Prowadzisz własną stronę i chciałbyś wymienić się buttonami? Napisz na gg 11876901

Florbalki
Błyskawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiatów szuka sponsorów!
Zapraszamy wszystkie chętne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej drużyny. Gwarantujemy rozsławienie sponsora w całej Polsce,  a nawet za granicą. Mecze rozgrywaliśmy m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gdańsku, Warszawie, Morągu, Elblągu, Białymstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej Góry oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Chętnych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Dobra postawa Juniorów MLUKS Jedynki Trzebiatów w PRAGUE GAMES 2008
W dniach 9-12 lipca w Pradze (Czechy) nasza drużyna wystąpiła w najbardziej prestiżowym turnieju unihokejowym na świecie- Prague Games 2008, był to występ na dobrym poziomie.
Chłopcy grali w grupie H kategorii B16, a wystąpiło w niej 60 drużyn podzielonych na 10 grup po 6 zespołów, do PLAY OFF awansowały po 2 drużyny z każdej grupy.

Poznaliśmy rywali na Prague Games 2008!

Znamy już podział na grupy w jednym z największych turniejów unihokeja na świecie - Prague Games 2008, który odbędzie się w Pradze, 9-12 lipca 2008 r.
W naszej kategorii - B16 bierze udział 60 zespołów podzielonych na 10 grup, MLUKS Jedynka Trzebiatów wystąpi w grupie H, a naszymi przeciwnikami będą:
IBK Elfhög (Szwecja), SK Českobudějovičtí lvi (Czechy), Slavia Florbalshop.cz (Czechy), SSK Future (Czechy) oraz Tipsport T.B.C. Králův Dvůr (Czechy).
Oto rozkład naszych meczy:

Środa, 9 lipca:
1. 9.00 : MLUKS Jedynka Trzebiatów - SSK Future [hala KOTLAŘKA]
2. 11.00 : SK Českobudějovičtí lvi - MLUKS Jedynka Trzebiatów [hala KOTLAŘKA]

Czwartek, 10 lipca:
1. 10.20 : MLUKS Jedynka Trzebiatów - IBK Elfhög [hala SPARTA I.]
2. 17.00 : Tipsport T.B.C. Králův Dvůr - MLUKS Jedynka Trzebiatów [hala SPARTA I.]

Piątek, 11 lipca:
1. 8.20 : MLUKS Jedynka Trzebiatów - Slavia Florbalshop.cz [hala DĚKANKA]

W sobotę 12 lipca rozgrywane są mecze fazy pucharowej.

Aby zobaczyć wszystkie grupy, kliknij tutaj.

Obozy Kadry Polski 08'
Poznaliśmy już listę zawodników i zawodniczek MLUKS Jedynki Trzebiatów, którzy będą uczestniczyć w obozach sportowych kadry Polski.

Mariusz Kurczak

Po tych obozach trenerzy kadry Polski ogłoszą skład kadry U19 oraz U16 na turnieje towarzyskie w Valmiera oraz Rydze (Łotwa).
Życzymy wszystkim naszym zawodnikom powołania do kadry Polski.
Finały Makroregionów Młodziczek i Młodzików
MLUKS Jedynka Trzebiatów zakończyła sezon w kategorii Młodzików i Młodziczek.
18 czerwca 2008 r. w Wierzchowie odbył się Finał Makroregionalny Młodzików, w którym startowali reprezentanci województw: pomorskie - UKS Aligator Chwarzno Gdynia, warmińsko-mazurskie - UKS Nolet Żabi Róg, zachodniopomorskie - WSU Wierzchowo oraz MLUKS Jedynka Trzebiatów. Chłopcy zajęli 3 miejsce, dzięki wygranej z Aligatorem Gdynia.

Wyniki:

(1) WSU Wierzchowo - Jedynka Trzebiatów 9:3 (5-0,2-0,2-3)

(2) Aligator Gdynia - Nolet Żabi Róg 3:14 (0-2,1-7,2-5)

(3) WSU Wierzchowo - Aligator Gdynia 7:3 (1-2,2-1,4-0)

(4) Jedynka Trzebiatów - Nolet Żabi Róg 4:7 (1-0,1-3,2-4)

(5) Jedynka Trzebiatów - Aligator Gdynia 7:2 (0-1,4-0,3-1)

(6) WSU Wierzchowo - Nolet Żabi Róg 1:11 (0-1,0-6,1-4)

21 czerwca 2008 r. w Siedlcu odbył się Finał Makroregionalny Młodziczek, w którym udział zapewnili sobie reprezentanci województw: wielkopolskie - UKS Absolwent Siedlec i UKS Zryw Przykona, pomorskie - UKS Ósemka Wejherowo oraz MLUKS Jedynka Trzebiatów. Wygrywając 2 mecze dziewczyny zajęły 2 miejsce.

Wyniki:

(1) Absolwent Siedlec - Zryw Przykona 5:4 (0-0,0-3,5-1)

(2) Absolwent Siedlec - Jedynka Trzebiatów 8:1 (0-3,0-1,1-4)

(3) Jedynka Trzebiatów - Zryw Przykona 2:1 (2-0,0-0,0-1)

(4) Jedynka Trzebiatów - Ósemka Wejherowo 5:0 (walkower)

(5) Absolwent Siedlec - Ósemka Wejherowo 5:0 (walkower)

(6) Zryw Przykona - Ósemka Wejherowo 5:0 (walkower)

Szczegóły...
2 miejsce w Finale B = 8 miejsce w Polsce
Juniorki Młodsze MLUKS Jedynki Trzebiatów zajmując drugie miejsce w Finale B Mistrzostw Polski, rozgrywanym 14 czerwca 2008r. w Morągu, zajęły 8 miejsce w Polsce. W Finale B wzięły udział tylko 3 drużyny: MLUKS Jedynka Trzebiatów, organizator - Nolet Żabi Róg oraz UKS Baza Królewo.

MLUKS Jedynka Trzebiatów - UKS Baza Królewo 5:2 [3:0/0:0/2:1]

Pierwszy mecz turnieju graliśmy z drużyną z Królewa. Z Bazą nie spotkaliśmy się w Półfinale, ponieważ ekipa z Królewa wycofała się po kontuzji bramkarki. Mecz układał się po naszej myśli, już w pierwszej minucie meczu bramkę zdobywa Paulina Szamruchiewicz. Kilka minut później Królewo wyrównuje, ale Stasia Bagińska odpowiada trafieniem na 2:1 (asysta Marta Niewiadomska), a pod koniec pierwszej tercji na dwubramkowe prowadzenie zespół wyprowadza Patrycja Niewiadomska po podaniu Joanny Prośniewskiej. W drugiej tercji żadnemu z zespołów nie udało się zdobyć bramki. Dopiero w trzeciej tercji po akcji indywidualnej na 4:1 podwyższa Paulina Szamruchiewicz. Baza odpowiada tylko jedną bramką, a w 42 minucie spotkania swoją drugą bramkę zdobywa Stasia Bagińska (asysta Patrycja Niewiadomska). 5:2 - zasłużone zwycięstwo naszej drużyny.

Więcej...
Juniorzy Młodsi Wicemistrzami Polski!!!

W dniach 6-8 czerwca w Nowym Targu odbył się Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Organizatorem imprezy była ekipa UKS Skalny Nowy Targ. W turnieju brało udział 6 najlepszym ekip z całej Polski: UKS Orkan Ludźmierz, UKS Aligator Gdynia, UKS Orlęta Warszawa, UKS Jedynka Nowy Targ, MLUKS Jedynka Trzebiatów oraz gospodarz imprezy. Warto dodać, że dla Juniorów był to pierwszy finał w historii.
W ciągu tych trzech dni zaciętych zmagań o Mistrzostwo Polski działo się wiele, a wynik każdego spotkania stał pod znakiem zapytania.

6 CZERWIEC, PIĄTEK.

MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW - UKS ORKAN LUDŹMIERZ [2:3]

Był to pierwszy mecz naszego zespołu w finale Mistrzostw Polski, a także mecz otwarcia turnieju. To pierwsze spotkanie Trzebiatowa z Ludźmierzem, więc obydwie drużyny nie wiedziały jaki poziom prezentuje rywal. Od samego początku meczu nasza drużyna atakowała rywali. Przeprowadzenie jakiejkolwiek akcji było bardzo trudne, ponieważ Orkan był nastawiony defensywnie na to spotkanie. Wiele strzałów Jedynki było niecelnych. Po długim okresie defensywnej gry Orkan, który wyszedł z kontrą, strzela bramkę z rzutu wolnego i pierwsza tercja kończy się wynikiem 1:0 dla Ludźmierza. W drugiej tercji wyrównującą bramkę zdobywa Dobromir Cirocki. 3 minuty później, po karze dla zawodnika rywali, bramkę na 2:1 dla Trzebiatowa zdobywa Piotr Krzykowski. Po tej bramce Jedynka coraz częściej atakowała, lecz w dalszym ciągu brakowało zimnej krwi i wykończenia akcji. Nie długo po bramce na 2:1 Orkan wychodzi z kolejną kontrą i znowu zdobywa bramkę po rzucie wolnym. 4 sekundy przed końcem drugiej tercji ten sam zawodnik, po kolejnym kontrataku, zdobywa bramkę na 3:2 dla Ludźmierza. W trzeciej tercji MLUKS coraz bardziej naciskał, lecz Orkan dzielnie się bronił i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie. Czego zabrakło naszej drużynie? Z pewnością Trzebiatów był stroną przeważająca w tym meczu, lecz zabrakło wykończenia akcji. Można by rzec "niewykorzystane sytuacje się mszczą". Był to najgorszy mecz Trzebiatowa w całych mistrzostwach. Po pierwszym spotkaniu nasza drużyna miała 0 punktów.

UKS SKALNY NOWY TARG - UKS ORLĘTA WARSZAWA [8:2]

UKS ALIGATOR GDYNIA - UKS JEDYNKA NOWY TARG [6:6]

Więcej...
Finał tuż tuż
Tylko 2 dni pozostały do rozpoczęcia najważniejszego wydarzenia w historii występów MLUKS Jedynki Trzebiatów w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski. Finał rozpoczynamy meczem z UKS Orkan Ludźmierz w piątek 6 czerwca o godz. 17.00. W sobotę gramy 2 mecze, o 12.00 z UKS Jedynką Nowy Targ i o 16.30 z UKS Orlęta Warszawa. W niedzielę rozpoczynamy decydującą fazę w Finale: o 10.00 mecz z Aligatorem Gdynia i o 13.00 starcie z obrońcą tytułu - UKS Skalny Nowy Targ.
Kto jest faworytem rozgrywek? Na pewno gospodarze - Skalny Nowy Targ, który broni Tytułu Mistrzowskiego. Jednak, według sondy na portalu internetowym floorball24.pl złoty medal zdobędzie Jedynka Nowy Targ, która uzyskała jak dotąd 42.77%. Na drugim miejscu plasuje się MLUKS Jedynka Trzebiatów z 31.48% głosów, a jako brązowego medalistę internauci typują Skalny Nowy Targ (19.4%).
W finale spotykają się najlepsze drużyny z całej Polski, dlatego na pewno trudno wytypować faworyta. O złotym medalu mogą decydować minimalne szczegóły, lub łut szczęścia. MLUKS Jedynka Trzebiatów jest gotowa aby podjąć rywalizację z najlepszymi klubami w Polsce. Jedziemy wygrać! Trzymajcie za nas kciuki!
Dziewczyny w Finale B

MLUKS Jedynka Trzebiatów w kategorii Juniorki Młodsze wystąpi w Finale B Mistrzostw Polski. Turniej półfinałowy grupy północnej zakończyliśmy na piątym miejscu.

Półfinał był rozgrywany w Warszawie, 31.05-1.06 2008 r.

Pierwszy mecz nasze dziewczyny grały z drużyną UKS Luxolar Gródek. Już po pierwszej tercji przegrywały 2:0. Na początku drugiej tercji piękną bramkę dla Trzebiatowa zdobywa Patrycja Niewiadomska, ale nie udaje się już dogonić przeciwników. Remisujemy drugą tercję, przegrywamy trzecią i ostatecznie wynik spotkania to 1:5.

Drugi mecz graliśmy z faworytami rozgrywek - LUKS Nolet Żabi Róg. Drużyna z Żabiego Rogu wygrała Turniej Ćwierćfinałowy, a w poprzedniej konfrontacji obu zespołów padł wynik 9:2 dla Noletu. Tym razem także nie udało się pokonać Noletu. Po pierwszej tercji przegrywaliśmy tylko 1:0, drugą tercję przegraliśmy 2:1, a bramkę strzeliła Paulina Szamruchiewicz. Wynik wciąż był sprawą otwartą. Jednak trzecia tercja zaczęła się bardzo źle - w pierwszej minucie straciliśmy dwie bramki. Dziewczyny próbowały walczyć, strzeliły jeszcze 2 bramki: Paulina Szamruchiewicz (asysta Patrycja Niewiadomska) i Kinga Koperska (asysta Karolina Drążczyk), ale nie wystarczyło to na ekipę z Żabiego Rogu.

Więcej...

Wszystkiego naj...trenerze ;)

Dzisiaj swoje 43' urodziny obchodzi nasz trener Artur Cirocki!

Z tej okazji redakcja strony oraz cały klub Jedynki Trzebiatów pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia naszemu trenerowi.

Dużo zdrowia, które jest niezwykle istotne, kolejnych sukcesów z klubem, wielu niezapomnianych chwil w świecie floorball'u oraz w życiu codziennym i zdobycia upragnionego tytułu Mistrza Polski.

WSZYSTKIEGO NAJ...
Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Nowym Targu.
W dniach 6-8 czerwca na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Nowym Targu (ul. Na Skarpie 11) odbędzie się Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Organizatorem turnieju jest UKS Skalny Nowy Targ oraz Polski Związek Unihokeja.

Po raz pierwszy w historii zobaczymy w nim naszą drużynę. MLUKS Jedynka Trzebiatów o mistrzostwo będzie walczyła z: UKS Aligator Gdynia, UKS Orlęta Warszawa, UKS Orkan Ludźmierz, UKS Jedynka Nowy Targ oraz gospodarzem turnieju, ekipą UKS Skalny Nowy Targ. Poziom finału z pewnością będzie stał na wysokim poziomie i każda z ekip ma szanse na zdobycie złotego medalu.

Więcej...
5 i 11 miejsce w Elblągu

MLUKS Jedynka Trzebiatów nie może być do końca zadowolona z XV Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja w Elblągu, gdzie zajęła 5 miesjce w kategorii Młodziczek i 11 w kategorii Młodzików.
Lepsze, 5 miejsce, zajęły dziewczyny, które pierwsze swoje mecze wygrały 4:1, a były to pojedynki z Grajewem i Żabim Rogiem II. Jednak w decydującym meczu przegrały Sidziną 0:2 i pozostała im tylko walka o 5 miejsce. W tej zaciętej rywalizacji zdołały pokonać Warszawę 2:1 i Wielenin 1:0.
Chłopcy w grupie zagrali tylko 2 mecze. Jeden wygrali 2:0 z Mikołajkami Pomorskimi i w podczas drugiego meczu byli już bliscy awansu z grupy. Ostatecznie jednak tylko zremisowali ten mecz 2:2 z Zielonką II i odpadli, zajmując drugie miejsce w grupie. Kolejny mecz wygrali 2:1 z Elblągiem, ale wystarczyło to tylko na 11 miejsce.

Najnowszy Użytkownik: bartosz87
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiatów 3.UKS 85 Mokotów Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Ludźmierz 6. UKS Ósemka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiatów Drugą siłą w Polsce w kategorii Juniorek Młodszych. W Finale A zawodniczki przegrały z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowały z Wiatrem Ludźmierz. Reszte spotkań nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrzeżynie zagrają: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Mokotów Warszawa, UKS Ósemka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiatów

29/10/2011 13:40
Pierwszy dzień zmagań seniorek dobiegł końca. Nasze seniorki wygrywając 7:1 z UKS Gródek zasługują na odpoczynek przed następnym meczem

13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elblągu: Podstawówka: Chłopcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce