Oficjalny Serwis MLUKS Jedynki Trzebiatów
   Strona Główna
Sierpień 10 2020 05:16:23   
Statystyki Bramek 11/12
Młodzicy
[-:-]
Młodziczki
[-:-]
Juniorzy Młodsi
[18:29]
Juniorki Młodsze
[6:6]
Juniorki Starsze
[90:41]
Juniorzy Starsi
[-:-]
Seniorzy
[140:51] MUKS Zielonka
[66:62] Aligator Gdynia
Seniorki
[66:96]
Razem
[386:285]
Menu
Strona Główna
Kontakt
Redakcja
Forum
Linki
GALERIA
Klub
Historia
Ogólne Informacje
Sztab Szkoleniowy
Sukcesy Indywidualne
Treningi
Stroje
Relacje z meczy
Reprezentacja Polski
REKORDY!
Kadra
Mężczyzni
Seniorzy
Juniorzy Starsi
Juniorzy Młodsi
Młodzicy

Kobiety
Seniorki
Juniorki Starsze
Juniorki Młodsze
Młodziczki
Sukcesy
Chłopcy
Dziewczyny
Wymiana Buttonami
MLUKS Jedynka Trzebiatów Page

Prowadzisz własną stronę i chciałbyś wymienić się buttonami? Napisz na gg 11876901
Polecamy
Floorball24

MyFloorball

Florbalki
Błyskawica Niechanowo
Błyskawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiatów szuka sponsorów!
Zapraszamy wszystkie chętne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej drużyny. Gwarantujemy rozsławienie sponsora w całej Polsce,  a nawet za granicą. Mecze rozgrywaliśmy m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gdańsku, Warszawie, Morągu, Elblągu, Białymstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej Góry oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Chętnych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Łukasz Kurczak poprowadzi starcie dwóch gigantów!
Łukasz Kurczak, sędzia okręgu północno-zachodniego w kategorii C i junior starszy MLUKS Jedynki Trzebiatów wraz z Mariuszem Gałajem, sędzią ogólnopolskim, będzie sędziował mecze I ligi juniorów starszych pomiędzy WSU Wierzchowo a Absolwentem Siedlec, które odbędą się 19 i 20 stycznia na hali sportowo-widowiskowej w Łobzie. Będzie to bardzo ciężkie i pełne emocji spotkanie, gdyż zwycięstwo daje ekipie WSU awans do Finałów Mistrzostw Polski.
Dotychczas Łukasz sędziował już turnieje eliminacyjne młodzików, juniorek młodszych, także rozgrywki w ramach Szkolnego Związku Sportowego. To będzie pierwszy tak ważny sprawdzian dla naszego sędziego.

Miejmy nadzieję że Łukasz będzie podejmował same słuszne decyzje na boisku. Powodzenia!

Wyniki Grupy A juniorów starszych dostępne są tutaj.
Unihokejowy Turniej z okazji XVI Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy.
12 stycznia w sali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie odbył się unihokejowy turniej z okazji XVI Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wzięło w nim udział sześć ekip. W turnieju wzięły udział zespoły mieszane z klas 4-6 szkoły podstawowej. Kolejność końcowa zawodów wyglądała następująco:

1. Uszateryjki
[9 punktów, bramki 28:10]

2. Patologia Wins
[8 punktów, bramki 31:12]

3. FC Baraki
[7 punktów, bramki 28:12]

4. Troja
[4 punktów, bramki 17:25]

5. FC Smerfetki
[1 punktów, bramki 8:28]

6. Delfinki Floorball
[1 punktów, bramki 9:34]


W tym miejscu dziękujemy za udostępnienie sali p. Dyrektor Renacie Tracz oraz nauczycielowi p. Tomaszowi Bogdańskiemu za pomoc przy realizacji zawodów. Całą imprezę prowadził i sędziował Trener MLUKS Jedynki Trzebiatów Artur Cirocki, w organizacji pomogli także: Pamela Bogdańska (sędzia odpowiadający za zegar) i Maciek Bogdański (prowadził wszystkie statystyki turnieju).

Drużyny w trakcie turnieju dały z siebie wszystko, nieważne przy tym kto wygrywał, ważne było wysokie zaangażowanie wszystkich zawodników. Pani Danuta Koszewska członek sztabu Orkiestry w Trzebiatowie ufundowała 4 nagrody rzeczowe, które otrzymali najlepsi zawodnicy turnieju wybrani przez sędziów oraz opiekunów obserwujących zawody.

I tak za największą ilość strzelonych bramek nagrodę otrzymał Adam Bobik, natomiast pozostałe nagrody otrzymały dziewczęta, które w przeciwieństwie do większości chłopców grały zespołowo i zaliczały oprócz goli również asysty, są to: Marta Niewiadomska, Marta Grabarska i Justyna Krzywak. Dodatkowo na wyróżnienie zasłużył Miron Łata. Podziwiać należy najmłodsze uczestniczki z klasy czwartej - Delfinki Floorball, które pomimo swojego najmłodszego wieku nie załamywały się i walczyły ze starszymi zawodnikami i zawodniczkami strzelając aż 9 bramek.

Wyniki wszystkich rozegranych spotkań...
MLUKS Jedynka Trzebiatów potwierdza swój udział w turnieju O PUCHAR PREZESA GEOTERMI UNIEJÓW!

MLUKS Jedynka Trzebiatów oficjalnie potwierdziła swój udział w turnieju "O Puchar Prezesa Geotermi Uniejów" w Uniejowie (łódzkie) w kategorii junior młodszy. Turniej odbędzie się już za tydzień, w sobotę 19 stycznia. Wyjeżdżamy w piątek ok. godz. 16.30. Koszt wyjazdu: 20 zł. Zabieramy ze sobą śpiwór i materac.
MLUKS Jedynka Trzebiatów planuje wystawić do tego turnieju 2 drużyny, nie wiadomo jednak czy zezwolą na to organizatorzy.
Rozgrywki będą odbywały się na hali przy Gimnazjum w Uniejowie. Rozpoczęcie turnieju w sobotę o godz. 9.30, zakończenie ok. 18.00. Najlepsze 3 drużyny turnieju mogą liczyć na medale, zostanie także przyznana nagroda rzeczowa w kategorii "Najlepszy Zawodnik Turnieju".
Mecze będą trwały 2 x 8 minut, pozostałe zasady zgodnie z przepisami Polskiego Związku Unihokeja.
W tym turnieju udział wezmą drużyny...
Eurosport 2 pokaże finały Pucharu Europy!


Wielkie święto dla fanów klubowego unihokeja. XV finały Pucharu Europy (Euro Floorball Cup) kobiet i mężczyzn będzie transmitowała na żywo prosto z Vantaa w Finlandii telewizja Eurosport 2. Mecze odbędą się: w sobotę 12 stycznia o godz. 18.30 i 21.00 - półfinały mężczyzn, w niedzielę 13 stycznia o godz. 11 - finał kobiet (powtórka o 17.45 i w poniedziałek o 16), o 14 - finał mężczyzn (powtórka w poniedziałek o 10 i 21, we wtorek o 16). Mecze te komentować będą Jakub Pieczatowski oraz Ryszard Kaczmarczyk.

Oficjalna strona pucharu: http://efc2008.fi

Statystyki można także śledzić na oficjalnej stronie IFF: floorball.org

Zachęcamy do oglądania unihokeja na najwyższym poziomie.

Terminarz i wyniki Pucharu Europy...
Zaległy mecz eliminacyjny młodzików
II Mecz Eliminacyjny Młodzików 15.12 2007 Wierzchowo

WSU Wierzchowo: MLUKS Jedynka Trzebiatów
6:4 (2:2,3:0,1:2)

Kłodawski 2g-1a, Sokal 1g-1a, Wrembel 1g-1a,

Dzięki wygranej 10:2 w pierwszym meczu, MLUKS Jedynka Trzebiatów wyszła z tej grupy na pierwszym miejscu. Chłopców w tym meczu zgubiła zbyt duża pewność siebie. Powinno stać się to dla nich nauczką, iż nigdy nie można lekceważyć przeciwnika.

Skład drużyny...
Awans młodziczek do dalszej fazy rozgrywek

5 stycznia 2008 roku w drugim turnieju eliminacyjnym rozgrywanym w Gdyni młodziczki MLUKS Jedynki Trzebiatów zajęły drugie miejsce, ale mimo tego zdołały awansować do dalszej fazy rozgrywek z pierwszego miejsca. Gratulujemy!


MLUKS Jedynka Trzebiatów: UKS Ósemka Wejherowo
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Hliwa Jagoda 1g

GGS Energia Olimpia Osowa Gdańsk: MLUKS Jedynka Trzebiatów
0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

Grabarska 2g, Szamotulska 1g-1a, Arendarczyk 1g-1a, Kowalska 1g,
Krzywak 1a, Hliwa 1a

GGS Energia Olimpia Osowa Gdańsk: UKS Ósemka Wejherowo 0:7

Image Hosted by ImageShack.us


Skład drużyny...Reprezentacja Polski Juniorek wygrywa z Ukrainą

W dniach 27 – 29 grudnia 2007 roku odbyły się w Hrubieszowie międzypaństwowe mecze towarzyskie juniorek Polska – Ukraina. Dla Ukrainy były to pierwsze oficjalne spotkania na arenie międzynarodowej.

1. Mecz:

Polska - Ukraina 39 : 1 /12 : 1, 11 :0, 16 : 0/

Strzały na bramkę 88 -7 /26-2, 24-1, 38-4/

Czas gry: 3 x 20 min.

Sędziowie: Wojciech Czarnecki /Pol/, Marek Chomnicki /Pol/

2. Mecz:

Polska - Ukraina 50 : 0 /15 : 0, 9 : 0, 26 : 0/

Strzały na bramkę 92 - 6 /29-3, 23-1, 40-2/

Czas gry: 3 x 20 min.

Sędziowie: Wojciech Czarnecki /Pol/, Marek Chomnicki /Pol/

Skład kadry...

Nowy Rok!

Święta, Święta i po Świętach,
nikt już o nich nie pamięta,
bo Sylwester już za pasem,
bawmy ostro się w tym czasie.
Szczęśliwego Nowego Roku 2008
życzy cała redakcja strony...
Dzisiaj Wigilia!

Wigilia jest to dzień specjalny, w którym wszyscy ludzie wybaczają sobie nawzajem. Składają sobie życzenia, dzielą się tradycyjnym opłatkiem, by po chwili zasiąść do stołów. Według tradycji powinno się na nim znaleźć 12 potraw, w tym obowiązkowy karp, śledź, pierogi i barszcz. Zaś po wspólnej kolacji nadchodzi dla wszystkich najszczęśliwszy moment - prezenty!
W dzień ten życzymy wszystkim radosnych, zdrowych, a przede wszystkim rodzinnych świąt oraz wiele prezentów pod choinką!
Święta tuż, tuż...Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim dużo zdrowia, szczęścia i wszystkiego co najlepsze...


Nowy roku tuż, tuż...nie dawno zaczynał się rok 2007, a już małymi krokami witamy nowy, 2008 rok. Wszystkim składamy serdeczne życzenia i udanego życzymy Sylwestra!
Podziękowania.
Pierwszy w historii MLUKS Jedynka Trzebiatów zorganizowany turniej w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych nie odbył by się bez pomocy kilku osób.

Wielkie podziękowania należą się panu Mirosławowi Krzywak, który zaoferował się sprowadzić na nasze zawody bandy. W rozstawianiu band brały udział nie tylko dziewczęta z drużyny Juniorek Młodszych MLUKS Jedynka Trzebiatów, ale również chłopcy, którzy na ochotnika przyjechali do Karnic by pomóc w zorganizowaniu tego wydarzenia. Sędziami zawodów byli: Łukasz Kurczak z Trzebiatowa, Grzegorz Kowalczuk z Tuczna oraz protokolant Dobromir Cirocki, opiekę medyczną pełniła mama jednej z najlepszych zawodniczek meczu Pani Beata Szamruchiewicz. Na spotkaniu obecni byli nie tylko ciałem i sercem, ale przede wszystkim głosem rodzice naszych unihokeistek i unihokeistów, władze naszego klubu z Prezesem Haliną Kłodawską na czele oraz kibice. Z drużyną Płociczna przyjechała Pani Burmistrz Tuczna, która jest wielkim fanem swojego młodego zespołu.

Na koniec specjalne podziękowania dla Pana Piotra Augustyniaka z Wierzchowskiej Szkółki Unihokeja, to właśnie stamtąd wypożyczyliśmy potrzebne do rozgrywek unihokejowych bandy, współpraca z WSU Wierzchowo trwa już kilka lat, w zeszłym roku dwie nasze juniorki mogły wjechać z WSU do Liberca w Czechach na NISAOPEN 2007, w roku obecnym 6 zawodniczek tego klubu zasiliło szeregi MLUKS Jedynka Trzebiatów, właśnie w meczu z Płocicznem debiutowały w naszych barwach: Justyna Zwierzyńska, Dorota Głowacka oraz Kamila Horyń. Co prawda system gry obu zespołów jest inny, widać było to na boisku, ale przed nami ważniejsze mecze w walce o Mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych i wierzchowskie wzmocnienie na pewno pomoże nam awansować, co najmniej do Półfinału tych rozgrywek.

Wszystkim jeszcze raz składamy wielkie podziękowania za wszelką pomoc, a rodziców i kibiców zapraszamy na turnieje, które spróbujemy zorganizować na wiosnę 2008 roku w okolicach Trzebiatowa.

Trener Artur Cirocki oraz Prezes Halina Kłodawska
Strona 34 z 37 << < 31 32 33 34 35 36 37 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnie Mecze
Seniorzy

MUKS Zielonka
6:4
TKKF Jadberg Pionier Tychy

Aligator Gdynia
10:8
Grześ Hrubieszów

Seniorki

Jedynka Trzebiatów
9:6
UKS Gródek

Juniorzy Starsi

-
-:-
-

Juniorki Starsze

Jedynka Trzebiatów
24:1
Absolwent Siedlec

Juniorzy Młodsi

Jedynka Trzebiatów
5:4
UKS Arkady Dębno

Juniorki Młodsze

Jedynka Trzebiatów
2:0
Błyskawica Niechanowo

Młodzicy

-
-:-
-:-

Młodziczki

Jedynka Trzebiatów
0:1
PUKS Trzebinia
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 148
Nieaktywowany Użytkownik: 94
Najnowszy Użytkownik: bartosz87
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiatów 3.UKS 85 Mokotów Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Ludźmierz 6. UKS Ósemka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiatów Drugą siłą w Polsce w kategorii Juniorek Młodszych. W Finale A zawodniczki przegrały z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowały z Wiatrem Ludźmierz. Reszte spotkań nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrzeżynie zagrają: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Mokotów Warszawa, UKS Ósemka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiatów

dob
19/05/2012 12:08
Jedynka Trzebiatów organizatorem Finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych

pitt
30/10/2011 07:33
uks gródek 3-7 MLUKS

pitt
29/10/2011 13:40
Pierwszy dzień zmagań seniorek dobiegł końca. Nasze seniorki wygrywając 7:1 z UKS Gródek zasługują na odpoczynek przed następnym meczem

pitt
16/10/2011 05:40
16.10.2011r: Energa Gańsk 19 - 3 MLUKS

pitt
16/10/2011 05:39
15.10.2011r: Energa Gdańsk 12 - 6 MLUKS Jedynka

pitt
13/06/2011 07:29
Sorry XVIII Festiwal

pitt
13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elblągu: Podstawówka: Chłopcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce

Archiwum
Wszelkie prawa zastrzeżone!
MLUKS Jedynka Trzebiatów
by Maciej Bogdański
Powered by PHP-Fusion
CMS Artworks Original Theme by CMS Artworks © 2003-2005
1153280 Unikalnych wizytZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie