Florbalki
B造skawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiat闚 szuka sponsor闚!
Zapraszamy wszystkie ch皻ne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej dru篡ny. Gwarantujemy rozs豉wienie sponsora w ca貫j Polsce,  a nawet za granic. Mecze rozgrywali鄉y m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gda雟ku, Warszawie, Mor庵u, Elbl庵u, Bia造mstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej G鏎y oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Ch皻nych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Dwa kolejne medale w Finale Wojew鏚zkim!
29 marca w hali Widowiskowo - Sportowej w Mrze篡nie odby造 si Fina造 Wojew鏚zkiej Licealiady ch這pc闚 i dziewcz徠. W obu kategoriach w finale udzia wzi窸y po cztery najlepsze dru篡ny z ca貫go wojew鏚ztwa.
Spotkania trwa造 2x10 min i od razu grane by造 p馧fina造.

ZSO Gryfino

Meczem rozpoczynaj帷ym turniej by這 spotkanie dziewcz徠 z ZSP Trzebiat闚 oraz ZSP D瑿no. Zawodniczki z Trzebiatowa szybko obejmuj prowadzenie, bo ju w 15 sekundzie bramk na 1:0 zdobywa Patrycja Niewiadomska. Niestety p馧tora minuty p騧niej D瑿no doprowadza do remisu. Druga po這wa podobnie jak pierwsza rozpoczyna si od szybkiego prowadzenia gospodarzy z Trzebiatowa. Bramk na 2:1 zdobywa Kinga Gut.Cztery minuty p騧niej prowadzenie podwy窺za Patrycja Niewiadomska - 3:1. Trzy minuty przed ko鎍em spotkania wynik ustala Karolina Dr捫czyk po asy軼ie Patrycji Niewiadomskiej. Do ko鎍a spotkania wynik nie uleg zmianie i nasze zawodniczki po zwyci瘰twie 4:1 awansowa造 do fina逝.

Po tym spotkaniu mecz rozgrywali ch這pcy z trzebiatowskiego liceum. Rywalem by豉 ekipa z Gryfina. Spotkanie od pocz徠ku przebiega這 pod dyktando gospodarzy z Trzebiatowa. Ch這pcy stwarzali sobie mn鏀two sytuacji, lecz brakowa這 skuteczno軼i. Niemoc strzeleck prze豉ma Krzysztof Galewski, kt鏎zy w si鏚mej minucie po podaniu Janka Sudo豉 strzela bramk na 1:0. Minut przed ko鎍em pierwszej cz窷ci bramk na 2:0 zdobywa Artur Kownacki po asy軼ie Dobromira Cirockiego. W drugiej po這wie po czterech minutach gry bramk ponownie zdobywa Artur Kownacki po podaniu Krzysztofa Galewskiego - 3:0. Niespe軟a minut p騧niej Dobromir Cirocki wystawia pi趾 do Krzysztofa Galewskiego, a ten nie ma problem闚 ze zmieszczeniem jej w bramce przeciwnika - 4:0 dla Trzebiatowa. Wynik do ko鎍a spotkania nie uleg ju zmianie i ch這pcy podobnie jak wcze郾iej dziewcz皻a awansuj do fina逝.

P騧niej rozegrano dwa kolejne p馧fina造.
W pierwszym z nich dziewcz皻a ze Z這cie鎍a pokona造 5:1 I LO Ko這brzeg, za w drugim ch這pcy ze Szczecinka stoczyli wyr闚nany b鎩 z D瑿nem. Ostatecznie przegrali ten pojedynek 4:3 po rzutach karnych.

Czas zatem na pojedynki o medale.
W meczu o III miejsce dziewcz徠 I LO Ko這brzeg pokona 4:3 zawodniczki z D瑿na.
Natomiast w pojedynku o br您owy medal ch這pc闚 Szczecinek upora si z Gryfinem 3:0 i tym samym wywalczy br您owy kr捫ek. Bramki dla I LO Ko這brzeg zdobywa豉 Justyna Smo豉- zawodniczka dru篡ny Juniorek Starszych MLUKS Jedynki Trzebiat闚

Po tych meczach nadszed czas na spotkania o z這te medale.
Na pocz徠ek rywalizacja dziewcz徠 z Trzebiatowa oraz Z這cie鎍a. Spotkanie by這 dosy wyr闚nane, lecz pierwsz bramk za spraw Mileny Kuc zdobywa dru篡na Z這cie鎍a. Ta sama zawodniczka 10 sekund p騧niej zdobywa drug bramk - 2:0 dla go軼i. Dwie minuty p騧niej gola na 2:1 zdobywa Stanis豉wa Bagi雟ka po podaniu Dominiki Tatar. 30 sekund przed ko鎍em zn闚 zaistnia duet Bagi雟ka-Tatar. Bramk tym razem zdobywa ta druga. Pierwsza po這wa ko鎍zy si wynikiem 2:2. W drugiej cz窷ci spotkania w sz鏀tej minucie bramk wyprowadzaj帷 Trzebiat闚 na 3:2 zdobywa Patrycja Niewiadomska po asy軼ie Kingi Gut. Minut przed ko鎍em po katastrofalnym b喚dzie graj帷a w przewadze dru篡na Trzebiatowa traci bramk na 3:3. Ostatecznie spotkanie ko鎍zy si wynikiem 3:3 i do wy這nienia zwyci瞛cy potrzebna by豉 pi璚iominutowa dogrywka. Niestety i ta cz窷 ostatecznie nie pokaza豉 kto jest lepszy, tak wi璚 z這tego medalist mia造 wy這ni rzuty karne. I tak po pi璚iu seriach bramk na wag z這ta zdobywa Paulina Gradzik ze Z這cie鎍a. Niemo磧iwe sta這 si faktem i naszym zawodniczkom nie uda這 si strzeli ani jednego karnego. Tym samym to ZSP Z這cieniec zosta z這tym medalist Licealiady. Nasze zawodniczki z pewno軼i mog by zawiedzione, poniewa liczy造 na z這to.

Po tym spotkaniu odby si ostatni mecz turnieju. Fina ch這pc闚 pomi璠zy dru篡nami z Trzebiatowa i D瑿na. Po trzech minutach bramk zdobywa Dobromir Cirocki po asy軼ie Piotra Krzykowskiego. Dwie minuty przed ko鎍em pierwszej po這wy z rzutu wolnego bramk zdobywa Pawe Po瘸rycki - 1:1. Jednak minut przed ko鎍em gospodarzy na prowadzenie wyprowadza Krzysztof Galewski po podaniu Dobromira Cirockiego. Pierwsza po這wa ko鎍zy si jednobramkowym prowadzeniem Trzebiatowa. W drugiej po這wa, podobnie jak w ca造m spotkaniu przewa瘸豉 dru篡na z Trzebiatowa, a go軼ie ograniczali si tylko do kontratak闚. Po niewykorzystanych sytuacjach z obu stron bramk po podaniu Dobromira Cirockiego zdobywa Tomasz Bednarz. Zawodnicy z Trzebiatowa do ko鎍a utrzymali ten wynik i tym samym zostali z這tymi medalistami Licealiady.

Na koniec szczeg鏊ne podzi瘯owania dla dyrektora WSZS w Szczecinie - Marcina Kuduka za oficjalnie otwarcie zawod闚.

Sk豉d ZSP Trzebiat闚 [dziewczyny] : Bagi雟ka Barbara (b/c), Bagi雟ka Stanis豉wa (1g-1a), Niewiadomska Patrycja (3g-1a), Tatar Dominika (1g-1a), Gut Kinga (1g-1a), Dr捫czyk Karolina (1g), Pomyka豉 Natalia, Sadowska Anna, Adrianna Ksobiech

Sk豉d ZSP Trzebiat闚 [ch這pcy] : Bogda雟ki Maciej (b), Su貫k Krzysztof (b), Cirocki Dobromir (1g-4a), Krzykowski Piotr (1a), Galewski Krzysztof (3g-1a), Go喚biowski Pawe, Go喚biowski Piotr, Kownacki Artur (2g), Bednarz Tomasz (1g), Sudo Jan (1a), Bara雟ki Przemys豉w, Musielak Mateusz, Petryk闚 ㄆkasz