Statystyki Bramek 11/12 | M³odzicy
[-:-]
M³odziczki
[-:-]
Juniorzy M³odsi
[18:29]
Juniorki M³odsze
[6:6]
Juniorki Starsze
[90:41]
Juniorzy Starsi
[-:-]
Seniorzy
[140:51] MUKS Zielonka
[66:62] Aligator Gdynia
Seniorki
[66:96]
Razem
[386:285]
|
Wymiana Buttonami | 
Prowadzisz w³asn± stronê i chcia³by¶ wymieniæ siê buttonami?
Napisz na gg 11876901 |
|
Potrzebny sponsor! | MLUKS Jedynka Trzebiatów szuka sponsorów!
Zapraszamy wszystkie chêtne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej dru¿yny. Gwarantujemy rozs³awienie sponsora w ca³ej Polsce,  a nawet za granic±. Mecze rozgrywali¶my m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gdañsku, Warszawie, Mor±gu, Elbl±gu, Bia³ymstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej Góry oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).
Chêtnych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828 |
Mecze play-off: Szarotka gór±! |
W miniony weekend seniorska dru¿yna z Trzebiatowa wyjecha³a w bardzo d³ug± podró¿ a¿ do Nowego Targu, aby tam rozegraæ swój pierwszy pojedynek w play-offach o miejsca 5-8. W górach czeka³a na nich lokalna ekipa - KS Szarotka Nowy Targ. Trzebiatów we wszystkich rozgrywkach, we wszystkich sezonach rozegra³a zaledwie jeden mecz z t± oto dru¿yn±. By³ to Fina³ B w sezonie 2009/2010. Wtedy Szarotka, pod nazw± KS Gorce Nowy Targ, uleg³a Jedynce 3:5. Jednak w nastêpnym sezonie ekipa ta zdoby³a Mistrzostwo Polski w kat. Juniorek Starszych, wiêc z góry wiadome by³o, ¿e mecz do ³atwych nale¿eæ nie bêdzie.
Ze wzglêdu na to, ¿e w sobotê na nowotarskiej hali mia³y odbyæ siê trzy mecze pó³fina³owe, spotkanie Trzebiatowa i Szarotki zaplanowane by³o dosyæ wcze¶nie, bo o 14. Na mecz obie ekipy wysz³y mocno skoncentrowane. Razem z pierwszym gwizdkiem czeskich sêdziów zaczê³a siê ostra walka o ka¿dy skrawek boiska. Góralki jednak zdominowa³y wiêksz± jego czê¶æ. Praktycznie to one ca³y czas atakowa³y i trzyma³y siê na po³owie boiska Trzebiatowa. Jednak pierwsza tercja nale¿a³a do przyjezdnych - po 15 minutach, za spraw± Krzywak i Niewiadomskiej, Jedynka prowadzi³a 2:0. W³a¶nie z takim wynikiem obie dru¿yny zesz³y do szatni. Druga tercja to ca³kowita dekoncentracja ze strony Trzebiatowa. Nowotar¿anki perfidnie to wykorzysta³y i zdoby³y 4 bramki, nie daj±c strzeliæ Jedynce ¿adnej. Wynik 4:2 dla Szarotki. Nic jeszcze nie by³o stracone. Trzebiatów nadal siê broni³, a góralki atakowa³y. Razem z pi±t± bramk± dla Nowego Targu zmieni³a siê taktyka Trzebiatowa. Naciskaæ, nie pozwoliæ rozegraæ pi³ki. Wykorzystuje to Bogdañska, która odbiera pi³kê Szarotce, gdy ta robi zmianê i w os³abieniu zdobywa trzeci± bramkê dla swojej dru¿yny. Niestety kolejne naciski na Szarotkê nie daj± rezultatu i gospodynie ciesz± siê ze zwyciêstwa w pierwszym meczu w play-offach.
04:19 2 min. kary - Anna Arendt (uderzanie)
13:33 0:1 Marta Niewiadomska (Justyna Krzywak)
15:50 0:2 Justyna Krzywak
18:25 2 min. kary - Anna Burdyn (gra rêk±)
25:10 1:2 Ewelina Burdyn (Anna Kubowicz)
25:51 2:2 Karolina Bujak (Anna Burdyn)
27:20 3:2 Karolina Bujak (Sabina Kaczmarczyk)
32:43 4:2 Ewelina Burdyn (Magdalena Chowaniec)
40:00 2 min. kary - Pamela Bogdañska (powtarzaj±ce siê przewinienie)
42:53 2 min. kary - Renata Zapa³a (ostra gra)
46:56 5:2 Ewelina Burdyn (Magdalena Chowaniec)
53:43 2 min. kary - Natalia Nabijacz (odpychanie)
55:11 5:3 Pamela Bogdañska (w os³abieniu)
W dniach 10-11 marca odbêd± siê mecze rewan¿owe. Tym razem Nowy Targ odwiedzi nadmorskie miasteczko.
W play-offach spotkania rozgrywa siê do dwóch wygranych meczy. Aktualny stan rywalizacji to 1:0 dla Szarotki. Je¿eli Nowy Targ wygra z Trzebiatowem w sobotê (10 marca) to do niedzielnego spotkania nie dojdzie. Je¿eli natomiast Jedynka zdominuje Szarotkê podczas sobotniego meczu, w niedzielê rozstrzygnie siê jaka dru¿yna zagra w meczu o 5. miejsce w Ekstralidze Seniorek. Trzymajmy kciuki za nasz± dru¿ynê!
Sk³ad MLUKS Jedynki Trzebiatów:
Barbara Bagiñska (b), Pamela Bogdañska (c), Stanis³awa Bagiñska, Marta Niewiadomska, Justyna Krzywak, Natalia Nabijacz, Joanna Pro¶niewska, Aleksandra £opyta, Milena Kuc, Anna Arendt, And¿elika Brajewska. |
|
Zaloguj siê, ¿eby móc dodawaæ komentarze.
|
Dodawanie ocen dostêpne tylko dla zalogowanych U¿ytkowników.
Proszê siê zalogowaæ lub zarejestrowaæ, ¿eby móc dodawaæ oceny.
Brak ocen.
|
|
Logowanie |
Nie jeste¶ jeszcze naszym U¿ytkownikiem? Kilknij TUTAJ ¿eby siê zarejestrowaæ.
Zapomniane has³o? Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
|
Ostatnie Mecze | Seniorzy>
MUKS Zielonka
6:4
TKKF Jadberg Pionier Tychy
Aligator Gdynia
10:8
Grze¶ Hrubieszów
Seniorki
Jedynka Trzebiatów
9:6
UKS Gródek
Juniorzy Starsi
-
-:-
-
Juniorki Starsze
Jedynka Trzebiatów
24:1
Absolwent Siedlec
Juniorzy M³odsi
Jedynka Trzebiatów
5:4
UKS Arkady Dêbno
Juniorki M³odsze
Jedynka Trzebiatów
2:0
B³yskawica Niechanowo
M³odzicy
-
-:-
-:-
M³odziczki
Jedynka Trzebiatów
0:1
PUKS Trzebinia |
Online | Go¶ci Online: 1
Brak U¿ytkowników Online
Zarejestrowanch Uzytkowników: 148
Nieaktywowany U¿ytkownik: 94
Najnowszy U¿ytkownik: bartosz87
|
Shoutbox | Tylko zalogowani mog± dodawaæ posty w shoutboksie.
Archiwum
|
|