Oficjalny Serwis MLUKS Jedynki Trzebiatów
   Strona Główna
Grudzień 04 2020 12:07:23   
Statystyki Bramek 11/12
Młodzicy
[-:-]
Młodziczki
[-:-]
Juniorzy Młodsi
[18:29]
Juniorki Młodsze
[6:6]
Juniorki Starsze
[90:41]
Juniorzy Starsi
[-:-]
Seniorzy
[140:51] MUKS Zielonka
[66:62] Aligator Gdynia
Seniorki
[66:96]
Razem
[386:285]
Menu
Strona Główna
Kontakt
Redakcja
Forum
Linki
GALERIA
Klub
Historia
Ogólne Informacje
Sztab Szkoleniowy
Sukcesy Indywidualne
Treningi
Stroje
Relacje z meczy
Reprezentacja Polski
REKORDY!
Kadra
Mężczyzni
Seniorzy
Juniorzy Starsi
Juniorzy Młodsi
Młodzicy

Kobiety
Seniorki
Juniorki Starsze
Juniorki Młodsze
Młodziczki
Sukcesy
Chłopcy
Dziewczyny
Wymiana Buttonami
MLUKS Jedynka Trzebiatów Page

Prowadzisz własną stronę i chciałbyś wymienić się buttonami? Napisz na gg 11876901
Polecamy
Floorball24

MyFloorball

Florbalki
Błyskawica Niechanowo
Błyskawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiatów szuka sponsorów!
Zapraszamy wszystkie chętne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej drużyny. Gwarantujemy rozsławienie sponsora w całej Polsce,  a nawet za granicą. Mecze rozgrywaliśmy m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gdańsku, Warszawie, Morągu, Elblągu, Białymstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej Góry oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Chętnych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Nowe Profile Graczy!
Na stronie pojawiły się ulepszone profile każdego zawodnika. Narazie brakuje jednak w nich zdjęć, ale to tylko kwestia czasu. Przypominamy, aby wejść w profil gracza wystarczy kliknąć na kadre i wybrać zawodnika.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA PROFILI

Drugi Turniej Eliminacyjny w Grupie Północno-Zachodniej Juniorek Młodszych.
27 października w Gdańsku odbył się drugi turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w kategorii Juniorek Młodszych - Grupa Północno-Zachodnia. Udział w tym turnieju wzięły trzy ekipy: GGS Energa Olimpia Osowa Gdańsk, LUKS Nolet Żabi Róg, UKS Ósemka Wejherowo. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że nie zależnie od wyników z obu grup awansują wszystkie zespoły, gdyż tak właśnie ustalił PZUnihokeja. W pierwszej grupie nasza drużyna przegrała z UKS Maratończyk Płociczno 4:2.

Natomiast wyniki w tej grupie są następujące:
Energa Osowa - Ósemka Wejherowo 7:5 (3-1,1-1,3-3)
Ósemka Wejherowo - Nolet Żabi Róg 0:6 (0-1,0-2,0-3)
Nolet Zabi Róg - Energa Osowa 4:0 (1-0, 1-0,2-0)

Najlepszą ekipą w Gdańsku okazała się drużyna z Żabiego Rogu, która wygrała dwa mecze, strzeliła 10 goli, nie tracąc przy tym ani jednego. Na drugim miejscu sklasyfikowana została ekipa z Gdańska. Zaś ostatnie miejsce Ósemka Wejherowo.
W ubiegłym sezonie nasze dziewczyny grały z dwie drużynami. Z zespołem Gdańska przegraliśmy 10:2 i 2:1, zaś z zespołem LUKS Nolet Żabi Róg stoczyliśmy wyrównany bój i mecz zakończył się wynikiem 2:2.
Święto Zmarłych[*]
Dzisiaj obchodzimy Dzień Wszystkich Świętych. Jest to okazja to zadumy, przemyśleń o mijającej historii, którą warto utrwalać dla potomnych, kultywując pamięć o tych, co odeszli. Co roku na całym świecie ginie wiele osób. W tym dniu złóżmy hołd tym, którzy zginęli. Zapalmy znicze na grobach zmarłych, pamiętajmy o nich.
"Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim"
Zdjęcia z Bierzwnika
W Galerii dostępne są już zdjęcia z Eliminacji Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych odbywających się w Bierzwniku. Dodałem także kilka zdjęć do El. MP Juniorów Młodszych w Chojnicach m.in. z zakończenia zawodów.
Zdjęcia z Bierzwnika dostępne są tutaj
Eliminacje Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych - Bierzwnik
W dniu 27 października w Bierzwniku odbył się pierwszy turniej Eliminacyjny Mistrzostw Polski w kategorii Juniorek Młodszych. Udział w nim wzięły dwie ekipy: z Trzebiatowa i Płociczna. UKS Maratończyk Płociczno od lat jest wielkim rywalem Trzebiatowa nie tylko w Mistrzostwach Polski, ale także w Mistrzostwach Województwa. Drużyna z Płociczna była jednocześnie organizatorem tej imprezy. Mecz ten sędziowali: sędzia z Tuczna i nasz sędzia Łukasz Kurczak. Nasze dziewczęta w jedynym meczu tej grupy spotkały się z ekipą Maratończyka. Mecz nie rozpoczął się dla nich dobrze. Szybko stracona bramka i dziewczyny straciły już wiarę. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. W drugie tercji zespół Trzebiatowa stwarzał bardzo groźne okazje pod bramką przeciwników, lecz brakowało skuteczności i szczęścia. Trzy razy w tej tercji dziewczyny trafiały w poprzeczkę i raz w słupek. Tercję tę zdominowała drużyna MLUKS-u, lecz zakończyła się ona bezbramkowym remisem. Na początku trzeciej odsłony Płociczno strzeliło bramkę na 3:0. Dziewczyny postanowiły się nie poddawać i walczyć do końca. Pomogło to i po akcji i asyście Patrycji Niewiadomskiej piłkę do siatki rywalek wpakowała Paulina Szamruchiewicz. Niestety po tej bramce chwilę później straciły bramkę i Płociczno znów wyszło na trzy bramkowe prowadzenie. Pod koniec meczu Lucyna Grzelak, grająca w tym turnieju na pozycji środkowej zagrała piłkę do Weroniki Rolewicz, a ta pięknym strzałem w samo okienko bramki doprowadziła do wyniku 4:2. Dziewczyny zaczęły gonić wynik, lecz było za późno i mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Płociczna.
Mecz rewanżowy odbędzie się 1 grudnia, miejsce jeszcze nie jest znane. Do tego czasu dziewczyny czeka ciężka praca. Muszą wygrać ten mecz co najmniej z dwu bramkową przewagą.

Oto skład MLUKS-u Jedynki Trzebiatów:
Basia Bagińska (b), Karolina Drążczyk, Pamela Bogdańska, Kasia Ludwiczak, Kasia Szypura, Justyna Krzywak, Asia Prośniewska, Wioleta Ronowicz, Lucyna Grzelak (1a), Stasia Bagińska, Dominika Tatar, Kinga Koperska, Weronika Rolewicz (1g), Paulina Szamruchiewicz (1g), Marta Niewiadomska, Patrycja Niewiadomska (1a)
Drugi Turniej Eliminacyjny w Grupie Północno-Zachodniej
Dnia 20.10.07r. w Wejherowie został rozegrany drugi w grupie Północno-Zachodniej turniej Eliminacyjny Mistrzostw Polski w kategorii Junior Młodszy. W turnieju tym zostaną wyłonione trzy ekipy, które najprawdopodobniej spotkają się z dominatorem pierwszego turnieju, ekipą MLUKS-u Jedynki Trzebiatów w ćwierćfinałach.

Udział w tym turnieju wzięły cztery ekipy:
1. Aligator UKS Chwarzno 1 Gdynia
2. UKS Ósemka Wejherowo
3. UKS Wyżyny Bydgoszcz
4. UKS Zagórzanka Rumia

Oto wyniki wszystkich spotkań tego turnieju:
Aligator Gdynia - Zagórzanka Rumia 8:3 (2-1,3-1,3-1)
Ósemka Wejherowo - Wyżyny Bydgoszcz 7:4 (2-2,3-0,2-2)
Zagórzanka Rumia - Wyżyny Bydgoszcz 7:3 (1-2,4-1,2-0)
Aligator Gdynia - Ósemka Wejherowo 3:1 (2-0,1-0,0-1)
Zagórzanka Rumia - Ósemka Wejherowo 3:2 (0-0,0-0,3-2)
Wyżyny Bydgoszcz - Aligator Gdynia 2:10 (0-4,0-4,2-2)

W Wejherowie najlepszą ekipą okazał się Aligator I Gdynia, który wygrał swoje wszystkie mecze, strzelił 21 bramek, tracąc tylko 6. Drugie miejsce zajęła Zagórzanka Rumia, trzecie Ósemka Wejherowo, zaś ostatnie Wyżyny Bydgoszcz. Wydaje sie że najgroźniejszym rywalem Trzebiatowa w ćwierćfinałach będzie pierwsza drużyna z Gdyni. W poprzednim sezonie graliśmy z Gdynia dwa razy (raz wygraliśmy, natomiast raz schodziliśmy pokonani). Szykuję sie zacięta walka, wszystko zależy jednak od rewanży.

Turniej Eliminacyjny w Bierzwniku.
Dnia 27.10.07r. odbędzie się pierwszy w tym sezonie turniej Eliminacyjny Mistrzostw Polski w kategorii Juniorek Młodszych. Dla nas najważniejszym miejscem będzie Bierzwnik, gdzie dziewczęta z Trzebiatowa rozegrają mecz z UKS Maratończyk Płociczno. Jest to pierwszy ważniejszy sprawdzian dziewczyn. Po tym meczu okaże się na ile je stać i jaka jest ich forma. Najprawdopodobniej z juniorkami z MLUKS-u pojadą jeszcze zawodniczki wypożyczone z WSU Wierzchowo. Trzymamy za nie kciuki!
ŻYCZYMY POWODZENIA!!!
Pierwszy turniej Juniorów Młodszych w MP.
Dnia 20.10.07r. w Chojnicach odbył się pierwszy turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w kategorii Junior Młodszy. Gospodarzem eliminacji był UKS Orionek Ogorzeliny. Sędzią głównym wszystkich spotkań był najlepszy sędzia w Polsce - Aleksander Bieńkowski. Udział w tym turnieju wzięły cztery ekipy:
- MLUKS Jedynka Trzebiatów
- UKS Orionek Ogorzeliny
- UKS Arkady Dębno
- Aligator UKS Chwarzno II Gdynia
Nasz zespół przystępował do rozgrywek jako główny faworyt i był bardzo wyluzowany. Pierwszy mecz ekipa z Trzebiatowa grała z odwiecznym rywalem z województwa - UKS Arkady Dębno. Mecz ten był bardzo wyrównany, lecz tylko w pierwszej tercji. W drugiej i trzeciej tercji trzebiatowiacy ograli ekipę z Dębna i mecz zakończył się wynikiem 5:2. W tym meczu grała zarówno pierwsza jak i druga i trzecia piątka. Chłopcy po tym meczu bardzo się rozluźnili. W następnym meczu rywalem MLUKS-u był gospodarz UKS Orionek Ogorzeliny, który swój pierwszy mecz wygrał z Aligator UKS Chwarzno II Gdynia. Ekipa z Trzebiatowa nie dała żadnych szans gospodarzom pokonując ich 10:4. Często swoje umiejętności mogła wykazać druga i trzecia piątka. Ostatni mecz Jedynki to fenomenalny popis całej ekipy. Drużyna nie dała szans ekipie z Gdyni rozbijając ją 23:7. W tym meczu po raz pierwszy ławka rezerwowych wpisywała się na listę strzelców. W meczu z Aligatorem chłopaki po pierwszej tercji czuli sie bardzo pewni i ze swobodą przedostawali sie pod bramkę przeciwników, zdobywając przy tym grad bramek. Ogólnie MLUKS Jedynka Trzebiatów zdominowała ten turniej strzelając 38 goli, a tracąc ich tylko 13. Do tego sukcesu przyczynili się nie tylko zawodnicy, a także trener ekipy Artur Cirocki. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Dobromir Cirocki, zaś najlepszym bramkarzem Maciej Bogdański. Turniej rewanżowy odbędzie sie także w Chojnicach 8 grudnia.

Kolejność końcowa pierwszego turnieju eliminacyjnego:
1. MLUKS Jedynka Trzebiatów
2. UKS Orionek Ogorzeliny
3. UKS Arkady Dębno
4. Aligator UKS Chwarzno II Gdynia

Oto skład MLUKS-u Jedynki Trzebiatów: Maciej Bogdański (b - 1a), Mateusz Musielak (b), Piotr Krzykowski (2g - 4a), Adam Dziurny (3g - 2a), Patryk Gałecki, Jan Sudoł, Michał Golec, Dobromir Cirocki (10g - 3a), Mariusz Kurczak (1a), Jakub Stolarczyk (1g), Marcin Rezulak (1g), Mariusz Pietrak (1g - 1a), Artur Kownacki (2g), Krzysztof Galewski (6g - 1a), Michał Bereżański (12g - 7a)

W dziale Galeria są już dostępne zdjęcia z zawodów. Można je obejrzeć tutaj
Zdjęcia robiły Dominika Tatar i Patrycja Niewiadomska.Turniej Eliminacjyjny w Chojnicach.
Dnia 20.10.07r. odbędzie się pierwszy turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w kategorii Junior Młodszy. Drużyna z Trzebiatowa jedzie tam jako główny faworyt turnieju. Poza ekipą z Trzebiatowa w Chojnie nie zabraknie ekip z Ogorzeliny, Dębna i drugiej drużyny z Gdyni. Jesteśmy pełni pozytywnych myśli i myślimy, że nasi Juniorzy poradzą sobie perfekcyjnie w tym turnieju, i że wygrają go bez problemowo. W sporcie jednak nie ma pewnych rzeczy i trzymamy za chłopaków kciuki!
POWODZENIA!!!
Obowiązkowe Badania!
UWAGA!!!


W dniu 19.10.07r. o godz. 15.00 odbędą się badanie lekarskie zawodników MLUKS Jedynka Trzebiatów. Badania te są potrzebne, aby móc grać w turniejach. Wszystkich zawodników klubu prosimy o zjawienie się na badaniach. Odbędą się one w szkole podstawowej nr. 1 w Trzebiatowie w ten piątek.

Przypominam tym, którzy nie wpłacili jeszcze pieniędzy na licencję o wpłatę.
Eliminacje
Zmieniły się nieco grupy w Eliminacjach Mistrzostw Polski. MLUKS Jedynka Trzebiatów w kategorii Juniorzy Młodsi zmierzą się w grupie z:
1. UKS Orionek Ogorzeliny
2. Aligator UKS Chwarzno II Gdynia
3. UKS Arkady Dębno

Zostaną one rozegrane w tych samych terminach, które zostały podane w poprzednim newsie. Wiadomo także że pierwszy turniej zostanie rozegrany w Chojnicach.

Juniorki Młodsze w grupie zmierzą się tylko z ekipą UKS Maratończyk Płociczno. Turniej ten zostanie rozegrany w Wałczu.

Młodzicy zmierzą się w Eliminacjach z drużyną WSU Wierzchowo w Łobzie.

Natomiast młodziczki w grupie będą miały ekipy GGS Energa Olimpia Osowa Gdańsk i UKS Ósemka Wejherowo, a pierwszy turniej odbędzie się w Wejherowie.
Strona 36 z 37 << < 33 34 35 36 37 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnie Mecze
Seniorzy

MUKS Zielonka
6:4
TKKF Jadberg Pionier Tychy

Aligator Gdynia
10:8
Grześ Hrubieszów

Seniorki

Jedynka Trzebiatów
9:6
UKS Gródek

Juniorzy Starsi

-
-:-
-

Juniorki Starsze

Jedynka Trzebiatów
24:1
Absolwent Siedlec

Juniorzy Młodsi

Jedynka Trzebiatów
5:4
UKS Arkady Dębno

Juniorki Młodsze

Jedynka Trzebiatów
2:0
Błyskawica Niechanowo

Młodzicy

-
-:-
-:-

Młodziczki

Jedynka Trzebiatów
0:1
PUKS Trzebinia
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 148
Nieaktywowany Użytkownik: 94
Najnowszy Użytkownik: bartosz87
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiatów 3.UKS 85 Mokotów Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Ludźmierz 6. UKS Ósemka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiatów Drugą siłą w Polsce w kategorii Juniorek Młodszych. W Finale A zawodniczki przegrały z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowały z Wiatrem Ludźmierz. Reszte spotkań nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrzeżynie zagrają: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Mokotów Warszawa, UKS Ósemka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiatów

dob
19/05/2012 12:08
Jedynka Trzebiatów organizatorem Finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych

pitt
30/10/2011 07:33
uks gródek 3-7 MLUKS

pitt
29/10/2011 13:40
Pierwszy dzień zmagań seniorek dobiegł końca. Nasze seniorki wygrywając 7:1 z UKS Gródek zasługują na odpoczynek przed następnym meczem

pitt
16/10/2011 05:40
16.10.2011r: Energa Gańsk 19 - 3 MLUKS

pitt
16/10/2011 05:39
15.10.2011r: Energa Gdańsk 12 - 6 MLUKS Jedynka

pitt
13/06/2011 07:29
Sorry XVIII Festiwal

pitt
13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elblągu: Podstawówka: Chłopcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce

Archiwum
Wszelkie prawa zastrzeżone!
MLUKS Jedynka Trzebiatów
by Maciej Bogdański
Powered by PHP-Fusion
CMS Artworks Original Theme by CMS Artworks © 2003-2005
1182405 Unikalnych wizytZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie