Florbalki
B造skawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiat闚 szuka sponsor闚!
Zapraszamy wszystkie ch皻ne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej dru篡ny. Gwarantujemy rozs豉wienie sponsora w ca貫j Polsce,  a nawet za granic. Mecze rozgrywali鄉y m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gda雟ku, Warszawie, Mor庵u, Elbl庵u, Bia造mstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej G鏎y oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Ch皻nych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Podzia punkt闚 Juniorek i Junior闚 Starszych!
W ubieg陰 sobot odby造 a cztery spotkania juniorskiej ligi w ramach walki o Mistrzostwo Polski. Dwa spotkania z Absolwentem Siedlec rozegrali juniorzy z WSU Wierzchowo oraz tak sam ilo嗆 spotka rozegra造 juniorki MLUKS Jedynki Trzebiat闚, kt鏎ych przeciwnikiem by Marato鎍zyk P這ciczno.

Jako pierwsi, bo ju o godzinie 11.00 na plac boju wyszli juniorzy. Co do oczekiwa przedsezonowych to by造 one r騜ne, bo nie wiadomo by這 jak spisze si ekipa, kt鏎a utraci豉 kilku czo這wych zawodnik闚 poprzedniego sezonu. Wierzchowo rozpocz窸o spotkanie w nast瘼uj帷ym ustawieniu: w bramce Bogda雟ki - na obronie Dziurny i Pre - w ofensywie Cirocki, Stosio, Kurczak. Spotkanie od samego pocz徠ku by這 bardzo wyr闚nane i szybkie. Dodatkowych emocji dostarcza豉 obecno嗆 kibic闚, kt鏎zy dopingiem pr鏏owali pom鏂 wierzchowskiej ekipie. Po d逝giej wymianie cios闚 z obu stron i wielu sytuacjach w ko鎍u do bramki Siedlca trafia Adam Dziurny strza貫m zza po這wy. Pierwsza tercja ko鎍zy si wynikiem 1:0. Druga tercja podobna do drugiej - du穎 akcji, du穎 strza堯w, a przy tym du穎 b喚d闚. Jednak by造 to tercje, w kt鏎ej du膨 rol odgrywa豉 w豉軼iwie defensywa. I ponownie niemoc w ataku WSU prze豉muje Dziurny, kt鏎y wyprowadza swoj dru篡n na 2:0. Pod koniec tercji Siedlec po d逝giej niemocy pokonuje Bogda雟kiego. W trzeciej tercji rozwi您a si worek z bramkami. W bitwie na ciosy lepszym zespo貫m okazali si gospodarze, kt鏎zy wygrali t tercj 7:6 i ca貫 spotkanie 9:7.

Po spotkaniu ch這pc闚 na boisko zawita造 dziewcz皻a z Trzebiatowa oraz P這ciczna. Nasze rozpocz窸y to spotkanie w ustawieniu: w bramce Bagi雟ka - na obronie Bogda雟ka, υpyta - o ofensywie stanowi造 Niewiadomska, Krzywak, Szamruchiewicz. Na pocz徠ku mecz by raczej spokojny, dru篡ny nie specjalnie rwa造 si do atak闚. Wizualn przewag mia豉 dru篡na MLUKS'u jednak to Marato鎍zyk wychodzi na prowadzenie 1:0. Jednak瞠 szybko wyr闚nuje Marta Niewiadomska po podaniu Justyny Krzywak. 1:1 - takim wynikiem ko鎍zy si pierwsza tercja. Druga tercja rozpoczyna si od bramki Pauliny Szamruchiewicz, drug asyst zalicza Justyna Krzywak. Dos這wnie kilka sekund p騧niej pada bramka wyr闚nuj帷a - 2:2. Chwile p騧niej zn闚 b造szczy duet Szamruchiewicz - Krzywak i mamy 3:2 po bramce tej pierwszej. I zn闚 wszystko zmienia si jak w kalejdoskopie. P這ciczno zdobywa dwie bramki z odst瘼ie niespe軟a 20 sekund i wygrywa 4:3. 10 sekund p騧niej wyr闚nuje Niewiadomska i tercja ko鎍zy si wynikiem 5:5. Spotkanie mo瞠 nie by這 porywaj帷e, ale na brak bramek nie mo積a by這 narzeka. W ko鎍u trzecia i ostatnia tercja. Jako pierwsze na prowadzenie wychodz podopieczne Artura Kopciucha - 5:4. Kilka minut p騧niej dwie bramki Krzywak i zmiana prowadzenia - 6:5 dla Trzebiatowa. Si鏚m bramk dok豉da Niewiadomska. Chwile p騧niej Marato鎍zyk pr鏏uje goni wynik. W 50 minucie spotkania udaje im si dopi望 swego i doprowadzi to remisu, by chwil p騧niej wyj嗆 na prowadzenie - 8:7. Po pi璚iu minutach zn闚 b造szcza豉 Justyna Krzywak, kt鏎a przes康zi豉 o losach spotkania. Jej bramka i asysta przy ostatnim golu Szamruchiewicz da造 naszym dziewcz皻om dwa punkty. Spotkanie ko鎍zy si wynikiem 9:8 dla Trzebiatowa. I cho samo spotkanie nie sta這 na wysokim poziomie to niekt鏎e sytuacje mog造 si podoba. Na szczeg鏊ne uznanie zas逝guje Justyna Krzywak, kt鏎a mia豉 udzia przy 7 bramkach naszego zespo逝 (trzykrotnie wpisuj帷 si na list strzelc闚 i czterokrotnie otwieraj帷 drog do bramki swoim kole瘸nkom).

O godzinie 18.00 na boisko ponownie wysz造 juniorzy. Ponownie spotkanie by這 wyr闚nane. Brakowa這 jednak atmosfery, kt鏎a panowa豉 w pierwszym meczu tych dru篡n. Mimo tego faktu to Wierzchowo rozpoczyna bramk na 1:1, kt鏎ej autorem by Dobromir Cirocki. Szybkie wyr闚nanie Siedlca. Mecz ten przypomina raczej trzeci tercje poprzedniego spotkania. Du穎 szarpanej gry, wy軼ig闚, mniej poda i sk豉dnej gry. W dru篡nie WSU brakowa這 przede wszystkim skuteczno軼i. Po mimo tego uda這 si wygra t tercj 4:2. Niestety kontuzji uleg Cirocki i do ko鎍a spotkania musia ogl康a spotkanie z 豉wki rezerwowych. Druga tercja wyr闚nana i to gospodarze wychodz na 5:2. Niestety kilka minut przed ko鎍em go軼ie strzelaj bramk graj帷 w .. os豉bieniu. Po dw鏂h tercjach na tablicy widnia wynik 5:3. Trzecia tercja rozpoczyna si od bramki Wierzchowa na 6:3. Gdy wydawa這 si, 瞠 nic ju nie mo瞠 zagrozi gospodarzom w zwyci瘰twie zacz掖 sprawdza si czarny scenariusz. Mn鏀two b喚d闚 w obronie, brak krycia, brak koncentracji i skuteczno軼i prze這篡 si na wynik. Z czasem go軼ie uwierzyli w swoj szans i zaczeli odrabia straty. Doszli do remisu i minut przed ko鎍em zdobywaj jak si p騧niej okaza這 zwyci瘰k bramk. Nie wiadomo co spowodowa這 taki przest鎩 w grze gospodarzy, ale o tym spotkaniu nale篡 jak najszybciej zapomnie i pokaza si z lepszej strony w kolejnych pojedynkach.

Ostatnim sobotnim pojedynkiem by rewan juniorek rozgrywany tym razem w Tucznie. Mecz rozpoczyna si dobrze dla naszych zawodniczek, a mianowicie bramk na 1:0 zdobywa Paulina Szamruchiewicz po podaniu Justyny Krzywak. Chwil p騧niej pada jednak bramka wyr闚nuj帷a. P這ciczno nie mia這 zamiaru si podda i na wi瘯szej hali wyra幡ie gra造 lepiej ni w pierwszym meczu. Uda這 im si zdoby gola na 2:1. Nasze jednak za spraw Krzywak wyr闚nuj, by pod koniec tercji wyj嗆 na prowadzenie. Ponownie bramk zdobywa Szamruchiewicz, a podaje jej Krzywak. Druga tercja wyr闚nana, bez wi瘯szych emocji i bez jakichkolwiek bramek - 0:0. Ostatnia ods這na meczu. Po niespe軟a 3 minutach Marato鎍zyk doprowadza do wyr闚nania. W mi璠zyczasie kontuzji ulega Paulina Szamruchiewicz. W 49 minucie spotkania gospodynie wychodz na prowadzenie - 4:3. I chwil p騧niej strzelaj pi徠 bramk tym samym dobijaj帷 nasze zawodniczki. Po tym trafieniu wyra幡ie z naszych zawodniczek zesz這 powietrze. Po stracie bramki zacz窸y si ataki na bramk P這ciczna. Niestety dla naszych zawodniczek 瘸den ze strza堯w nie znalaz drogi do bramki i spotkanie ko鎍zy si wynikiem 5:3 dla P這ciczna.

Po pierwszej serii spotka emocje s r騜norakie. Cho obie ekipy zar闚no ch這pc闚 jak i dziewcz徠 zdoby造 po 2 punkty to pozostaje pewien niesmak z powodu pora瞠k.

Jako 瞠 dwa zwyci瘰twa nad Gorzowem odnios豉 ekipa K瑿這wa to zawodnicy Wierzchowa po pierwszej kolejce zajmuj drug lokat w swojej grupie. Za dwa tygodnie zagraj oni w豉郾ie z Gorzowem, a Siedlec podejmie K瑿這wo.

Nasze zawodniczki po pierwszej serii spotka zajmuj drugie miejsce i za dwa tygodnie podejm zesp馧 z Gda雟ka, kt鏎y jeszcze nie rozegra 瘸dnego spotkania.

Najnowszy U篡tkownik: bartosz87
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiat闚 3.UKS 85 Mokot闚 Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Lud幟ierz 6. UKS 茳emka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiat闚 Drug si陰 w Polsce w kategorii Juniorek M這dszych. W Finale A zawodniczki przegra造 z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowa造 z Wiatrem Lud幟ierz. Reszte spotka nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrze篡nie zagraj: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Lud幟ierz, UKS Mokot闚 Warszawa, UKS 茳emka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiat闚

29/10/2011 13:40
Pierwszy dzie zmaga seniorek dobieg ko鎍a. Nasze seniorki wygrywaj帷 7:1 z UKS Gr鏚ek zas逝guj na odpoczynek przed nast瘼nym meczem

13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elbl庵u: Podstaw闚ka: Ch這pcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce