Oficjalny Serwis MLUKS Jedynki Trzebiatów
   Strona Główna
Wrzesień 27 2020 18:05:00   
Statystyki Bramek 11/12
Młodzicy
[-:-]
Młodziczki
[-:-]
Juniorzy Młodsi
[18:29]
Juniorki Młodsze
[6:6]
Juniorki Starsze
[90:41]
Juniorzy Starsi
[-:-]
Seniorzy
[140:51] MUKS Zielonka
[66:62] Aligator Gdynia
Seniorki
[66:96]
Razem
[386:285]
Menu
Strona Główna
Kontakt
Redakcja
Forum
Linki
GALERIA
Klub
Historia
Ogólne Informacje
Sztab Szkoleniowy
Sukcesy Indywidualne
Treningi
Stroje
Relacje z meczy
Reprezentacja Polski
REKORDY!
Kadra
Mężczyzni
Seniorzy
Juniorzy Starsi
Juniorzy Młodsi
Młodzicy

Kobiety
Seniorki
Juniorki Starsze
Juniorki Młodsze
Młodziczki
Sukcesy
Chłopcy
Dziewczyny
Wymiana Buttonami
MLUKS Jedynka Trzebiatów Page

Prowadzisz własną stronę i chciałbyś wymienić się buttonami? Napisz na gg 11876901
Polecamy
Floorball24

MyFloorball

Florbalki
Błyskawica Niechanowo
Błyskawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiatów szuka sponsorów!
Zapraszamy wszystkie chętne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej drużyny. Gwarantujemy rozsławienie sponsora w całej Polsce,  a nawet za granicą. Mecze rozgrywaliśmy m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gdańsku, Warszawie, Morągu, Elblągu, Białymstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej Góry oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Chętnych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Jaki był rok 2010? - Podsumowanie!
Po długich oczekiwaniach i hucznej zabawie nadszedł nowy, 2011 rok! Po tym jak miliony ludzi na całym świecie pożegnało jego poprzednika nadszedł czas na krótkie podsumowanie ubiegłego już roku.

Jaki on był dla naszych zawodniczek, zawodników oraz dla całego klubu?
Mówiąc w skrócie był on pełen zarówno szczęśliwych jak i tych mniej radosnych chwil.

Ale do rzeczy. Rok 2010 składał się z dwóch części - pierwszą z nich była druga, ważniejsza połowa sezonu 2009/2010, zaś drugą częścią był początek nowego, aktualnego sezonu. Zacznijmy zatem od samego początku, czyli końcówki poprzedniego sezonu.

Wszyscy nasi zawodnicy i zawodniczki uczestniczyli ogólnie w ośmiu kategoriach: na Dzieciach zaczynając, a kończąc na Seniorach. W dwóch z nich nasi zawodnicy występowali jako WSU Wierzchowo, w pozostałych sześciu był to MLUKS Jedynka Trzebiatów.

Tak więc zacznijmy od najmłodszych kategorii.

1. DZIECI - dziewczyny
Najmłodsza kategoria wzięła udział tylko w jednym z czterech turniejów. Raz wygrała (1:0 z Orlętami Warszawa) i dwukrotnie przegrała (2:1 z Trzebinią oraz 7:3 z Zielonką).
Jak na debiut udany początek.

2. MŁODZICZKI
Nasze młodziczki po tym jak wzięły udział w czterech z siedmiu turniejów kwalifikacyjnych zajęły czwarte miejsce i awansowały do wielkiego finału. Finał ten odbył się dwunastego i trzynastego czerwca w Mrzeżynie. W pierwszy dzień nasze dziewczęta przegrały 7:2 z Wierzchowem, wygrały 2:1 z Warszawą Mokotów oraz przegrały 4:2 z Orlętami z Warszawy. Drugi dzień finału przyniósł wygraną 4:1 z Ludźmierzem oraz porażkę 4:3 z jak się później okazało zwycięzcą turnieju Noletem Żabi Róg. Podsumowując nasze zawodniczki mimo, że nie były faworytkami postawiły się rywalkom i zajęły dobre czwarte miejsce w Polsce! Ponadto zdobyły srebrny medal jako SP1 Trzebiatów w Wojewódzkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej!
Tak więc był to bardzo udany sezon dla dziewcząt.

3. MŁODZICY
Sezon dla młodzików nie rozpoczął się tak dobrze jak u dziewcząt. Nasi zawodnicy po tym jak wzięli udział w zaledwie dwóch z jedenastu możliwych turniejów uplasowali się na 13 miejscu w Polsce i na tym etapie zakończyli walkę w Mistrzostwach Polski. Jednak później wzięli udział w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeja i tam jako SP1 Trzebiatów zajęli zaskakująco drugie miejsce i tym samym zostali srebrnymi medalistami w tej kategorii. Również srebrne medale przywieźli z Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej!
Sezon jak najbardziej udany!

4. JUNIORKI MŁODSZE
Jeśli chodzi o walkę w Mistrzostwach Polski to nasze juniorki były od początku wymieniane w gronie faworytek. Udowodniły to w półfinale, który odbył się w Mrzeżynie. Podczas dwudniowej walki o awans do Finału nasze nie dały szans żadnej z ekip wygrywając wszystkie mecze. Po tym fakcie szanse i nadzieje na medal diametralnie wzrosły. Sam finał odbył się w Warszawie od 18 do 20 czerwca. Pierwszy dzień zaczął się od zwycięstwa 2:0 nad Orlętami. Drugi dzień rozpoczął się równie dobrze, bowiem nasze wygrały z 3:0 z Trzebinią. Niestety później nie było już tak dobrze. Trzy kolejne porażki (6:2 z Żabim Rogiem, 8:0 z Płocicznem oraz 3:1 z Ludźmierzem) i nasze dziewczęty zajęły dopiero czwarte miejsce podczas trzydniowej walki w Mistrzostwach Polski! Jeśli zaś chodzi o walkę w województwie to nasze gimnazjalistki zostały srebrnymi medalistkami przegrywając złoto z Tucznem po rzutach karnych!
Sezon również udany, choć z pewnością pozostanie pewien niedosyt.

5. JUNIORZY MŁODSI
Ta kategoria bardzo szybko zakończyła swój udział w Mistrzostwach Polski bowiem po sześciu porażkach odpadli już w eliminacjach. Ale to nie jedyna wpadka. Gimnazjalistom nie udało się nawet zdobyć medalu w zmaganiach wojewódzkich.
Mówiąc krótko najsłabszy sezon w tej kategorii.

6. JUNIORKI STARSZE
Był to debiutancki sezon w tej kategorii. I już na samym początku nasze trafiły do bardzo trudnej grupy, wraz z Gdańskiem, Żabim Rogiem oraz Gródkiem. Po mimo tego faktu nasze walczyły jak równy z równym z bardziej utytułowanym rywalkami nie raz urywając punkty faworytkom. Ostatecznie po jednym zwycięstwie, dwóch remisach i dziewięciu porażkach zagrały w Finale B, w finale który był rozgrywany na raty. W pierwszym meczu przegrały z Noletem 7:4, później natomiast wygrały dwa pozostałe spotkania (14:5 z Kębłowem oraz 5:3 z Nowym Targiem) i zajęły ostatecznie szóste miejsce w Polsce! Ponadto jako ZSP Trzebiatów zdobyły srebrny medal podczas Wojewódzkiego Finału!
Sezon jak najbardziej można zaliczyć do udanych!

7. JUNIORZY STARSI
Juniorzy, którzy mimo faktu iż dobrze rozpoczęli zmagania w grupie zasadniczej ponieśli porażkę w półfinale i nie awansowali do finału Mistrzostw Polski. Nie pomogło nawet zwycięstwo ze zwycięzcą półfinału (8:5 z Wejherowem), bowiem wcześniej ponieśli dwie porażki (10:9 z Siedlcem oraz 10:4 z Gdynią). Na początku wakacji spotkali się w Gdyni by tam rozegrać skromny Finał B z gospodarzem, Aligatorem. Po ostrym strzelaniu ostatecznie wygrali 12:10 i ta do końca nie wiadomo czy zajęli siódme czy też piąte miejsce w Polsce, bowiem w innym meczu na drugim końcu Polski odbyły się derby Nowego Targu. Także nie wiadomo jak potraktował to PZUnihokeja. Po mimo rozczarowania należycie zakończyli sezon zwycięstwem. Jeśli chodzi o zmagania na arenie wojewódzkiej to jako ZSP Trzebiatów zdobyli złoty medal. Później pojechali na Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i ponownie jako ZSP zajęli czwarte miejsce. Było to rozczarowanie, bowiem w pierwszy dzień wygrali trzy mecze nie tracąc nawet bramki. W drugi dzień dwie jednobramkowe porażki i ostatecznie czwarte miejsce.
Sezon bardziej udany na arenie wojewódzkiej, ale pozytywnie zakończony na arenie ogólnopolskiej - bardziej udany niż odwrotnie, choć mogło być lepiej!

8. SENIORZY
Debiutancki sezon w 1. Lidze Seniorów. Tam podczas długiego sezonu i dużo twardszej walki niż w poprzednich kategoriach zawodnicy zdobywali potrzebne doświadczenie. Ostatecznie po dwunastu zwycięstwach, jednym zwycięstwie po dogrywce i trzech porażkach mieli tyle samo punktów co Gułtowy. W tym wypadku o miejscach zadecydowały pojedynki bezpośrednie w których to lepsza nieznacznie była Victoria.
Sezon jak najbardziej udany!

Jak widac sezon 2009/2010 był ciężki i długi. Nie zabrakło w nim dobrych i złych chwil, ale ogólnie można zaliczyc go do udanego. Tym bardziej jeśli zobaczy się na dorobek na arenie wojewódzkiej. Nasi zdobyli łącznie pięć medali (jeden złoty i cztery srebrne). Dodać można także srebro z Elbląga i dobre występy na arenie zarówno ogólnopolskiej jak i międzynarodowej. Wszystko to zaowocowało dużą ilością powołań do reprezentacji Polski zarówno kobiet jak i dziewcząt. Mam tu na myśli występ naszych zawodniczek na turnieju Stupava Cup, a były to: Bogdańska Pamela, Grzelak Lucyna, Krzywak Justyna, Niewiadomska Marta, Prośniewska Joanna (kat. G-94) oraz Jarecka Justyna, Łopyta Aleksandra, Arendarczyk Agata (kat. G-96), występ na tym samym turnieju naszych zawodników w Jedynce Orzysz, a byli to: Łata Miron, Domański Damian oraz Żołyński Grzegorz. Ponadto Bogdański Maciej oraz Cirocki Dobromir wzięli udział w międzynarodowym turnieju Polish Open 2010 jako Reprezentacja Polski do lat 19!

To tyle jeśli chodzi o ubiegły sezon. Pora by na tapetę wziąć aktualny sezon.
Tym razem nasi zawodnicy i zawodniczki grają w siedmiu kategoriach (od Młodziczek w górę). Sezon dopiero rozkręca się, a najważniejsze mecze dopiero nadchodzą.

MŁODZICZKI
Młodziczki jak do tej pory miały możliwość rozegrania tylko jednego turnieju. Odbył się on w Mrzeżynie i po wygranej 1:0 z Gdańskiem i porażce 2:1 z Ludźmierzem zajęły drugie miejsce.

MŁODZICY
Mimo że odbyły się już/dopiero dwa turnieje to nasi wzięli udział w jednym, rozgrywanym w Mrzeżynie. Po trzech zwycięstwach (4:2, 6:4, 11:2) oraz jednej porażce z obrońcą tytułu Babimostem (9:0) zajęli dobre drugie miejsce.

JUNIORKI MŁODSZE
Nasze juniorki rozegrały już dwa z trzech turniejów eliminacyjnych. W pierwszym z nich rozgrywanym w Wierzchowie wygrały z gospodyniami 5:1 i z faktu, że Gorzów nie przyjechał wygrały walkowerem 5:0. W drugim turnieju rozgrywanym w Mrzeżynie wygrały pewnie dwa mecze. 12:1 z Gorzowem oraz 14:2 z Wierzchowem mówi samo za siebie.

JUNIORZY MŁODSI
Dotychczas również rozegrali dwa z trzech turniejów. Po mimo czterech porażek mogą być pewni awansu, bowiem awansują wszystkie trzy drużyny. Ostatni turniej rozegrają zaraz na początku roku.

JUNIORKI STARSZE
Gdańsk i Płociczno w grupie i dwa miejsca awansują. Dotychczas nasze rozegrały cztery spotkania: z Płocicznem na wyjeździe raz wygrały (9:8) i raz przegrały (5:3). Później na własnym terenie (Mrzeżyno) dwukrotnie przegrały z Gdańskiem (14:4 i 9:7). Na razie prowadzi Gdańsk z 10 punktami, drugie jest Płociczno z 4 oczkami, a trzecie miejsce zajmują nasze, lecz mają rozegrane dwa spotkania mniej. Zostały im jeszcze wyjazdowe pojedynki z Energą i dwa mecze z Płocicznem w Mrzeżynie. Emocje gwarantowane.

JUNIORZY STARSI
Na razie juniorzy jako WSU Wierzchowo zaliczyli pięć zwycięstw, zdarzyła się także jedna wpadka. 10 punktów, dwa zaległe spotkania i prowadzenie w grupie to dorobek naszych juniorów w tym sezonie. Oby tak do końca!

SENIORZY
Debiut tym razem w Ekstralidze Seniorów, czyli najwyższej klasie rozgrywkowej i w grupie Mistrz Polski, czwarta i piąta drużyna poprzedniego sezonu, czyli trudna przeprawa. Jako beniaminek od początku rzucona na pożarcie. Drużyna, która zdobywała doświadczenie w poprzednim sezonie w tym skazywana jest na walkę z pozostanie. Mimo tego faktu choc początek nie był ciekawy to seniorzy radzą sobie lepiej niż można było przewidywać. Ambitna walka i dwie porażki z obrońcami tytułu jako kolejna lekcja. Mimo walki na równi cztery porażki z Siedlcem jako lekcja twardej, siłowej gry. Na koniec pierwsze zwycięstwa z faworyzowanymi Tychami. Na nowej hali w Orzyszu 9:8 po dogrywce, a później teoretycznie łatwe zwycięstwo 8:2. Aktualnie zaskakujące, bo trzecie miejsce beniaminka - kto by pomyślał.(?)

Walka o medale wojewódzkie jeszcze się nie zaczęła. Natomiast występy procentują kolejnymi powołaniami naszych graczy do reprezentacji Polski, zarówno kobiet jak i mężczyzn do lat 19. Oby tak dalej!

Życzę, by rok 2011 był lepszy od jego poprzednika i przyniósł wiele medali oraz sukcesów!
 Komentarze
Brak komentarzy.
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnie Mecze
Seniorzy

MUKS Zielonka
6:4
TKKF Jadberg Pionier Tychy

Aligator Gdynia
10:8
Grześ Hrubieszów

Seniorki

Jedynka Trzebiatów
9:6
UKS Gródek

Juniorzy Starsi

-
-:-
-

Juniorki Starsze

Jedynka Trzebiatów
24:1
Absolwent Siedlec

Juniorzy Młodsi

Jedynka Trzebiatów
5:4
UKS Arkady Dębno

Juniorki Młodsze

Jedynka Trzebiatów
2:0
Błyskawica Niechanowo

Młodzicy

-
-:-
-:-

Młodziczki

Jedynka Trzebiatów
0:1
PUKS Trzebinia
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 148
Nieaktywowany Użytkownik: 94
Najnowszy Użytkownik: bartosz87
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiatów 3.UKS 85 Mokotów Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Ludźmierz 6. UKS Ósemka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiatów Drugą siłą w Polsce w kategorii Juniorek Młodszych. W Finale A zawodniczki przegrały z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowały z Wiatrem Ludźmierz. Reszte spotkań nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrzeżynie zagrają: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Mokotów Warszawa, UKS Ósemka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiatów

dob
19/05/2012 12:08
Jedynka Trzebiatów organizatorem Finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych

pitt
30/10/2011 07:33
uks gródek 3-7 MLUKS

pitt
29/10/2011 13:40
Pierwszy dzień zmagań seniorek dobiegł końca. Nasze seniorki wygrywając 7:1 z UKS Gródek zasługują na odpoczynek przed następnym meczem

pitt
16/10/2011 05:40
16.10.2011r: Energa Gańsk 19 - 3 MLUKS

pitt
16/10/2011 05:39
15.10.2011r: Energa Gdańsk 12 - 6 MLUKS Jedynka

pitt
13/06/2011 07:29
Sorry XVIII Festiwal

pitt
13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elblągu: Podstawówka: Chłopcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce

Archiwum
Wszelkie prawa zastrzeżone!
MLUKS Jedynka Trzebiatów
by Maciej Bogdański
Powered by PHP-Fusion
CMS Artworks Original Theme by CMS Artworks © 2003-2005
1166665 Unikalnych wizytZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie