Florbalki
B造skawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiat闚 szuka sponsor闚!
Zapraszamy wszystkie ch皻ne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej dru篡ny. Gwarantujemy rozs豉wienie sponsora w ca貫j Polsce,  a nawet za granic. Mecze rozgrywali鄉y m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gda雟ku, Warszawie, Mor庵u, Elbl庵u, Bia造mstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej G鏎y oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Ch皻nych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Juniorzy M這dsi w P馧finale MP!

W dniach 15-16 marca w sali gimnastycznej Szko造 Podstawowej Nr 4 im. I Samodzielnej Brygady Warszawskiej Kawalerii w Gryficach przy ul. Sienkiewicza 10 zosta rozegrany turniej 獞ier熠ina這wy Mistrzostw Polski w kat. Junior M這dszy oraz III turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w kat. M這dziczka. Organizatorem imprezy by豉 ekipa MLUKS Jedynka Trzebiat闚.

Do turnieju w kat. M這dziczka przyst瘼owa造 trzy dru篡ny: MLUKS Jedynka Trzebiat闚, GGS Energa Olimpia Osowa Gda雟k, UKS 茳emka Wejherowo.
W pierwszym meczu spotka造 si dru篡ny Trzebiatowa i Gda雟ka. Mecz zako鎍zy si zwyci瘰twem gospodarza 2:1. Drugi mecz mi璠zy Gda雟kiem a Wejherowem zako鎍zy si remisem 1:1. Ostatni mecz turnieju dziewcz皻a z Trzebiatowa wygra造 4:1 z Wejherowa. Eliminacje wygra豉 dru篡na Trzebiatowa z ilo軼i 10 punkt闚. Drugie miejsce zaj窸a ekipa Wejherowa, kt鏎a przegra豉 o 5 oczek. Ostatnie miejsce z ilo軼ia 3 punkt闚 zaj窸a ekipa Gda雟ka.

Wi璚ej emocji wzbudza turniej 獞ier熠ina這wy Junior闚 M這dszych. Do turnieju przyst瘼owa這 sze嗆 dru篡n: MLUKS Jedynka Trzebiat闚, UKS Arkady D瑿no, UKS Orionek Ogorzeliny, UKS 茳emka Wejherowo, UKS Zag鏎zanka Rumia i UKS Aligator Gdynia.

MLUKS JEDYNKA TRZEBIAT紟 - UKS 紎EMKA WEJHEROWO

Pierwszy sw鎩 mecz z dru篡na Wejherowa, Trzebiat闚 zagra bez dw鏂h czo這wych zawodnik闚 - Micha豉 Bere瘸雟kiego i Dobromira Cirockiego. Od samego pocz徠ku Trzebiat闚 atakowa rywala, lecz ten w ka盥ej akcji wychodzi obronn r瘯. Po okresie wyr闚nanej gry bramk zdobywa Piotr Krzykowski. Takim wynikiem zako鎍zy豉 si pierwsza tercja. W drugiej tercji gra nadal by豉 wyr闚nana i da這 si zauwa篡 brak czo這wych zawodnik闚. Po kilku minutach akcj z lewej strony boiska przeprowadza Adam Dziurny, 鈍ietnie podaje do Mariusza Pietraka, a ten z bliskiej odleg這軼i zdobywa bramk na 2:0. Trzy minuty po tej bramce 2 minuty kary otrzymuje Krzysztof Galewski i Trzebiat闚 gra w os豉bieniu. Na szcz瘰cie bramka ju nie wpada i takim wynikiem ko鎍zy si druga cz窷 spotkania. W trzeciej ods這nie bramk, po sk豉dnej akcji ca貫go zespo逝 zdobywa Mariusz Kurczak. Minut p騧niej bramk zdobywa Wejherowo nie daj帷 szans naszemu bramkarzowi. P騧niej kar 2 minut dostaje jeszcze Hubert K這dawski, lecz wynik nie ulega zmianie i mecz ko鎍zy si wynikiem 3:1 dla Trzebiatowa. W tym meczu znakomicie spisywa si Maciej Bogda雟ki.

MLUKS JEDYNKA TRZEBIAT紟 - UKS ARKADY D牞NO

W drugim meczu Trzebiat闚 spotka si z D瑿nem. Poprzednie konfrontacje tych zespo堯w ko鎍zy造 si dwukrotnie wynikiem 5:2 dla MLUKS-u. W tym meczu gospodarze byli ju w swoim optymalnym sk豉dzie. Kr鏒ko po rozpocz璚iu meczu bramk zdobywa Micha Bere瘸雟ki, kilka minut p騧niej po podaniu Krzysztofa Galewskiego trafienie zalicza Dobromir Cirocki i 'Jedynka' prowadzi 2:0. Par minut po drugiej bramce kolejne trafienie zalicza Mariusz Kurczak i jest ju 3:0, takim wynikiem ko鎍zy si pierwsza cz窷 spotkania. Po 5 minutach od rozpocz璚ia drugiej tercji s璠zia dyktuje rzut karny dla D瑿na. Zostaje on pewnie wykonany przez kapitana dru篡ny i jest 3:1. Kr鏒ko przed ko鎍zem drugiej tercji bramk zdobywa Micha Bere瘸雟ki i po 30 minutach Trzebiat闚 prowadzi 4:1. Kilka minut po rozpocz璚iu ostatniej cz窷ci spotkania Krzysztof Galewski dostaje ukarany kar 2+10min. W tym okresie gry graj帷y w os豉bieniu Trzebiat闚, kt鏎y dwukrotnie wychodzi z kontr, zdo豉 strzeli dwie bramki. Sta這 si to dwukrotnie za spraw Micha豉 Bere瘸雟kiego. Pod koniec meczu D瑿no zdobywa drug bramk, lecz ostatecznie przegrywa 6:2.

MLUKS JEDYNKA TRZEBIAT紟 - UKS ZAG紑ZANKA RUMIA

W trzecim meczu Trzebiat闚 podejmowa ekip z Rumi. Mecz na pocz徠ku by wyr闚nany, lecz p騧niej gospodarze si rozegrali i w 6 minucie meczu bramk na 1:0 zdobywa Dobromir Cirocki. Ten sam zawodnik 4 minuty p騧niej zdobywa kolejn bramk, tym razem na 2:0. Kilka minut po tej bramce kolejn zdobywa Micha Bere瘸雟ki, po podaniu Adam Dziurnego. Przed ko鎍em pierwszej tercji bramk na 4:0 strzela zawodnik z trzeciego sk豉du - Jakub Stolarczyk. Po rozpocz璚iu drugiej tercji kar 2 minut dostaje Tomasz Bednarz. W 23 minucie meczu gola na 5:0 strzela Krzysztof Galewski. Takim wynikiem ko鎍zy si druga cz窷 spotkania. 30 sekund po rozpocz璚iu trzeciej tercji Dobromir Cirocki strzela bramk na 6:0. Par minut p騧niej kar 2 minut dostaje Krzysztof Galewski. W okresie gry, gdy Trzebiat闚 gra w os豉bieniu bramk dla nas zdobywa Dobromir Cirocki. Kilka minut po tej bramce znowu kar 2 minut dostaje Krzysztof Galewski. Przed ko鎍em meczu honorowego gola zdobywa Rumia. 8 sekund po tej bramce kolejne trafienie zalicza Micha Bere瘸雟ki i ostatecznie mecz ko鎍zy si wynikiem 8:1. By to ostatni sobotni mecz naszej dru篡ny.

MLUKS JEDYNKA TRZEBIAT紟 - UKS ORIONEK OGORZELINY

W przedostatnim swoim spotkaniu Trzebiat闚 zmierzy si z Orionkiem Ogorzeliny. Poprzednie konfrontacje tych zespo堯w konczy造 si wynikami 10:4 i 7:1 dla MLUKS-u. Mecz zacz掖 si bardzo dobrze, ju w 3 minucie Krzysztof Galewski po podaniu Dobromira Cirockiego zdobywa bramk na 1:0. 10 minut p騧niej po ci庵造ch atakach Trzebiatowa na 2:0 podwy窺za Micha Bere瘸雟ki. Takim wynikiem ko鎍zy si pierwsza cz窷 meczu. W drugiej na bramce gospodarzy staje nieobecny podczas pierwszego dnia zawod闚 Mateusz Musielak. W przedziale 4 minut od rozpocz璚ia drugiej tercji 'Jedynka' zdobywa 3 bramki. Strzelaj je odpowiednio Cirocki, Bere瘸雟ki i Kurczak. Pod koniec tej cze軼i meczu kolene bramki zdobywaj Cirocki i Bere瘸雟ki. W tej tercji paroma dobrymi interwencjami popisa si Mateusz Musielak. W trzeciej tercji Orionek szybko zdobywa przypadkow bramk. Kilka minut p騧niej b喚du dopu軼i si Dobromir Cirocki, kt鏎y skierowa pi趾 do w豉snej bramki. Pod koniec meczu bramki zdobywaj jeszcze Galewski i Bere瘸雟ki, a mecz ostatecznie ko鎍zy si wynikiem 9:2.

MLUKS JEDYNKA TRZEBIAT紟 - UKS ALIGATOR GDYNIA

W ostatnim meczu znajduj帷y si na pierwszym miejscu gospodarze turnieju podejmowali ekip z Gdyni, kt鏎a zajmowa豉 drugie miejsce. Oba zespo造 mia造 ju zapewniony awans do p馧fina逝, lecz by do mecz o pierwsze miejsce. Mecz zacz掖 si wy鄉ienicie, ju w pierwszej minucie bramk dla Trzebiatowa zdobywa Micha Bere瘸雟ki, po podaniu Krzysztofa Galewskiego. Kilka sekund p騧niej kare 2 minut dostaje zawodnik z Gdyni. 40 sekund p騧niej identyczn kare dostaje Adam Dziurny. 畝dna bramka jednak nie wpada. Po d逝窺zym okresie bardzo szybkiej i wyr闚nanej gry, kolejn kare 2 minut dostaje zawodnik Trzebiatowa, tym razem jest to Mariusz Kurczak. Graj帷a w przewadze Gdynia zdobywa wyr闚nuj帷 bramk. Pod koniec pierwszej tercji bramk na 2:1 zdobywa Dobromir Cirocki. 4 minuty po rozpocz璚iu drugiej tercji kare 5 minut dostaje zawodnik Aligatora. Graj帷y w przewadze gospodarze wychodz na dwubramkowe prowadzenie za spraw Micha豉 Bere瘸雟kiego. W 27 minucie meczu kare 2 minut ponownie dostaje zawodnik Aligatora i s璠zia dyktuje
rzut karny. Do pi趾i podchodzi Dobromir Cirocki, niestety nie trafia czysto i pi趾a szybuje ponad bramk. Druga tercja skonczy豉 si wynikiem 3:1. W ostatniej tercji ponownie kare 2 minut dostaje zawodnik Gdyni. Podczas gry w przewadze 'Jedynka' zdobywa czwart bramk i mecz ko鎍zy si wynikiem 4:1 dla gospodarza. By do bardzo szybki, wyr闚nany i zdaniem wielu najlepszy mecz turnieju.

Po turnieju nast徙i豉 uroczysto嗆 rozdania nagr鏚. Ka盥a z dru篡n otrzyma豉 dyplom. Dru篡ny na pierwszych trzech miejscach dosta造 s這nia trzymaj帷ego na tr帳ie pi貫czk do unihokeja w kolorze br您owym, srebrnym i z這tym. Pr鏂z tego rozdawano nagrody dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza. Najlepszym zawodnikiem zosta uznany Dobromir Cirocki, najlepszym strzelcem Micha Bere瘸雟ki, za najlepszym bramkarzem zosta uznany Maciej Bogda雟ki (wszyscy z Trzebiatowa).

[5 meczy, 0 punkt闚, 10:22 bramki]

MLUKS Jedynka Trzebiat闚 podj窸a si organizacji kolejnego turnieju o Mistrzostwo Polski. Turniej wzbudzi du瞠 zainteresowanie w鈔鏚 kibic闚, nie zabrak這 oczywi軼ie Burmistrza Miasta i Gminy Trzebiat闚 S豉womira Ruszkowskiego. Dzi瘯ujemy za doping i wspieranie naszej dru篡ny. Mecze s璠ziowa豉 tr鎩ka s璠ziowska: Mariusz Ga豉j (s璠zia og鏊nopolski), Adrian Ga豉j, oraz ㄆkasz Kurczak. S璠ziowanie sta這 na dobrym poziomie, by to na pewno du篡 wysi貫k dla arbitr闚. Dzi瘯ujemy wszystkim, kt鏎zy przyczynili si do organizacji turnieju. Mamy nadziej, 瞠 unihokej spodoba si wszystkim i liczymy na wasz pomoc w organizacji takich turniej闚 w przysz這軼i.