Oficjalny Serwis MLUKS Jedynki Trzebiatów
   Strona Główna
Sierpień 11 2020 12:16:20   
Statystyki Bramek 11/12
Młodzicy
[-:-]
Młodziczki
[-:-]
Juniorzy Młodsi
[18:29]
Juniorki Młodsze
[6:6]
Juniorki Starsze
[90:41]
Juniorzy Starsi
[-:-]
Seniorzy
[140:51] MUKS Zielonka
[66:62] Aligator Gdynia
Seniorki
[66:96]
Razem
[386:285]
Menu
Strona Główna
Kontakt
Redakcja
Forum
Linki
GALERIA
Klub
Historia
Ogólne Informacje
Sztab Szkoleniowy
Sukcesy Indywidualne
Treningi
Stroje
Relacje z meczy
Reprezentacja Polski
REKORDY!
Kadra
Mężczyzni
Seniorzy
Juniorzy Starsi
Juniorzy Młodsi
Młodzicy

Kobiety
Seniorki
Juniorki Starsze
Juniorki Młodsze
Młodziczki
Sukcesy
Chłopcy
Dziewczyny
Wymiana Buttonami
MLUKS Jedynka Trzebiatów Page

Prowadzisz własną stronę i chciałbyś wymienić się buttonami? Napisz na gg 11876901
Polecamy
Floorball24

MyFloorball

Florbalki
Błyskawica Niechanowo
Błyskawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiatów szuka sponsorów!
Zapraszamy wszystkie chętne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej drużyny. Gwarantujemy rozsławienie sponsora w całej Polsce,  a nawet za granicą. Mecze rozgrywaliśmy m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gdańsku, Warszawie, Morągu, Elblągu, Białymstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej Góry oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Chętnych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
5 miejsce na Płociczno Cup 2008
MLUKS Jedynka Trzebiatów rozpoczęła sezon 2008/2009 w kategorii Juniorek Młodszych. W rozgrywanym 27-28 września turnieju Płociczno Cup 2008 zajęliśmy piąte miejsce.

W turnieju zwyciężyła drużyna LUKS Nolet Żabi Róg I (Warmińsko-Mazurskie), po emocjonującym finale, zawierającym 5 kar i 2 rzuty karne, pokonując gospodarzy - UKS Maratończyk Płociczno 2:1. W meczu o trzecie miejsce drugą drużynę Noletu zwyciężyła GGS Energa Osowa 4:1. Najskuteczniejszą Zawodniczką Turnieju okazała się Monika Kraus (GGS Energa), Najlepszym Obrońcą Monika Krajewska (Nolet Żabi Róg I), a Najlepszym Bramkarzem Marlena Kozłowska (Maratończyk Płociczno).

więcej...

Powołania Kadry U-19 MEN na konsultacje!
Trenerzy Kadry Polski U-19 MEN podali listę zawodników powołanych na konsultacje szkoleniowe juniorów w Zielonce w dniach 10-12.10.2008r. Konsultacje są kolejnym etapem przygotowań i selekcji juniorów do Mistrzostw Świata, które zostaną rozegrane w dniach 06-10.05.2009r. w Finlandii. Zajęcia będą odbywać się w dwóch grupach szkoleniowych: U-19 oraz U-17.

Terminarz:

10 październik 08' [piątek] - przyjazd zawodników do Zielonki.
10-12 październik 08' [do godziny 14] - zajęcia programowe.
12 październik 08' [niedziela] - wyjazd zawodników do domu.

Zawodnicy MLUKS Jedynki Trzebiatów na konsultacjach:
Dobromir Cirocki [U-19]
Maciej Bogdański [U-17]
Adam Dziurny [U-17]
Piotr Krzykowski [U-17]
Mariusz Kurczak [U-17]
Krzysztof Galewski [U-17]
Michał Bereżański [U-17]

Lista Powołanych Zawodników...
Treść Powołania...
Oświadczenie...


źródło: www.pzunihokeja.pl
Płociczno Cup 2008 - pierwszy sprawdzian juniorek w sezonie 2008/2009
Juniorki Młodsze MLUKS Jedynki Trzebiatów czeka pierwszy sprawdzian w sezonie 2008/2009. Płociczno Cup 2008 - czyli I Ogólnopolski Turniej Płociczno Floorball Cup 2008 o Puchar Burmistrza Tuczna, którego organizatorem jest UKS Maratończyk Płociczno. Turniej zostanie rozegrany w najbliższy weekend (26.09-27.09) na hali sportowej przy Zespole Szkół w Tucznie i weźmie w nim udział 7 drużyn.

Do sędziowania tego turnieju została wyznaczona m. in. para sędziowska z Trzebiatowa - Łukasz Kurczak i Dobromir Cirocki.

Zapraszamy do śledzenia wyników z tunieju, które będą się pojawiać w panelu "Wyniki LIVE" w naszym serwisie.

więcej...
Lidia Lipińska

Dziś przed południem dotarła do nas z Rumi smutna wiadomość. W ubiegłym tygodniu w nocy z czwartku na piątek zmarła nagle Lidia Lipińska - Prezes UKS Zagórzanka Rumia, wieloletni trener i miłośnik unihokeja.

Lidia Lipińska była jedną z tych osób, które pozostaną w naszej pamięci jako pionier unihokeja w Polsce. Była jedną z pierwszych osób, które dostrzegły piękno w grze ażurową piłeczką. Do tej gry przekonywała i namawiała swoich podopiecznych przez ostatnie kilkanaście lat. Bezgranicznie i bezinteresownie zaangażowana w unihokej od narodzin tej dyscypliny w Polsce, a zarazem skromna, stroniąca od rozgłosu, poświęcająca się w całości pracy z dziećmi i młodzieżą. Właśnie taka Lidia pozostanie na zawsze w naszych sercach.

źródło: pzunihokeja.pl
Powołania Kadry Polski U-16 i U-14 WOMEN na Stupava Floorball Cup 2008!
Trenerzy kadry Polski U-16 WOMEN i U-14 WOMEN ogłosili skład na Stupava Floorball Cup 2008 w Słowacji. Na turniej ten pojedzie 8 naszych zawodniczek, co jest wielkim sukcesem!

Terminarz:
07 październik 08' [wtorek] - przyjazd zawodniczek do Ludźmierza.
08 październik 08' [środa] - wyjazd do Stupavy o godz. 8.00.
09-11 października 08' [czwartek] - mecze turniejowe.
Noc z 11 na 12 października [środa] - przyjazd po Polski.

Zawodniczki MLUKS Jedynki Trzebiatów powołane na turniej:
Barbara Bagińska [U-16]
Stanisława Bagińska [U-16]
Paulina Szamruchiewicz [U-14]
Joanna Prośniewska [U-14]
Marta Grabarska [U-14]
Marta Niewiadomska [U-14]
Justyna Krzywak [U-14]
Weronika Rolewicz [U-14]

Pełna lista zawodniczek do pobrania TUTAJ.
Debiut Basi Bagińskiej w Kadrze Polski U16!
Reprezentacja Polski Juniorek do lat 19 oraz do lat 16 wzięła udział w czeskim turnieju OPEN AIR 2008, który był rozgrywany 12-14 września w Libercu. Polska może zaliczyć ten turniej do udanych, gdyż Kadra U19 zajęła pierwsze miejsce, a Kadra U16 znalazła się na trzeciej pozycji. W Kadrze Polski U16 po raz pierwszy wystąpiła juniorka MLUKS Jedynki Trzebiatów Basia Bagińska.

Polska U16 rozpoczęła turniej od porażki z FBC Liberec 5:2, ale kolejne mecze grupowe to łatwe zwycięstwa: 8:1 i 9:1. W półfinale obie Reprezentacje trafiły na siebie i ten mecz wygrała starsza kadra 5:2. W meczu o 3 miejsce Polska do lat 16 zmierzyła się z Usti nad Labem i zwyciężyła 3:1.

więcej...
Juniorzy Starsi w WSU Wierzchowo!
MLUKS Jedynka Trzebiatów w sezonie 2008/2009 nie zgłosiła do rozgrywek o Mistrzostwo Polski drużyny Juniorów Starszych. Ostateczny termin zgłoszeń upłynął 7 września. Po porozumieniu klubów nasi Juniorzy Starsi będą występować na wypożyczeniu w WSU Wierzchowo.
Do rozgrywek Juniorów Starszych zgłosiło się 15 zespołów, z czego utworzono I i II ligę. W I lidze Juniorów Starszych zobaczymy 8 zespołów; w grupie A zagrają: Absolwent Siedlec, Lech Gdańsk, Orzeł Żagań, WSU Wierzchowo, a w grupie B Grześ Hrubieszów, Nolet Żabi Róg, Zagórzanka Rumia oraz MUKS Zielonka. Po rozgrywkach grupowych zostaną rozegrane Finały A i B. Podobnie w II lidze, do której zgłosiło się 7 drużyn. W grupie A II ligi zmagać się będą: Aligator UKS Chwarzno Gdynia, Floorball Gorzów Wielkopolski, Ósemka Wejherowo, Wyżyny Bydgoszcz, a w grupie B tylko 3 zespoły: X3M Górale Nowy Targ, Junior Kębłowo oraz Olimpia Łochów.

więcej...

Open Air 2008 czas zacząć! Mamy reprezentantkę Polski!
W dniach 12-14 września w czeskim Libercu odbędzie się towarzyski turniej Open Air 2008. Trenerzy kadry Polski U19 WOMEN powołali 33 zawodniczki z całej Polski. Z tej listy utworzone zostaną dwa zespoły reprezentacji Polski, które wezmą udział w tym turnieju.
Nas cieszy jednak fakt, że w kadrze znalazła się Basia Bagińska. Jest to kolejny zawodnik z MLUKS Jedynki Trzebiatów, który otrzymał powołanie do reprezentacji. Mamy jednak nadzieje, że tych zawodników i zawodniczek będzie więcej.

TERMINARZ

11 wrzesień 2008 r. [czwartek]
- przyjazd zawodniczek do Wolsztyna. Przyjazd powinien nastąpić tego dnia do godziny 18:00
do Gimnazjum nr 1 w Wolsztynie, ul. Wschowska 15.

12 wrzesień 2008 r. [piątek] - wyjazd po śniadaniu do Liberca.
12 - 14 wrzesień 2008 r. - mecze turniejowe

Powrót do Polski w nocy z 14 na 15 września 2008 r.


[więcej...]
Reprezentacja Polski U19 MEN poraz kolejny polega z Norwegami. Kolejny mecz Cirockiego!
24 sierpnia reprezentacja Polski U19 MEN rozegrała kolejne spotkanie z faworyzowaną kadrą Norwegii U19 MEN. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem skandynawów 5-3. I tym razem ekipa Norwegii była lepsza od polskich zawodników i wygrała 8-4. Po raz kolejny w meczu reprezentacji wystąpił Dobromir Cirocki z Trzebiatowa.

Spotkanie podobnie jak wczorajszy pojedynek rozpoczęło się od szybkiego prowadzenia przeciwników. Już w 18 sekundzie meczu bramkę na 1-0 zdobył Mathias Knutsen. Po 5 minutach gry bramkę wyrównującą zdobywa Mateusz Furczoń. Niestety później Norwegowie 'odpłynęli' polskiej reprezentacji i pierwsza tercja ostatecznie zakończyła się wynikiem 4-1 dla skandynawów, a bramki dla nich zdobywali Thomas Sola dwie, oraz ponownie Mathias Knutsen. W drugiej tercji bramkę na 4-2 zdobywa Sebastian Kostecki, lecz duet Knutsen - Sola razem z Tranem Minh Thanhem odpowiadają na to 3 bramkami i na tablicy po dwóch tercjach widniał wynik 7-2 dla Norwegów. Ostatnia tercja była najbardziej wyrównana. Kolejną swoją bramkę strzela Mateusz Furczoń i Polska przegrywała 3-7. Później Adrian Markiefka broni rzut karny i gospodarze odpowiadają kolejną bramką, tym razem do siatki rywali trafia Grzegorz Chodowski. 28 sekund przed końcem spotkania goście zdobywają ósmą bramkę i mecz kończy się wynikiem 8-4 dla Norwegii.

Składy:
POLSKA U19: Markiefka Adrian, Poprawski Rafał, Chrobak Piotr, Osiński Szymon, Chlebda Łukasz, Antoniak Mateusz, Hantsch Patryk, Grabowski Wojciech, Kowalski Mateusz, Tomaszewski Patryk, Sarna Marek, Wojciechowski Łukasz, Kleister Wojciech, Kostecki Sebastian (1g), Chodowski Grzegorz (1g), Dubin Wojciech, Furczoń Mateusz (2g), Dybkowski Damian, Cirocki Dobromir, Chmielewski Michał.
Trener: Zmiarowski Marcin

Norwegia U19: Ole Henrik Hansen, Magnus Hammastram, Fredrik Rogulien, Simon Ness, Robert Mollerhagen, Eirik Griksen Palk, Espen Grindvold, Torstein Moi, Martin Slaen, Simon Bendikson, Olau Daltveit Snorteland, Andreas Haugom Karssen, Ola Teigen, Sonas Pettersen, Thomas Pettersen, Mathias Knutsen (3g), Thomas Sola (3g), Kristian Stenrod, Thanm Tran Minh (2g), Maos Bergli.
Trener: Andreas Hildremon

Sędziowie: Alesander Bieńkowski, Wojciech Czarnecki

Trener kadry Marcin Zmiarowski po meczu:
"Na gorąco mogę powiedzieć jedno – chłopcy zagrali dwa bardzo ciężkie mecze z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Wynik na tym etapie przygotowań jest dla mnie nieistotny. Chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom za mecze i zgrupowanie. Nikt mnie nie zawiódł i wiem, że każdy z nich dał z siebie wszystko, młodzi wojownicy, którzy wiedzą czego chcą i myślę, że tak ma być , nie inaczej. Dziękuję!"
Reprezentacja Polski U19 przegrywa z Norwegami. Debiut Cirockiego!
23 sierpnia reprezentacja Polski U19 MEN rozegrała pierwszy z dwóch spotkań sparingowych z wyżej rozstawionymi rywalami z reprezentacji Norwegii U19 MEN. To właśnie skandynawowie byli faworytami tego meczu. Nas cieszy jednak fakt, że w reprezentacji Polski zadebiutował zawodnik MLUKS Jedynki Trzebiatów - Dobromir Cirocki.

Na samym początku spotkania goście zdobyli szybko prowadzenie, którego mimo wyrównanego spotkania, nie oddali już do końca. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Norwegów 3-5 [1-3, 0-2, 2-0].


Składy reprezentacji:
POLSKA U19: Markiefka Adrian, Poprawski Rafał, Chrobak Piotr, Osiński Szymon, Chlebda Łukasz (1g), Antoniak Mateusz (1g), Hantsch Patryk, Grabowski Wojciech, Kowalski Mateusz (1g), Tomaszewski Patryk, Sarna Marek, Wojciechowski Łukasz, Kleister Wojciech, Kostecki Sebastian, Chodowski Grzegorz, Dubin Wojciech, Furczoń Mateusz, Dybkowski Damian, Cirocki Dobromir, Chmielewski Michał.
Trener: Zmiarowski Marcin

Norwegia U19: Ole Henrik Hansen, Magnus Hammastram, Fredrik Rogulien, Simon Ness, Robert Mollerhagen, Eirik Griksen Palk, Espen Grindvold, Torstein Moi, Martin Slaen (1g), Simon Bendikson, Olau Daltveit Snorteland, Andreas Haugom Karssen, Ola Teigen (1g), Sonas Pettersen, Thomas Pettersen, Mathias Knutsen, Thomas Sola (2g), Kristian Stenrod, Thanm Tran Minh (1g), Maos Bergli.
Trener: Andreas Hildremon

Sędziowie: Aleksander Bieńkowski, Wojciech Czarnecki
Drugi obóz kadry Juniorów w Niedzicy!
W dniach 22-28 sierpnia 2008 r. w Niedzicy odbędzie się drugi w tym roku obóz szkoleniowy Kadry Juniorów. Podczas tego obozu trenerzy Dominik Siaśkiewicz i Marcin Zmiarowski sprawdzą umiejętności, kondycję i wiele innych rzeczy i będą starali się je polepszyć u każdego z zawodników.

W tym roku naszą drużynę będzie reprezentowało tylko czterech zawodników. Z początku powołanie dostało 8 zawodników, lecz z różnych powodów musieli zrezygnować z wyjazdu i na ich miejsce weszli inni zawodnicy.

Zawodnicy, którzy pojechali na obóz:
Dobromir Cirocki
Adam Dziurny
Mariusz Kurczak
Mateusz Musielak

Zawodnicy, którzy zrezygnowali z wyjazdu:
Maciej Bogdański
Krzysztof Galewski
Michał Bereżański
Tomasz Bednarz
Piotr Krzykowski

Życzymy naszym zawodnikom upragnionego powołania do kadry Polski! ;)
Strona 28 z 37 << < 25 26 27 28 29 30 31 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnie Mecze
Seniorzy

MUKS Zielonka
6:4
TKKF Jadberg Pionier Tychy

Aligator Gdynia
10:8
Grześ Hrubieszów

Seniorki

Jedynka Trzebiatów
9:6
UKS Gródek

Juniorzy Starsi

-
-:-
-

Juniorki Starsze

Jedynka Trzebiatów
24:1
Absolwent Siedlec

Juniorzy Młodsi

Jedynka Trzebiatów
5:4
UKS Arkady Dębno

Juniorki Młodsze

Jedynka Trzebiatów
2:0
Błyskawica Niechanowo

Młodzicy

-
-:-
-:-

Młodziczki

Jedynka Trzebiatów
0:1
PUKS Trzebinia
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 148
Nieaktywowany Użytkownik: 94
Najnowszy Użytkownik: bartosz87
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiatów 3.UKS 85 Mokotów Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Ludźmierz 6. UKS Ósemka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiatów Drugą siłą w Polsce w kategorii Juniorek Młodszych. W Finale A zawodniczki przegrały z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowały z Wiatrem Ludźmierz. Reszte spotkań nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrzeżynie zagrają: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Mokotów Warszawa, UKS Ósemka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiatów

dob
19/05/2012 12:08
Jedynka Trzebiatów organizatorem Finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych

pitt
30/10/2011 07:33
uks gródek 3-7 MLUKS

pitt
29/10/2011 13:40
Pierwszy dzień zmagań seniorek dobiegł końca. Nasze seniorki wygrywając 7:1 z UKS Gródek zasługują na odpoczynek przed następnym meczem

pitt
16/10/2011 05:40
16.10.2011r: Energa Gańsk 19 - 3 MLUKS

pitt
16/10/2011 05:39
15.10.2011r: Energa Gdańsk 12 - 6 MLUKS Jedynka

pitt
13/06/2011 07:29
Sorry XVIII Festiwal

pitt
13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elblągu: Podstawówka: Chłopcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce

Archiwum
Wszelkie prawa zastrzeżone!
MLUKS Jedynka Trzebiatów
by Maciej Bogdański
Powered by PHP-Fusion
CMS Artworks Original Theme by CMS Artworks © 2003-2005
1153952 Unikalnych wizytZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie