Prowadzisz własną stronę i chciałbyś wymienić się buttonami? Napisz na gg 11876901

Florbalki
Błyskawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiatów szuka sponsorów!
Zapraszamy wszystkie chętne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej drużyny. Gwarantujemy rozsławienie sponsora w całej Polsce,  a nawet za granicą. Mecze rozgrywaliśmy m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gdańsku, Warszawie, Morągu, Elblągu, Białymstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej Góry oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Chętnych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Drugi turniej eliminacyjny Juniorów Młodszych przełożony!

Drugi turniej eliminacyjny Juniorów Młodszych w grupie Północno-Zachodniej, mający odbyć się 8 grudnia, według terminów ustalonych w terminarzu Polskiego Związku Unihokeja został przełożony. Dokładna data rozegrania tego turnieju nie jest jeszcze znana, ale nieoficjalnie wiemy, że najprawdopodobniej odbędzie się styczniu. Powodem tego przełożenia jest nieporozumienie pomiędzy klubami uczestniczącymi w tych zawodach; zespoły nie dogadały się w sprawie kto miałby być organizatorem drugiego turnieju eliminacyjnego. Rozważanych było kilka możliwości, między innymi również taką, że to MLUKS Jedynka Trzebiatów będzie organizatorem tego turnieju. Jest to jednak mało prawdopodobne, ponieważ nie posiadamy kompletu band potrzebnych do zorganizowania meczu unihokejowego w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski.
Podobne problemy mają drużyny w grupie Południowo-Wschodniej. Drugi turniej eliminacyjny Juniorów Młodszych w Nowym Targu został przełożony na 16 grudnia.

Miejmy nadzieję że ta długa przerwa nie wpłynie negatywnie na grę naszych zawodników.

Już wkrótce ukaże się galeria z drugiego turnieju eliminacyjnego Juniorek Młodszych w Karnicach.. Fanów prosimy o cierpliwość. ;)

Zawodniczką miesiąca według fanów MLUKS Jedynka Trzebiatów została Marta Niewiadomska.
Udany rewanż na zespole z Płociczna

1 grudnia br. w Karnicach odbył się rewanżowy mecz eliminacji Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. Na przeciw siebie stanęły ekipy MLUKS Jedynki Trzebiatów i UKS Maratończyka Płociczno. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Płociczna. Drużyna z Trzebiatowa była wzmocniona kluczowymi zawodniczkami WSU Wierzchowo. Spotkanie sędziowali Łukasz Kurczak i Grzegorz Kowalczuk, a sekretarzem zawodów był Dobromir Cirocki.

Mecz rozpoczął się fantastycznie dla dziewcząt, po strzale Pauliny Szamruchiewicz z rzutu wolnego Trzebiatów wyszedł na prowadzenie i zaczął odrabiać straty. Niestety po kilku minutach Płociczno wyrównało, a później wyszło na prowadzenie 2:1. Przed końcem pierwszej tercji bramkę na 2:2 strzeliła Patrycja Niewiadomska, po podaniu Dominiki Tatar. Druga tercja zaczęła się wyśmienicie, bramkę na 3:2 strzeliła po raz drugi Patrycja Niewiadomska i po raz drugi po podaniu Dominiki Tatar. Po tej bramce dziewczęta z Płociczna zaczęły szturmować bramkę Trzebiatowa, przyniosło to skutki i rywalki schodziły na przerwę z jednobramkową przewagą - 4:3. W trzeciej tercji przez dłuższy czas na tablicy widniał wynik 3:4, co oznaczało że dziewczęta zajmą drugie miejsce w tej grupie. Jednak punktem kulminacyjnym tego meczu były zdobyte dwie bramki w przeciągu jednej minuty. Najpierw po podaniu Joanny Prośniewskiej bramkę strzeliła po raz drugi w tym meczu Paulina Szamruchiewicz, a później znów po podaniu Dominiki Tatar - Patrycja Niewiadomska, zaliczając w ten sposób hat-tricka. Pod koniec meczu Dominika Tatar strzela bramkę na 6:4 - straty z Bierzwnika odrobione!
Rewanż już dzisiaj...
Już dzisiaj w hali sportowej w Karnicy odbędzie się rewanżowy mecz Eliminacji Mistrzostw Polski w kategorii Juniorka Młodsza. Będzie to spotkanie pomiędzy Trzebiatowem, a Płocicznem. Już dzisiaj wiadomo, że obie ekipy mają pewny awans do Ćwierćfinału, lecz tego meczu dziewczęta nie mogą odpuścić. Jest to spotkanie o pierwsze miejsce w grupie. Pierwszą potyczkę wygrały dziewczęta z Płociczna 4:2.
ŻYCZYMY POWODZENIA!!!
Huragan Trzebiatów zawitał do Wierzchowa!
Dnia 24.11.2007r. w hali widowiskowo-sportowej we Wierzchowie odbyły sie mecze towarzyskie pomiędzy ekipami WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynki Trzebiatów oraz mecz eliminacyjny Mistrzostw Polski w kategorii Młodzik. Pierwszy mecz w tym dniu rozegrały Juniorki Młodsze. Rozpoczął się on wyśmienicie dla naszych dziewcząt, bowiem już w 15 sekundzie bramkę dającą prowadzenie strzeliła Marta Niewiadomska. W tej tercji strzeliła ona także jeszcze jedną bramkę. Pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 3:0 po bramce Patrycji Niewiadomskiej. Drugą tercję dziewczęta także wygrały, tym razem na listę strzelców wpisała się Dominika Tatar. W ostatniej części, zakończonej wynikiem 1:1 po raz trzeci na listę strzelców wpisała się Marta Niewiadomska, uzyskując ten sposób hat-trick. Wygraną z WSU Wierzchowo można uznać za olbrzymi sukces, ponieważ jeszcze nigdy w historii nie udało się Juniorkom z Trzebiatowa ograć drużynę WSU Wierzchowo. Na szczególne uznanie zasługuje fakt, że najlepszą zawodniczka meczu zastała Marta Niewiadomska, najmłodsza zawodniczka Juniorek Młodszych.

W drugim meczu tego dnia zanosiło się do bardzo ciekawej konfrontacji. Mianowicie na przeciw siebie stanęły ekipy Juniorów Młodszych z Trzebiatowa i Juniorów Starszych z Wierzchowa. Mecz zaczął się od ataków Trzebiatowa, lecz jako pierwsi bramkę strzelili zawodnicy z Wierzchowa. Mimo tego chłopcy nie poddawali się i nadal groźnie atakowali bramkę przeciwników. To dało rezultat i po paru minutach wynik brzmiał 1:1. Później bramkę na 2:1 strzelił Dobromir Cirocki, a następnie strzałem z daleka popisał się Michał Bereżański, który strzelił tym samym swoją drugą bramkę w tym meczu. Po pierwszej odsłonie meczu na tablicy widniał wyniki 3:1. Druga tercja to niesamowita walka obu ekip i wynik 2:2. Punktem kulminacyjnym tego meczu okazała się trzecia tercja, w której chłopacy z Trzebiatowa rozgromili WSU Wierzchowo 7:1. Bramki w tej tercji strzelał zarówno pierwszy skład, jak i drugi czy trzeci. Ostatecznie Trzebiatów pokonał Wierzchowo 12:4. Mimo braku kilku graczy trzebiatowiacy świetnie poradzili sobie w tym meczu, biorąc pod uwagę iż w tamtym sezonie przegrali z Wierzchowem 15:7.

Po tych dwóch meczach nadszedł czas na Eliminacje Mistrzostw Polski i pojedynek pomiędzy młodzikami z Trzebiatowa, a Wierzchowem. Pierwsza część tego meczu była bardzo wyrównana i ostatecznie zakończyła się wynikiem 2:1 dla Trzebiatowa. W drugiej i trzeciej tercji trzebiatowiacy zabłysnęli i wygrali je kolejno 4:1 i 4:0. Zawodnikiem meczu niewątpliwie został Hubert Kłodawski, który strzelił 4 bramki.

Wyjazd do Wierzchowa
W dniu 24.11.2007r. o godz. 9.30 (zbiórka koło kościoła) odbędzie się wyjazd na Mistrzostwa Polski Młodzików w Wierzchowie. Przed meczem Młodzików mecze towarzyskie rozegrają Juniorzy Młodsi z Trzebiatowa z Juniorami Starszymi z Wierzchowa oraz Juniorki z Trzebiatowa z Juniorkami z Wierzchowa. Najciekawiej zapowiada się konfrontacja Juniorów Młodszych z Juniorami Starszymi.
Mistrzostwa Polski Młodziczek - Wejherowo

W dniu 17.11.2007r w Wejherowie odbył się pierwszy turniej Eliminacyjny Mistrzostw Polski w kategorii Młodziczek. Dziewczęta nie należały do faworytów turnieju, szczególnie gdy w grupie miały Wejherowo i Gdańsk. W pierwszym swoim meczu dziewczęta po pięknej walce pokazały charakter i wygrały 3:0 z ekipą GGS Olimpia Osowa Energa Gdańsk. W tym meczu dwie bramki strzeliła Marta Grabarska i jedną Marta Niewiadomska. Drugi mecz turnieju dziewczęta rozegrały z gospodarzem, zespołem UKS Ósemka Wejherowo. Był to bardzo ciężki mecz dla dziewcząt, ale ostatecznie wygrały ten mecz 4:2 po trzech bramkach Kowalczyk i jednej Grabarskiej.. W tym turnieju dziewczęta zagrały swietnie i sprawiły wielką niespodziankę, najlepiej w naszym zespole zagrała Marta Grabarska, która strzeliła 3 gole i zaliczyła 2 asysty.

W tym turnieju ekipa MLUKS Jedynki Trzebiatów zaprezentowała się w nowych, niebiesko-pomarańczowych strojach.

Skład MLUKS Jedynki Trzebiatów :
Paulina Boreczek, Ewa Bąk, Klaudia Grudzińska, Ola Łopyta, Justyna Krawczyk, Karolina Kowalska, Justyna Krzywak (1a), Marta Niewiadomska (1g), Beata Pawłowska, Iza Kowalczyk (3g), Dominika Mazur, Justyna Jarecka, Marta Grabarska (3g-2a), Kinga Fijałkowska, Magda Szamotulska, Agata Arendarczyk, Agata Kownacka(b)
Powiat dla młodzików z Trzebiatowa!

Dnia 15.11.2007r. w sali sportowej w Gryficach odbył się powiatowy turniej w unihokeja. Turniej sędziowali Dobromir Cirocki i Łukasz Kurczak. Drużyny, które brały udział w tym turnieju to:
- SP4 Gryfice
- SP Płoty
- SP Trzygłów
- SP Karnice
- SP Trzebiatów

Nasi chłopcy zaczęli turniej znakomicie, od zwycięstwa nad ekipą Gryfic 4:0. Bramki w tym meczu strzelali: Michał Golec dwie, Adam Bobik i Hubert Kłodawski po jednej. W drugim meczu, z Karnicami, chłopcy potwierdzili wysoką formę i wygrali 6:0. Do bramki przeciwników trafiali kolejno Adam Bobik(2), Hubert Kłodawski, Adam Wrembel(2) i Miron Łata. W trzecim swoim meczu chłopcy wygrali 2:1 z drużyną Płot, zaś w ostatnim meczu po zaciętym boju wygrali 4:3, a na listę strzelców wpisywali się: Hubert Kłodawski(2), Adam Wrembel i Michał Golec.

Chłopcy wystąpili w składzie:
Prośniewski Kacper, Bobik Adam (4), Golec Michał (4), Kłodawski Hubert (4), Wrembel Adam (3), Łata Miron (1), Sokal Bartek, Łęski Maciej, Baryła Piotr, Prośniewski Paweł
Opiekunowie: Barbara Arendarczyk, Artur Cirocki

Już jutro młodziczki rozegrają swój pierwszy turniej w tegorocznych zmaganiach o Mistrzostwo Polski. Rywalkami dziewcząt będą GGS Energa Olimpia Osowa Gdańsk i UKS Ósemka Wejherowo. Dziewczęta będą miały ciężką przeprawę, lecz mogą sobie poradzić.
Życzymy Powodzenia!
4th Men U19 World Championship - Switzerland

W dniach 07-11.11.2007r. odbyły się Mistrzostwa Świata w Unihokeju Mężczyzn do lat 19. Były one podzielone na dwie dywizje (A i B). W dywizji A udział wzięły zespoły: Czechy, Słowacja, Norwegia, Łotwa, Szwajcaria, Finlandia, Szwecja i Polska.Zaś w dywizji B zespoły: Dania, Niemcy, Estonia, Austria, Hiszpania, Holandia, Włochy i Japonia. W dywizji A, gdzie grała Polska, zespoły były podzielone na dwie grupy. Polska w grupie miała Szwajcarię, Finlandię i Norwegię. Polska przegrała wszystkie swoje mecze grupowe (0:12,1:10,1:13) i z ostatniego miejsca w grupie walczyła o utrzymanie w dywizji z Słowacją. Niestety po emocjonującym meczu przegrała 6:7 i spadła do dywizji B, w której pierwsze miejsce po wygranej z Niemcami 6:7 zajęła reprezentacja Danii.

Mistrzem Świata, tak jak przed rokiem, zostali reprezentacji Szwecji, którzy bez problemowo wygrali wszystkie mecze i w finale ograli Czechy 9:3. Na trzecim stopniu podium stanęła ekipa Finlandii, która po wspaniałym pojedynku wygrała ze Szwajcarią 3:2.

Najlepszym strzelcem Mistrzostw został szwed Patrik Malmström, który strzelił 10 goli. On także miał najwięcej punktów w punktacji kanadyjskiej (16).
Napastnik: Philipp Fankhauser (Sui)

Reprezentacja Polski wystąpiła w składzie: Pawlik Jakub(b), Gwóźdź Wojciech(b), Markiefka Adrian(b), Domalewski Piotr, Kowalski Hubert, Chrobak Piotr, Chlebowski Radosław, Kostecki Sebastian, Borkowski Marcin, Chlebda Łukasz, Furczon Mateusz, Kryński Andrzej, Przygocki Patryk, Bisaga Jakub, Lipkowski Grzegorz, Chodziński Marek, Antoniak Mateusz, Wojtak Amadeusz, Wasilewski Marcin, Zubek Łukasz
Nadano licencję sędziowskie!
Polski Związek Unihokeja oficjalnie zatwierdził listę sędziów na sezon 2007/2008. W rejonie Północno-Zachodnim znalazło się 3 sędziów z Trzebiatowa. Artur Cirocki i Łukasz Kurczak otrzymali licencje w kategorii C, zaś Dobromir Cirocki w kategorii D. Dokonując podziału na kategorie Polski Związek Unihokeja brał pod uwagę bardzo dużo czynników takich jak egzamin, doświadczenie, zaangażowanie, obserwacje, kształtowanie sędziowskiej osobowości i inne.

Cała lista sędziów znajduje się tutaj
Powiat dla młodziczek z Trzebiatowa!

W dniu 8 listopada w Gryficach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w unihokeju w kategorii Młodziczek. Udział w tym turnieju wzięły ekipy:
1. SP1 Trzebiatów
2. SP Trzygłów
3. SP Brojce
4. SP3 Gryfice
5. SP Karnice
6. SP Płoty
Drużyny były rozstawione w dwóch grupach po trzy drużyny. Trzebiatów w grupie miał ekipę Karnic i Płot. Pierwszy swój mecz dziewczęta wygrały 3:0 z Karnicami, a na listę strzelców wpisywały się Justyna Krzywak, Marta Grabarska i Iza Kowalczyk. Drugi mecz dziewczęta także wygrały 3:0 tym razem z ekipą Karnic. Iza Kowalczyk strzeliła w tym meczu dwie bramki, zaś po raz pierwszy w tym turnieju bramkę strzeliła Marta Niewiadomska. Po wyjściu z grupy na pierwszym miejscu dziewczęta spotkały się z drugą ekipą grupy A - Brojcami. Rozgromiły je 6:1. W tym meczu bramki strzelały: Magda Szamotulska (2), Iza Kowalczyk (2), Marta Niewiadomska i Marta Grabarska po jednej. W finale drużyna z Trzebiatowa spotkała się z Płotami i wygrała z nimi pewnie 5:1, po bramkach Magdy Szamotulskiej, Izy Kowalczyk, Marty Niewiadomskiej i dwóch golach Marty Grabarskiej. Dziewczęta wygrały powiat i dostały sie do turnieju Regionalnego.

Skład SP1 Trzebiatów:
Niewiadomska Marta (3), Krzywak Justyna (1), Fijałkowska Kinga, Grabarska Marta (4), Hliwa Jagoda, Kowalczyk Iza (6), Szamotulska Magda (2), Arendarczyk Agata, Łopyta Ola, Krynicka Magda
Opiekunowie: Barbara Arendarczyk i Artur Cirocki.

Najnowszy Użytkownik: bartosz87
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiatów 3.UKS 85 Mokotów Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Ludźmierz 6. UKS Ósemka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiatów Drugą siłą w Polsce w kategorii Juniorek Młodszych. W Finale A zawodniczki przegrały z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowały z Wiatrem Ludźmierz. Reszte spotkań nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrzeżynie zagrają: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Mokotów Warszawa, UKS Ósemka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiatów

29/10/2011 13:40
Pierwszy dzień zmagań seniorek dobiegł końca. Nasze seniorki wygrywając 7:1 z UKS Gródek zasługują na odpoczynek przed następnym meczem

13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elblągu: Podstawówka: Chłopcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce