Oficjalny Serwis MLUKS Jedynki Trzebiatów
   Strona Główna
Wrzesień 30 2020 14:48:43   
Statystyki Bramek 11/12
Młodzicy
[-:-]
Młodziczki
[-:-]
Juniorzy Młodsi
[18:29]
Juniorki Młodsze
[6:6]
Juniorki Starsze
[90:41]
Juniorzy Starsi
[-:-]
Seniorzy
[140:51] MUKS Zielonka
[66:62] Aligator Gdynia
Seniorki
[66:96]
Razem
[386:285]
Menu
Strona Główna
Kontakt
Redakcja
Forum
Linki
GALERIA
Klub
Historia
Ogólne Informacje
Sztab Szkoleniowy
Sukcesy Indywidualne
Treningi
Stroje
Relacje z meczy
Reprezentacja Polski
REKORDY!
Kadra
Mężczyzni
Seniorzy
Juniorzy Starsi
Juniorzy Młodsi
Młodzicy

Kobiety
Seniorki
Juniorki Starsze
Juniorki Młodsze
Młodziczki
Sukcesy
Chłopcy
Dziewczyny
Wymiana Buttonami
MLUKS Jedynka Trzebiatów Page

Prowadzisz własną stronę i chciałbyś wymienić się buttonami? Napisz na gg 11876901
Polecamy
Floorball24

MyFloorball

Florbalki
Błyskawica Niechanowo
Błyskawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiatów szuka sponsorów!
Zapraszamy wszystkie chętne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej drużyny. Gwarantujemy rozsławienie sponsora w całej Polsce,  a nawet za granicą. Mecze rozgrywaliśmy m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gdańsku, Warszawie, Morągu, Elblągu, Białymstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej Góry oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Chętnych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Juniorzy Młodsi w Półfinale MP!

W dniach 15-16 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 4 im. I Samodzielnej Brygady Warszawskiej Kawalerii w Gryficach przy ul. Sienkiewicza 10 został rozegrany turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski w kat. Junior Młodszy oraz III turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w kat. Młodziczka. Organizatorem imprezy była ekipa MLUKS Jedynka Trzebiatów.

Do turnieju w kat. Młodziczka przystępowały trzy drużyny: MLUKS Jedynka Trzebiatów, GGS Energa Olimpia Osowa Gdańsk, UKS Ósemka Wejherowo.
W pierwszym meczu spotkały się drużyny Trzebiatowa i Gdańska. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarza 2:1. Drugi mecz między Gdańskiem a Wejherowem zakończył się remisem 1:1. Ostatni mecz turnieju dziewczęta z Trzebiatowa wygrały 4:1 z Wejherowa. Eliminacje wygrała drużyna Trzebiatowa z ilością 10 punktów. Drugie miejsce zajęła ekipa Wejherowa, która przegrała o 5 oczek. Ostatnie miejsce z ilościa 3 punktów zajęła ekipa Gdańska.

Więcej emocji wzbudzał turniej ćwierćfinałowy Juniorów Młodszych. Do turnieju przystępowało sześć drużyn: MLUKS Jedynka Trzebiatów, UKS Arkady Dębno, UKS Orionek Ogorzeliny, UKS Ósemka Wejherowo, UKS Zagórzanka Rumia i UKS Aligator Gdynia.

MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW - UKS ÓSEMKA WEJHEROWO

Pierwszy swój mecz z drużyna Wejherowa, Trzebiatów zagrał bez dwóch czołowych zawodników - Michała Bereżańskiego i Dobromira Cirockiego. Od samego początku Trzebiatów atakował rywala, lecz ten w każdej akcji wychodził obronną ręką. Po okresie wyrównanej gry bramkę zdobywa Piotr Krzykowski. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza tercja. W drugiej tercji gra nadal była wyrównana i dało się zauważyć brak czołowych zawodników. Po kilku minutach akcję z lewej strony boiska przeprowadza Adam Dziurny, świetnie podaje do Mariusza Pietraka, a ten z bliskiej odległości zdobywa bramkę na 2:0. Trzy minuty po tej bramce 2 minuty kary otrzymuje Krzysztof Galewski i Trzebiatów gra w osłabieniu. Na szczęscie bramka już nie wpada i takim wynikiem kończy się druga część spotkania. W trzeciej odsłonie bramkę, po składnej akcji całego zespołu zdobywa Mariusz Kurczak. Minutę później bramkę zdobywa Wejherowo nie dając szans naszemu bramkarzowi. Później karę 2 minut dostaje jeszcze Hubert Kłodawski, lecz wynik nie ulega zmianie i mecz kończy się wynikiem 3:1 dla Trzebiatowa. W tym meczu znakomicie spisywał się Maciej Bogdański.

MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW - UKS ARKADY DĘBNO

W drugim meczu Trzebiatów spotkał się z Dębnem. Poprzednie konfrontacje tych zespołów kończyły się dwukrotnie wynikiem 5:2 dla MLUKS-u. W tym meczu gospodarze byli już w swoim optymalnym składzie. Krótko po rozpoczęciu meczu bramkę zdobywa Michał Bereżański, kilka minut później po podaniu Krzysztofa Galewskiego trafienie zalicza Dobromir Cirocki i 'Jedynka' prowadzi 2:0. Parę minut po drugiej bramce kolejne trafienie zalicza Mariusz Kurczak i jest już 3:0, takim wynikiem kończy się pierwsza część spotkania. Po 5 minutach od rozpoczęcia drugiej tercji sędzia dyktuje rzut karny dla Dębna. Zostaje on pewnie wykonany przez kapitana drużyny i jest 3:1. Krótko przed kończem drugiej tercji bramkę zdobywa Michał Bereżański i po 30 minutach Trzebiatów prowadzi 4:1. Kilka minut po rozpoczęciu ostatniej części spotkania Krzysztof Galewski dostaje ukarany karą 2+10min. W tym okresie gry grający w osłabieniu Trzebiatów, który dwukrotnie wychodził z kontrą, zdołał strzelić dwie bramki. Stało się to dwukrotnie za sprawą Michała Bereżańskiego. Pod koniec meczu Dębno zdobywa drugą bramkę, lecz ostatecznie przegrywa 6:2.

MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW - UKS ZAGÓRZANKA RUMIA

W trzecim meczu Trzebiatów podejmował ekipę z Rumi. Mecz na początku był wyrównany, lecz później gospodarze się rozegrali i w 6 minucie meczu bramkę na 1:0 zdobywa Dobromir Cirocki. Ten sam zawodnik 4 minuty później zdobywa kolejną bramkę, tym razem na 2:0. Kilka minut po tej bramce kolejną zdobywa Michał Bereżański, po podaniu Adam Dziurnego. Przed końcem pierwszej tercji bramkę na 4:0 strzela zawodnik z trzeciego składu - Jakub Stolarczyk. Po rozpoczęciu drugiej tercji karę 2 minut dostaje Tomasz Bednarz. W 23 minucie meczu gola na 5:0 strzela Krzysztof Galewski. Takim wynikiem kończy się druga część spotkania. 30 sekund po rozpoczęciu trzeciej tercji Dobromir Cirocki strzela bramkę na 6:0. Parę minut później karę 2 minut dostaje Krzysztof Galewski. W okresie gry, gdy Trzebiatów grał w osłabieniu bramkę dla nas zdobywa Dobromir Cirocki. Kilka minut po tej bramce znowu karę 2 minut dostaje Krzysztof Galewski. Przed końcem meczu honorowego gola zdobywa Rumia. 8 sekund po tej bramce kolejne trafienie zalicza Michał Bereżański i ostatecznie mecz kończy się wynikiem 8:1. Był to ostatni sobotni mecz naszej drużyny.

MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW - UKS ORIONEK OGORZELINY

W przedostatnim swoim spotkaniu Trzebiatów zmierzył się z Orionkiem Ogorzeliny. Poprzednie konfrontacje tych zespołów konczyły się wynikami 10:4 i 7:1 dla MLUKS-u. Mecz zaczął się bardzo dobrze, już w 3 minucie Krzysztof Galewski po podaniu Dobromira Cirockiego zdobywa bramkę na 1:0. 10 minut później po ciągłych atakach Trzebiatowa na 2:0 podwyższa Michał Bereżański. Takim wynikiem kończy się pierwsza część meczu. W drugiej na bramce gospodarzy staje nieobecny podczas pierwszego dnia zawodów Mateusz Musielak. W przedziale 4 minut od rozpoczęcia drugiej tercji 'Jedynka' zdobywa 3 bramki. Strzelają je odpowiednio Cirocki, Bereżański i Kurczak. Pod koniec tej cześci meczu kolene bramki zdobywają Cirocki i Bereżański. W tej tercji paroma dobrymi interwencjami popisał się Mateusz Musielak. W trzeciej tercji Orionek szybko zdobywa przypadkową bramkę. Kilka minut później błędu dopuścił się Dobromir Cirocki, który skierował piłkę do własnej bramki. Pod koniec meczu bramki zdobywają jeszcze Galewski i Bereżański, a mecz ostatecznie kończy się wynikiem 9:2.

MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW - UKS ALIGATOR GDYNIA

W ostatnim meczu znajdujący się na pierwszym miejscu gospodarze turnieju podejmowali ekipę z Gdyni, która zajmowała drugie miejsce. Oba zespoły miały już zapewniony awans do półfinału, lecz był do mecz o pierwsze miejsce. Mecz zaczął się wyśmienicie, już w pierwszej minucie bramkę dla Trzebiatowa zdobywa Michał Bereżański, po podaniu Krzysztofa Galewskiego. Kilka sekund później kare 2 minut dostaje zawodnik z Gdyni. 40 sekund później identyczną kare dostaje Adam Dziurny. Żadna bramka jednak nie wpada. Po dłuższym okresie bardzo szybkiej i wyrównanej gry, kolejną kare 2 minut dostaje zawodnik Trzebiatowa, tym razem jest to Mariusz Kurczak. Grająca w przewadze Gdynia zdobywa wyrównującą bramkę. Pod koniec pierwszej tercji bramkę na 2:1 zdobywa Dobromir Cirocki. 4 minuty po rozpoczęciu drugiej tercji kare 5 minut dostaje zawodnik Aligatora. Grający w przewadze gospodarze wychodzą na dwubramkowe prowadzenie za sprawą Michała Bereżańskiego. W 27 minucie meczu kare 2 minut ponownie dostaje zawodnik Aligatora i sędzia dyktuje
rzut karny. Do piłki podchodzi Dobromir Cirocki, niestety nie trafia czysto i piłka szybuje ponad bramką. Druga tercja skonczyła się wynikiem 3:1. W ostatniej tercji ponownie kare 2 minut dostaje zawodnik Gdyni. Podczas gry w przewadze 'Jedynka' zdobywa czwartą bramkę i mecz kończy się wynikiem 4:1 dla gospodarza. Był do bardzo szybki, wyrównany i zdaniem wielu najlepszy mecz turnieju.

Po turnieju nastąpiła uroczystość rozdania nagród. Każda z drużyn otrzymała dyplom. Drużyny na pierwszych trzech miejscach dostały słonia trzymającego na trąbie piłeczkę do unihokeja w kolorze brązowym, srebrnym i złotym. Prócz tego rozdawano nagrody dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza. Najlepszym zawodnikiem został uznany Dobromir Cirocki, najlepszym strzelcem Michał Bereżański, zaś najlepszym bramkarzem został uznany Maciej Bogdański (wszyscy z Trzebiatowa).

Tabela końcowa turnieju:
1. MLUKS Jedynka Trzebiatów
[5 meczy, 10 punktów, 30:7 bramki]

2. UKS Aligator Gdynia
[5 meczy, 7 punktów, 29:15 bramki]

3. UKS Zagórzanka Rumia
[5 meczy, 6 punktów, 19:20 bramki]

4. UKS Ósemka Wejherowo
[5 meczy, 5 punktów, 28:19 bramki]

5. UKS Orionek Ogorzeliny
[5 meczy, 2 punkty, 12:39 bramki]

6. UKS Arkady Dębno
[5 meczy, 0 punktów, 10:22 bramki]


MLUKS Jedynka Trzebiatów podjęła się organizacji kolejnego turnieju o Mistrzostwo Polski. Turniej wzbudził duże zainteresowanie wśród kibiców, nie zabrakło oczywiście Burmistrza Miasta i Gminy Trzebiatów Sławomira Ruszkowskiego. Dziękujemy za doping i wspieranie naszej drużyny. Mecze sędziowała trójka sędziowska: Mariusz Gałaj (sędzia ogólnopolski), Adrian Gałaj, oraz Łukasz Kurczak. Sędziowanie stało na dobrym poziomie, był to na pewno duży wysiłek dla arbitrów. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji turnieju. Mamy nadzieję, że unihokej spodobał się wszystkim i liczymy na waszą pomoc w organizacji takich turniejów w przyszłości.Skład MLUKS Jedynki Trzebiatów:
Maciej Bogdański (b), Mateusz Musielak (b), Adam Dziurny (5a), Piotr Krzykowski (1g-2a), Michał Golec, Tomasz Bednarz, Przemysław Barański, Mariusz Kurczak (3g-1a), Dobromir Cirocki (9g-3a), Artur Kownacki, Krzysztof Galewski (3g-4a), Hubert Kłodawski (1a), Marcin Rezulak, Jakub Stolarczyk (1g), Michał Bereżański (12g-3a), Mariusz Pietrak (1g), Bartłomiej Lachawczak
 Komentarze
chicken dnia marzec 17 2008 07:23:36
nie duży, tylko ogromny wysiłek dla sędziówsmiley
chicken dnia marzec 17 2008 07:24:15
wiem coś o tym xD
Stolar dnia marzec 17 2008 08:46:24
Ej a nie odmienia sie przypadkiem "5 meczow' a nie "5 meczy"?
bodzio dnia marzec 17 2008 09:08:17
Po co kzt dajesz tak idiotyczne komentarze? W komentarzach wypowiadamy się na temat turnieju a nie ty mnie poprawiasz, i to jeszcze jakiś szczegół.

A tak poza tym to zmeczony po turnieju, ze przesada. Ale ważne że wygraliśmy wszystkie mecze i z Aligatorem tez. W półfinale z Zabim Rogiem, Warszawą i Zielonka. Powinno byc dobrze;p
kaka dnia marzec 21 2008 15:19:54
i tak bez ksobiecha nic nie zrobicie he he smiley
chicken dnia marzec 21 2008 18:18:48
kaka, ma racje... w kalbim potęgasmiley
bodzio dnia marzec 22 2008 03:08:16
Tylko ze jest za stary;p o rok;d
pama30 dnia marzec 30 2008 06:49:58
The Best Assister xD, na 1/2 The Best Deffender ...... ??;> MAYBE MAYBE smiley
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnie Mecze
Seniorzy

MUKS Zielonka
6:4
TKKF Jadberg Pionier Tychy

Aligator Gdynia
10:8
Grześ Hrubieszów

Seniorki

Jedynka Trzebiatów
9:6
UKS Gródek

Juniorzy Starsi

-
-:-
-

Juniorki Starsze

Jedynka Trzebiatów
24:1
Absolwent Siedlec

Juniorzy Młodsi

Jedynka Trzebiatów
5:4
UKS Arkady Dębno

Juniorki Młodsze

Jedynka Trzebiatów
2:0
Błyskawica Niechanowo

Młodzicy

-
-:-
-:-

Młodziczki

Jedynka Trzebiatów
0:1
PUKS Trzebinia
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 148
Nieaktywowany Użytkownik: 94
Najnowszy Użytkownik: bartosz87
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiatów 3.UKS 85 Mokotów Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Ludźmierz 6. UKS Ósemka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiatów Drugą siłą w Polsce w kategorii Juniorek Młodszych. W Finale A zawodniczki przegrały z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowały z Wiatrem Ludźmierz. Reszte spotkań nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrzeżynie zagrają: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Mokotów Warszawa, UKS Ósemka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiatów

dob
19/05/2012 12:08
Jedynka Trzebiatów organizatorem Finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych

pitt
30/10/2011 07:33
uks gródek 3-7 MLUKS

pitt
29/10/2011 13:40
Pierwszy dzień zmagań seniorek dobiegł końca. Nasze seniorki wygrywając 7:1 z UKS Gródek zasługują na odpoczynek przed następnym meczem

pitt
16/10/2011 05:40
16.10.2011r: Energa Gańsk 19 - 3 MLUKS

pitt
16/10/2011 05:39
15.10.2011r: Energa Gdańsk 12 - 6 MLUKS Jedynka

pitt
13/06/2011 07:29
Sorry XVIII Festiwal

pitt
13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elblągu: Podstawówka: Chłopcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce

Archiwum
Wszelkie prawa zastrzeżone!
MLUKS Jedynka Trzebiatów
by Maciej Bogdański
Powered by PHP-Fusion
CMS Artworks Original Theme by CMS Artworks © 2003-2005
1167289 Unikalnych wizytZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie