Florbalki
B造skawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiat闚 szuka sponsor闚!
Zapraszamy wszystkie ch皻ne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej dru篡ny. Gwarantujemy rozs豉wienie sponsora w ca貫j Polsce,  a nawet za granic. Mecze rozgrywali鄉y m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gda雟ku, Warszawie, Mor庵u, Elbl庵u, Bia造mstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej G鏎y oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Ch皻nych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
XV Mi璠zynarodowy Festiwal Unihokeja w Elbl庵u

MLUKS Jedynka Trzebiat闚, w kategorii M這dzicy i M這dziczki 24-25 maja 2008 r. we幟ie udzia w XV Mi璠zynarodowym Festiwalu Unihokeja w Elbl庵u.
W festiwalu we幟ie udzia 1200 dziewcz徠 i ch這pc闚 reprezentuj帷ych barwy 97 dru篡n. Mi璠zynarodowy charakter imprezie nada uczestnictwo w niej trzech dru篡n z Kaliningradu.
Na boiskach pi璚iu hal sportowych toczone b璠 spotkania w fazach eliminacji w grupach, mecze 獞ier熠ina這we, p馧fina這we i fina造. Turniej unihokeja otwiera cykl zawod闚 fina堯w krajowych w grach zespo這wych Gimnazjady i Igrzysk M這dzie篡 Szkolnej.
W tej sportowej rywalizacji wezm udzia najlepsze dru篡ny unihokeja dziewcz徠 i ch這pc闚 ze szk馧 podstawowych i gimnazj闚, wy這nione w fina豉ch wojew鏚zkich. Na zlecenie Zarz康u G堯wnego Szkolnego Zwi您ku Sportowego festiwal organizuje Elbl御ki Szkolny Zwi您ek Sportowy.

Wi璚ej informacji i podzia na grupy [...]
Ogromny sukces MLUKS Jedynki Trzebiat闚 na Viking Line Cup 2008!

Ju prawie dwa tygodnie min窸y od powrotu naszych dru篡n z turnieju w Falun. To by ju drugi zagraniczny turniej MLUKS Jedynki Trzebiat闚. W 2006 roku dru篡na ch這pc闚 U-14 reprezentowa豉 Polsk w Turnieju Nisaopen w Libercu.
Wtedy jechali鄉y do Czech ze sporymi obawami, jednak bilans spotka by przyzwoity wygrali鄉y dwa mecze, jeden zremisowali鄉y oraz dwa przegrali鄉y (bramki 8-11).
W Falun wystartowa這 360 dru篡n z 6 pa雟tw: Szwecja, Norwegia, Finlandia, Czechy, Polska i υtwa. W turnieju wzi窸o udzia 6 000 zawodnik闚 podzielonych na 20 kategorii! Nasze zespo造 startowa造 w dw鏂h kategoriach: dziewcz徠 1993 oraz ch這pc闚 1995 wsp鏊nie z LUKS Nolet 畝bi R鏬.
Dziewcz皻a zagra造 niesamowity turniej, cho ju od samego pocz徠ku na w豉snej sk鏎ze przekona造 si, 瞠 w Szwecji gra si bardzo twardo, szybko i bardzo wa積a jest koncentracja. Nasze zawodniczki podj窸y to wyzwanie i z miejscowymi dru篡nami walczy造 o ka盥 pi趾, nawet momentami mia造 du膨 przewag, czym zaskoczy造 przeciwnika. Oczywi軼ie widoczne by造 braki taktyczne, techniczne, a w ostatnim meczu okaza這 si, 瞠 10-tka naszych dziewczyn nie jest w stanie sprosta 20 wyr闚nanym (r闚nie pod wzgl璠em fizycznym) kole瘸nkom ze Szwecji.
My郵, 瞠 takie mi璠zynarodowe imprezy spe軟iaj niesamowit rol w kszta速owaniu naszego unihokeja, to czego mo積a si by這 nauczy w Szwecji przez te par dni w Polsce nie jest mo磧iwe w ci庵u lat ci篹kiej pracy.

[...]

GET PUMPED!! DRIVE YOUR FLOORBALL ENERGY!! PRAGUE GAMES 2008!!

B璠ziemy reprezentowa Polsk na Prague Games 2008!!! - jednym z najwi瘯szych turniej闚 mi璠zynarodowych! Juniorzy M這dsi (U16) MLUKS Jedynki Trzebiat闚 jako jedyna klubowa dru篡na z Polski b璠 mieli mo磧iwo嗆 zmierzenia si z zespo豉mi ze 鈍iatowej czo堯wki. Turniej rozgrywany jest 9-12 lipca 2008 r. w Pradze. W turnieju bior udzia 221 dru篡ny z 11 pa雟tw, w tym ze Szwecji, Czech, Finlandii, Szwajcarii, czy S這wacji. Czas gry wynosi 2x15 min (czas przerwy 2 min) w meczach grupowych, a 2x20 min (czas przerwy 5 min) w meczach fazy pucharowej. W przypadku nie wy這nienia zwyci瞛cy w meczu fazy pucharowej o awansie do dalszej fazy rozgrywek b璠zie decydowa豉 seria 5 rzut闚 karnych.
Dla najlepszych dru篡n z ka盥ej kategorii przygotowano puchary i medale. B璠 przyznawane tak瞠 tytu造: Najlepszego Zawodnika Turnieju, Najlepszego Strzelca oraz Najlepszego Bramkarza.
Dru篡ny zostan podzielone na grupy. W ka盥ej grupie b璠zie 6 dru篡n, co gwarantuje gr w co najmniej 5 meczach.

Wszystkie informacje mo積a 郵edzi na oficjalnej stronie turnieju: praguegames.cz

Oto lista zespo堯w zg這szonych do Prague Games 2008 w kategorii Junior闚 M這dszych:

[...]
Polki czwarte na 鈍iecie!!!

7-11 maja 2008r. w rozgrywanych w Polsce - Wolsztynie, Zb御zyniu i Babimo軼ie Mistrzostwach 安iata Kobiet U19 Polska zaj窸a najwy窺ze w historii 4 miejsce. Polki rozpocz窸y turniej od wysokiej wygranej - 7:0 z Reprezentacj Niemiec, p騧niej przegra造 ze Szwecj 3:16, a nast瘼nie zadziwi造 wszystkich wygrywaj帷 z Czechami po dramatycznym meczu 5:4 i awansowa造 z grupy z drugiego miejsca. W p馧finale jednak mimo dobrego pocz徠ku bia這-czerwone nie da造 rady, jak si p騧niej okaza這, Mistrzyniom 安iata, dru篡nie Szwajcarii, przegrywaj帷 ten mecz 3:11. W meczu o 3 miejsce Polki zmierzy造 si z Finalndi, ale mimo dobrej, efektownej gry, dawaj帷ej wiele rado軼i licznie zgromadzonym kibicom nie uda這 si wywalczy pierwszego medalu w historii polskich wyst瘼闚 na WFC. Polki po zaci皻ym meczu przegra造 3:4. Naszym reprezentantkom nale膨 si ogromne brawa, poniewa wywalczone 4 miejsce jest najlepszym osi庵ni璚iem w historii.

Tytu Mistrza 安iata wywalczy豉 Szwajcaria pokonuj帷 w niesamowitym meczu 7:6, po dogrywce, broni帷e tytu逝 Szwedki. W punktacji kanadyjskiej na pierwszym miejscu znalaz造 si 4 zawodniczki, uzyskuj帷 11 punkt闚: Ranja Varli - Szwecja (5+6), Seraina Ulber - Szwajcaria (5+6), Julia Suter - Szwajcaria (5+6), Moa Schillstr闣 - Szwecja (4+7). Najskuteczniejsz zawodniczk Polski zosta豉 Wioletta Bia這, uzyskuj帷 8 punkt闚 (6+2).

[...]
Zaczynamy Viking Line Cup 2008!

Wczoraj o godz. 21 ekipa Juniorek M這dszych MLUKS Jedynki Trzebiat闚 wyruszy豉 na najwi瘯szy turniej zagraniczny w historii klubu - Viking Line Cup 2008, kt鏎y odb璠zie si w Falun 1-4 maja. P造n帷 promem Sasnitz-Trelleborg (Niemcy-Szwecja) pokonaj Morze Ba速yckie, a nast瘼nie czeka ich d逝ga jazda busem w kierunku Falun - oko這 600 km.
Nasze dziewcz皻a wyst徙i w sk豉dzie: Tatar Dominika, Dr捫czyk Karolina, Niewiadomska Patrycja, Niewiadomska Marta, Bagi雟ka Barbara, Bagi雟ka, Stanis豉wa, Rolewicz Weronika, Szamruchewicz Paulina, Pro郾iewska Joanna, Krzywak Justyna.

W Falun wyst徙i tak瞠 pi徠ka naszych M這dzik闚 - K這dawski Hubert, ζta Miron, Sokal Bartosz, Golec Micha i Wrembel Adam. Po porozumieniu klub闚 w tym turnieju b璠 reprezentowa barwy klubu LUKS Nolet 畝bi R鏬.

[...]
Puchar Burmistrza υchowa dla Junior闚 M這dszych z Trzebiatowa!

27 kwietnia w hali widowiskowo-sportowej w υchowie odby si turniej o Puchar Burmistrza υchowa.
Warto doda 瞠 grano 2x10min. Udzia w tej imprezie wzi窸o 9 ekip z ca貫j Polski:
MLUKS Jedynka Trzebiat闚
LUKS Nolet 畝bi R鏬 (woj. warmi雟ko - mazurskie)
UKS Alfa Borowa (woj. podkarpackie)
UKS Orl皻a Warszawa (woj. mazowieckie)
LUKS Orl皻a Stromiec (woj. mazowieckie)
ULKS Olimpia υch闚 (woj. mazowieckie)
UKS Pancerni 真rawica (woj. podkarpackie)
Gimnazjum Bedlno (woj. 堯dzkie)
UKS Atlas Gaw逝szowice (woj. podkarpackie)

UKS Atlas Gaw逝szowice

Nasza dru篡na przyst瘼owa豉 do turnieju bez wielu zawodnik闚. Na turniej pojecha這 zaledwie 8 zawodnik闚. Trener Trzebiatowa postawi wi璚 na atak Mateusza Musielaka, kt鏎y zadebiutowa w tym sezonie na tej pozycji.

W pierwszym swoim meczu nasza dru篡na zmierzy豉 si z UKS Pancerni 真rawica. Ju od samego pocz徠ku spotkania Trzebiat闚 przewa瘸 na boisku co pokaza豉 zdobyta przez Krzysztofa Galewskiego bramka na 1:0. W drugiej po這wie spotkania na 2:0 podwy窺za Dobromir Cirocki i ostatecznie mecz ko鎍zy si takim wynikiem.

[...]
O Puchar Burmistrza υchowa zamiast Viking Line!

MLUKS Jedynka Trzebiat闚 w kategorii Junior M這dszy nie wyst徙i na presti穎wym turnieju unihokeja Viking Line Cup w Falun 1-4 maja 2008 r. Tym samym uleg zmianom nasz program przygotowa do Fina逝 Mistrzostw Polski - 7-8 czerwca 2008 r.
MLUKS Jedynka Trzebiat闚 nie pojedzie do Szwecji, ale we幟ie udzia w
"I Og鏊nopolskim Turnieju Unihokeja o Puchar Burmistrza υchowa" ju w t niedziel, 27 kwietnia. Turniej rozpoczyna si o godzinie 9, w hali przy Publicznym Gimnazjum w υchowie, a organizatorem jest UKS Olimpia υch闚. Przewidziano cenne nagrody.

Oto lista dru篡n..
Podsumowanie rozgrywek wojew鏚zkich

W tym roku, pierwszy raz w historii Trzebiat闚 zdoby medale w Fina豉ch Wojew鏚zkich we wszystkich czterech kategoriach. Juniorzy M這dsi i M這dziczki zdobyli z這to, Juniorki M這dsze srebro, a M這dzicy br您.

Od 2005 roku w Wojew鏚zkich Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej oraz Wojew鏚zkiej Gimnazjadzie trzebiatowski unihokej zdoby 11 medali!!! Nasz bilans ostatnich 4 lat to: 6 z這tych, 3 srebrne, 2 br您owe medale. Najlepszym bilansem mog pochwali si zawodniczki SP 1 Trzebiat闚 3 z這te, nast瘼nie ch這pcy z gimnazjum 2 z這te i 1 srebrny, ch這pcy z SP 1 Trzebiat闚 1 z這ty, 1 srebrny, 1 br您owy oraz dziewcz皻a z gimnazjum 1 srebrny i 1 br您owy.
Teraz przed wszystkimi dru篡nami MLUKS Jedynki Trzebiat闚 kulminacyjne punkty sezonu tj. walka o jak najlepsze miejsca w Mistrzostwach Polski. 砰czymy wszystkim naszym dru篡nom jak najlepszych wynik闚 w sezonie 2007/2008 oraz dalszego rozwoju naszej trzebiatowskiej szk馧ki floorballu!!!
3 miejsce M這dzik闚 w Finale Wojew鏚zkim!

MLUKS Jedynka Trzebiat闚 zdoby豉 br您owy medal w Finale Wojew鏚zkim Szk馧 Podstawowych, rozgrywanym w Wierzchowie 14 kwietnia 2008 r.

SP Maszewo: SP 1 Trzebiat闚 0:5
SP Wierzchowo: SP 1 Trzebiat闚 5:1
SP 1 Trzebiat闚: SP Szczecin 74 3:0
SP Red這: SP 1 Trzebiat闚 5:4
SP 1 Trzebiat闚: SP Tuczno 3:0

Ch這pcy SP1 Trzebiat闚 jako ostatni z Trzebiatowskich szkolnych dru篡n unihokejowych wyst徙ili w Finale Wojew鏚zkim Igrzysk M這dzie篡 Szkolnej w Unihokeja, zawody odby造 si w Wierzchowie, kolebce zachodniopomorskiego unihokeja dowodzonej przez aktualnego trenera reprezentacji Polski U-19 Kobiet- Piotra Augustyniaka, kt鏎a w tym roku wyst徙i w roli gospody Mistrzostw 安iata (7-11 maj 2008).
Nasi ch這pcy pierwszy raz grali o medale i pierwszy raz w tym roku jako MLUKS Jedynka Trzebiat闚 mogli鄉y zdoby 4 medale w unihokejowych rozgrywkach wojew鏚zkich. Zdobyli鄉y br您owy medal, chocia w meczu o II miejsce prowadzili鄉y ju 3:0, by ulec 4:5 dobrze dysponowanej dru篡nie Red豉.
W meczu o br您owy medal trener dokona kilku podstawowych zmian: m這dzi zawodnicy z klas 4 i 5-tych godnie i skutecznie zast徙ili swoich koleg闚 z klas 6-tych. Dzi瘯i nim oraz niesamowitemu instynktowi strzeleckiemu kapitana Huberta K這dawskiego zdobyli鄉y br您owy medal!!!

Srebrny medal Juniorek z Trzebiatowa!

Gimnazjum w Trzebiatowie (MLUKS Jedynka Trzebiat闚) zdoby豉 srebrny medal w Finale Wojew鏚zkim w Tucznie 10 kwietnia 2008 r.

Trzebiat闚 - Kozielice 1:2
Trzebiat闚 - Malechowo 3:1
Banie - Trzebiat闚 2:3
Trzebiat闚 - Z這cieniec 7:3
Tuczno - Trzebiat闚 1:1

Jak ci篹ko walczy o laury w wojew鏚zkim unihokeju przekonali si niedawno ch這pcy naszego gimnazjum, jednak koniec walki by dla nich szcz窷liwy. Niestety dziewcz皻a sw鎩 turniej rozpocz窸y podobnie- od pora磬i, w meczu z niedocenian dru篡n z Kozielic zawiod造 wszystkie podstawowe zawodniczki z wyj徠kiem powracaj帷ej po d逝gim czasie do dobrej gry Pauliny Szamruchiewicz, pomimo wielu stuprocentowych sytuacji uda這 si zamieni na bramk tylko jedn, a w obronie pope軟ili鄉y dwa karygodne b喚dy w kryciu i pierwszy mecz turnieju przegrany, zreszt p騧niej okaza這 si, 瞠 wynik ten wp造n掖 na ko鎍owy brak z這tego medalu, zabrak這 jednej bramki, a wszystkie zawodniczki mog造by cieszy si ze z這ta!
Kolejne mecze to stopniowe wybudzanie si z letargu, sygna do walki da豉 wprowadzona do gry rezerwowa bramkarka Kasia Szypura wybraniaj帷 trzy sytuacje sam na sam, a w meczu ze Z這cie鎍em zdecydowana wygrana 7:3 Gimnazjum z Trzebiatowa, dziewczyny wreszcie pokaza造 unihokej na bardzo dobrym poziomie...

Historyczny Awans Junior闚 M這dszych do Fina逝 Mistrzostw Polski!

W dniach 12-13 kwietnia w sali widowiskowo-sportowej w Mor庵u odby si P馧fina Mistrzostw Polski w kat. Junior M這dszy. Organizatorem imprezy by豉 dru篡na LUKS Nolet 畝bi R鏬. W turnieju bra這 udzia sze嗆 ekip: MLUKS Jedynka Trzebiat闚, UKS Aligator Gdynia, LUKS Nolet 畝bi R鏬, UKS Zag鏎zanka Rumia, UKS Orl皻a Warszawa i UKS Bank闚ka Zielonka

MLUKS JEDYNKA TRZEBIAT紟 - UKS BANK紟KA ZIELONKA

Mecz z Zielonk by pierwszym meczem naszego zespo逝 w tym turnieju. Od samego pocz徠ku mecz by bardzo wyr闚nany i zaci皻y. Pierwsz bramk zdobywa Trzebiat闚 po strzale Krzysztofa Galewskiego. Chwile p騧niej Zielonka wyr闚nuje, za pod koniec pierwszej tercji bramk na 2:1 zdobywa Dobromir Cirocki. W drugiej cz窷ci spotkania nasz zesp馧 straci w kr鏒kim czasie dwie bramki i Zielonka prowadzi豉 3:2. P騧niej na 豉wk kar zszed Mariusz Pietrak i w tym okresie gry, graj帷y w os豉bieniu Trzebiat闚 zdobywa wyr闚nuj帷 bramk. Przed ko鎍em drugiej cze軼i bramk na 4:3 dla Trzebiatowa zdobywa Micha Bere瘸雟ki. Trzecia tercja zacz窸a sie dla naszego zespo逝 bardzo dobrze. Dobromir Cirocki strzela szybko dwie bramki i prowadzili鄉y ju 6:3. W 41 minucie bramk na 7:3 strzela Mariusz Pietrak. Pod koniec meczu po dosy kontrowersyjnej sytuacji czwart bramk zdobywa Zielonka i mecz konczy sie wynikiem 7:4. Tak oto ch這pcy zrobili sw鎩 pierwszy krok w drodze do fina逝 Mistrzostw Polski.

MLUKS JEDYNKA TRZEBIAT紟 - UKS ORL邛A WARSZAWA

Drugi mecz w turnieju nie rozpocz掖 si dla naszej dobrze. Na samym pocz徠ku meczu po rzucie karnym Warszawa obejmuje prowadzenie. 3 minuty p騧niej wyr闚nuj帷 bramk zdobywa Dobromir Cirocki. Po tej bramce mecz stawa si coraz bardziej ostry i wyr闚nany. W 12 minucie meczu bramk dla naszego zespo逝 zdobywa Micha Bere瘸雟ki. Przed ko鎍em pierwszej cze軼i spotkania kare dostaje zawodnik Warszawy i nie d逝go po tym nasz zesp馧 wychodzi na dwubramkowe prowadzenie. Pierwsza tercja ko鎍zy si wynikiem 3:1 dla Trzebiatowa. W drugiej tercji najpierw Warszawa zdobywa bramk na 3:2, za 5 minut p騧niej Dobromir Cirocki podwy窺za na 4:2. W trzeciej tercji mecz coraz bardziej si zaostrza. W 42 minucie Piotr Krzykowski oraz zawodnik Warszawy dostaj kar 2+10min. Pod koniec meczu trzeciego gola w tym meczu zdobywa Dobromir Cirocki. W samej ko鎍闚ce spotkania s璠zia dyktuje rzut karny dla naszego zespo逝, do pi趾i podchodzi Micha Bere瘸雟ki, lecz nie zdobywa kolejnej bramki. Ostatecznie mecz ko鎍zy si zwyci瘰twem naszego zespo逝 5:2 i Trzebiat闚 zrobi kolejny krok do fina逝 Mistrzostw Polski.

MLUKS JEDYNKA TRZEBIAT紟 - UKS ZAG紑ZANKA RUMIA

W kolejnym spotkaniu nasza dru篡na zmierzy豉 si z dru篡n Rumi. Poprzedni pojedynek tych dw鏂h dru篡n zako鎍zy si wynikiem 8:1 dla Trzebiatowa. Ju na samym pocz徠ku spotkania Trzebiat闚 wychodzi na prowadzenie za spraw Dobromira Cirockiego. Po tej bramce nadszed okres wielu niewykorzystanych sytuacji naszej dru篡ny i pierwsza tercja ko鎍zy si jednobramkowym prowadzeniem Trzebiatowa. Na samym pocz徠ku drugiej tercji Rumia strzela wyr闚nuj帷 bramk. Chwile p騧niej na 2:1 podwy窺za Micha Bere瘸雟ki. Przed ko鎍em drugiej tercji ten sam zawodnik strzela gola na 3:1. W samej ko鎍闚ce meczu kolejnego gola strzela Dobromir Cirocki i ostatecznie mecz ko鎍zy sie wynikiem 4:1.

Najnowszy U篡tkownik: bartosz87
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiat闚 3.UKS 85 Mokot闚 Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Lud幟ierz 6. UKS 茳emka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiat闚 Drug si陰 w Polsce w kategorii Juniorek M這dszych. W Finale A zawodniczki przegra造 z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowa造 z Wiatrem Lud幟ierz. Reszte spotka nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrze篡nie zagraj: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Lud幟ierz, UKS Mokot闚 Warszawa, UKS 茳emka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiat闚

29/10/2011 13:40
Pierwszy dzie zmaga seniorek dobieg ko鎍a. Nasze seniorki wygrywaj帷 7:1 z UKS Gr鏚ek zas逝guj na odpoczynek przed nast瘼nym meczem

13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elbl庵u: Podstaw闚ka: Ch這pcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce