Florbalki
B造skawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiat闚 szuka sponsor闚!
Zapraszamy wszystkie ch皻ne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej dru篡ny. Gwarantujemy rozs豉wienie sponsora w ca貫j Polsce,  a nawet za granic. Mecze rozgrywali鄉y m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gda雟ku, Warszawie, Mor庵u, Elbl庵u, Bia造mstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej G鏎y oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Ch皻nych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Ma豉 niespodzianka w Mrze篡nie! Mistrzynie Polski nadal niepokonane.
17 i 18 grudnia to ostatni weekend w tym roku, kiedy to zosta造 rozgrywane mecze Seniorek. Nasze Panie na w豉snym parkiecie podejmowa造 Mistrza Polski - Energ Olimpi Osowa Gda雟k. Przyjezdne odwiedzi造 Mrze篡no w do嗆 okrojonym sk豉dzie, nie mia造 bowiem kilku podstawowych zawodniczek, kt鏎e niedawno wr鏂i造 z Mistrzostw 安iata. Trzebiat闚 mia jeszcze szanse na wej軼ie do p馧fina堯w, jednak musia豚y wygra oba te spotkania. By這 to zadanie ci篹kie do zrealizowania, poniewa Energa nie straci豉 w tym sezonie jeszcze ani jednego punktu, a co dopiero mia這by si to sta w meczu z beniaminkiem.

Sobotnie spotkanie rozpocz窸o si o godzinie 18. Przez pierwsze minuty Trzebiat闚 skutecznie si broni i nie pozwoli na strat bramki ju na samym pocz徠ku meczu. W 4 minucie sensacyjnie wychodzi na prowadzenie po strzale Justyny Krzywak i tym samym pobudza przyby造ch na hal go軼i do kibicowania. Przez oko這 10 minut gospodynie utrzymywa造 wynik, a nawet zdoby造 drugiego gola. Tym razem na list strzelc闚 wpisa豉 si Lucyna Grzelak. Niestety po kilkunastu sekundach 豉dnym strza貫m popisuje si Monika Kraus i to ona zdobywa bramk kontaktow dla Gda雟ka. Kibice nie musieli d逝go czeka na kolejnego gola. 40 sekund po tym Paulina Szamruchiewicz wyprowadza swoj dru篡n na ponowne, dwubramkowe prowadzenie. Takim w豉郾ie wynikiem ko鎍zy si pierwsza tercja spotkania. Druga cz窷 to pokazanie swoich umiej皻no軼i strzeleckich ze strony Energi. W przeci庵u 20 minut zdobywaj a 5 bramek! Wydawa這by si, 瞠 mecz jest ju zako鎍zony, jednak 鈍ietnie dysponuj帷a tego dnia Lucyna Grzelak otwiera drog do podj璚ia walki o zwyci瘰two. W 45 minucie Justyna Krzywak zdobywa kontaktowego gola, a nieca陰 minut p騧niej Grzelak ponownie zostaje wpisana w protok馧 jako zdobywca bramki. Szybka odpowied Gda雟ka i za spraw Mai Stenki na tablicy mamy wynik 6:7 dla Energi. Na 10 minut przed ko鎍em spotkania zostaje podyktowany rzut karny dla Trzebiatowa. Wykorzystuje go Justyna Krzywak, a po 2 minutach Natalia Mitko dok豉da jeszcze jedn bramk i Trzebiat闚 po raz drugi w tym meczu wysuwa si na prowadzenie. 3 minuty przed regulaminowym ko鎍em spotkania Maja Stenka doprowadza do remisu. Ostatnie minuty i sekundy ostatniej tercji zapewni造 kibicom mn鏀two emocji. Ju mog這by si wydawa, 瞠 Trzebiat闚 wygra to spotkanie, poniewa jedna z zawodniczek gospodarzy nieca陰 minut przed ko鎍em otrzymuje znakomite podane na 鈔odek, jednak w stresie nie trafia do pustej bramki przeciwnika i obie ekipy schodz do szatni, aby za kilka minut rozpocz望 dogrywk. W tej cz窷ci spotkania dziewcz皻a z Gda雟ka okaza造 si by lepsze, zdobywaj帷 "z這tego gola" ju w pierwszej minucie. Jego autork by豉 Jagoda Wieczorek.
Nie ma co ukrywa, trzebiatowianki sprawi造 ma陰 niespodziank wszystkim przyby造m kibicom, jak i samym sobie, doprowadzaj帷 do dogrywki oraz jako pierwsze w tym sezonie urywaj帷 Mistrzyniom Polski chocia jeden punkt.
Najlepszymi zawodniczkami tego spotkania zosta造 Lucyna Grzelak oraz Hanna Samson.

W niedziel o godzinie 10 zosta這 rozegrane spotkanie rewan穎we. W tym meczu Energa pokaza豉 swoj wy窺zo嗆 ju po kilku minutach, kiedy to Maja Stenka wyprowadza swoj ekip na prowadzenie. Z ka盥 kolejn minut gda雟zczanki piecz皻owa造 to, 瞠 s o wiele lepsze od beniaminka. W 30 minucie prowadzi造 a 7:0, jednak Justyna Krzywak potrafi豉 skutecznie wykorzysta szans jak dosta豉 i jako pierwsza w dru篡nie z Trzebiatowa wpisuje si na list strzelc闚. Tym samym odpowiada zawodniczka z Gda雟ka. W drugiej tercji mamy jeszcze dwie bramki - jedn dla Energi, drug za dla Trzebiatowa. Na samym pocz徠ku ostatniej cz窷ci spotkania (38 sekunda) kapitan Gda雟ka - Adrianna Kwieci雟ka - zdobywa dziesi徠 bramk dla swojej dru篡ny. Po 7 minutach na kar w璠ruje Anna Raczkowska i Trzebiat闚 otrzymuje szans zdobycia bramki w przewadze. Niestety nie udaje si to, ale na 3 minuty przed ko鎍em meczu Justyna Krzywak strzela trzeci bramk dla gospody, zaliczaj帷 przy tym hattricka.
Przewaga Mistrzy Polski by豉 zbyt du瘸, aby trzebiatowianki mog造 to odrobi i ostatecznie przegrywaj ca貫 spotkanie 3:10.
Najlepsz zawodniczk w dru篡nie z Trzebiatowa zosta豉 Justyna Krzywak, za w dru篡nie z Gda雟ka Maja Stenka.

Sk豉d MLUKS Jedynki Trzebiat闚:
Bagi雟ka Barbara (b), Kownacka Agata (b), Mazur Dominika, Kuc Milena, Niewiadomska Marta, Grzelak Lucyna, Mitko Natalia, Gut Kinga, Bagi雟ka Stanis豉wa, Krzywak Justyna, Szamruchiewicz Paulina, Bogda雟ka Pamela (c), Staszk闚 Magdalena, Pro郾iewska Joanna, Brajewska And瞠lika.

W tym samym czasie r闚nie ostatnie mecze w tym roku w Seniorach rozgrywa豉 MUKS Zielonka oraz UKS Aligator Chwarzno Gdynia.
Zielonka na w豉snym parkiecie go軼i豉 zesp馧 z Wejherowa. Po obu spotkaniach bilans punkt闚 wyszed na remis. W sobot go軼ie z nad morza ograli Zielonk 7:5, za w meczu rewan穎wym m篹czy幡i z okolic Warszawy wygrali 6:3.
Aligator Gdynia zago軼i豉 tym razem w υdzi. Niestety po zaci皻ych spotkaniach nie uda這 si wywie潭 nad morze 瘸dnych punkt闚 (przegrane 7:9 i 8:12).