, że faworytem tych spotkań była Energa, która grała na "własnym" boisku.

Po raz pierwszy dziewczęta wyszły na parkiet w sobotę o godzinie 19.00. Wtedy to rozpoczęła się walka o punkty. Mecz od początku był bardzo wyrównany i zacięty, obie drużyny stwarzały sobie sytuacje bramkowe, lecz brakowało skuteczności. Pierwsza odsłona meczu zakończyła się zwycięstwem gospodyń 2:1, które ostatniego gola zdobyły chwilę przed syreną końcową. Po piętnastu minutach przerwy rozpoczęła się druga cześć meczu. Nie różniła się ona zbytnio od pierwszej tercji. Cios za cios, lecz i tym razem brakowało zimnej krwi i wykończenia. Ponownie lepsze okazały się gospodynie, które wygrały tą tercję 4:2 i ponownie zdobyły bramkę do szatni. Po czterdziestu minutach Energa prowadziła 6:3. Trzecia tercja to zryw naszych zawodniczek, które z biegiem czasu niwelowały stratę do Gdańska. Gra defensywna wyglądała już dużo lepiej co dawało pewien komfort zawodniczkom ofensywnym. W ten sposób nasze zawodniczki w pewnym momencie doszły rywalki na 8:9, by w ostatnich minutach spotkania wyrównać. 9:9 - takim wynikiem zakończyło się pierwsze spotkanie i tym samym nasze zawodniczki zdobyły jeden punkty do kolekcji.

Najnowszy Użytkownik: bartosz87
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiatów 3.UKS 85 Mokotów Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Ludźmierz 6. UKS Ósemka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiatów Drugą siłą w Polsce w kategorii Juniorek Młodszych. W Finale A zawodniczki przegrały z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowały z Wiatrem Ludźmierz. Reszte spotkań nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrzeżynie zagrają: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Mokotów Warszawa, UKS Ósemka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiatów

29/10/2011 13:40
Pierwszy dzień zmagań seniorek dobiegł końca. Nasze seniorki wygrywając 7:1 z UKS Gródek zasługują na odpoczynek przed następnym meczem

13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elblągu: Podstawówka: Chłopcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce