Florbalki
B造skawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiat闚 szuka sponsor闚!
Zapraszamy wszystkie ch皻ne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej dru篡ny. Gwarantujemy rozs豉wienie sponsora w ca貫j Polsce,  a nawet za granic. Mecze rozgrywali鄉y m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gda雟ku, Warszawie, Mor庵u, Elbl庵u, Bia造mstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej G鏎y oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Ch皻nych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Podsumowanie miesi帷a - Pa寮ziernik!
Na pocz徠ek chcia豚ym wszystkich Pa雟twa serdecznie powita.

Tak sobie siedz帷 przy herbacie w poniedzia趾owe po逝dnie chcia豚ym zaprosi was do przeczytania artyku逝 maj帷ego na celu podsumowanie i streszczenie wszystkich pa寮ziernikowych wydarze ze 鈍iata unihokeja. Artyku ten b璠zie zawiera informacje zar闚no na temat MLUKS Jedynki Trzebiat闚 jak i WSU Wierzchowo, gdzie obecnie graj nasi zawodnicy. W tym miesi帷u mia造 miejsce cztery wydarzenia zwi您ane z unihokejem:
Po pierwsze, primo - I liga Junior闚 Starszych w wykonaniu WSU Wierzchowo.
Po drugie, primo - I liga Juniorek Starszych MLUKS'u.
Po trzecie, primo(?) - I turniej z cyklu Grand Prix M這dzik闚 i niezawodny MLUKS.
Po czwarte, primo ultimo - I liga Senior闚, gdzie w roli g堯wnej wyst徙i這 Wierzchowo.

No, ale nie wszystko naraz. Zacznijmy od pocz徠ku.

Data: 10-11.10.09
Tytu: I Liga Junior闚 Starszych
Bohaterowie: WSU Wierzchowo, UKS Junior K瑿這wo
Przebieg wydarze: By造 to spotkania inauguruj帷e I lig juniorsk. Wice-mistrz 2009 kontra beniaminek. Cho faworyt by tylko jeden to w sporcie wszystko jest mo磧iwe. W pierwszym dniu pojedynek do嗆 jednostronny, pierwsza tercja g豉dko 6:1 dla WSU. Maszyna, kt鏎a pracowa豉 na pe軟ych obrotach straci豉 moc w drugiej tecji, efekt? 2:2. Wystarczy這 troch naoliwi maszyn, by zn闚 zacz窸a dzia豉. W efekcie zwyci瘰two w trzeciej tercji 4:2 i w ca造m meczu 12:5. Gospodarze mog si cieszy, 瞠 licznik nie przekroczy dwudziestu. Drugi dzie i zupe軟ie inna bajka. To gospodarze od pocz徠ku przycisn瘭i, a efektem tego bramka na 1:0. Go軼ie wzi瘭i si do odrabiania i pierwsza tercja ko鎍zy si wynikiem 3:1. Druga tercja podobna do pierwszej, wynik tylko inny - 4:2 dla WSU. Trzecia tercja mimo przewagi go軼i bez bramek i ko鎍owy wynik spotkania to 7:3. Wierzchowo zdoby這 to czego chcia這 - 4 punkty na inauguracje, gospodarze na punkty b璠 musieli poczeka.

Data: 17-18.10.09
Tytu: I Liga Juniorek Starszych
Bohaterowie: MLUKS Jedynka Trzebiat闚, UKS Gr鏚ek
Przebieg wydarze: Tydzie po wydarzeniach z K瑿這wa unihokej powraca do starszych rocznik闚. Tym razem w Resku swoje si造 zmierzy造 juniorki starsze z Trzebiatowa i Gr鏚ka. Nie ma co ukrywa, 瞠 cel go軼i by jasny - 4 punkty w meczach z beniaminkiem. Nasze mia造 wej嗆, pobiega i zej嗆. I tu ko鎍zy si bajka. Od pocz徠ku spotkania Trzebiat闚 przycisn掖. Efektem bramka na 1:0, nasze w euforii. I na tym si zako鎍zy這, bo wtedy jakby nasze stan窸y i do g這su dosz造 zawodniczki go軼i. Jedna, druga, trzecia i 3:1 dla Gr鏚ka. Pod koniec tej tercji P. Szamruchiewicz strzela na 3:2, takim wynikiem ko鎍zy si tercja. Druga tercja to dosy wyr闚nany pojedynek. Obrona w obu ekipach raczej nie sta豉 na wysokim poziomie, dzi瘯i czemu swoje walory mog造 pokaza bramkarki. Akcja za akcj. Pod koniec drugiej tercji J. Smo豉 wystrzeli豉 jak z armaty. I po up造wie nie spe軟a 10 sekund pi趾a dwukrotnie wpada do siatki rywali - 4:3. Rywalki jednak wyr闚na造. Trzecia tercja to pokaz 'Jak nie wykorzystywa sytuacji', w efekcie 0:0. Trzebiat闚 zdoby cenny 1 punkt. Drugi mecz to tak瞠 dobre spotkanie. Pierwsza tercja to bramka dla Trzebiatowa, dwie kolejne dla Gr鏚ka i wyr闚nanie gospodarzy - 2:2. Druga tercja to wyra幡a przewaga go軼i i wygrana 2:0. W ostatniej tercji po bramce na 5:2 nast徙i zryw. 5:3, 5:4 co si dzieje? Go軼ie przerywaj passe rywalek, ale tylko na chwile - 6:5. Niestety pod koniec spotkania UKS stawia kropk na 'i' - 7:5. Uda這 si jednak zdoby pierwszy punkt, a to wa積e.

Data: 24.10.09
Tytu: Grand Prix M這dzik闚
Bohaterowie: MLUKS Jedynka Trzebiat闚, WSU Wierzchowo, UKS Jedynka Orzysz, UKS Floorball Gorz闚 Wlkp.
Przebieg wydarze: Cho m這dsze kategorie nie wzbudzaj tylu emocji co starsze to jednak dzia這 si to i owo. Pierwsze spotkanie Trzebiatowa z ekip Wierzchowa. Ma貫 derby je郵i tak mo積a powiedzie. Spotkanie jednak bez historii. S豉ba skuteczno嗆 go軼i spowodowa豉, 瞠 WSU zachowa這 czyste konto - 5:0. Drugie spotkanie to pojedynek z Orzyszem. Rywale wcze郾iej rozgromili Gorz闚 17:0. Z MLUKS'em prowadzili ju 4:0 i tu zryw. Jedna, druga, trzecia - 4:3. Gdy wydawa這 si, 瞠 mo瞠 doj嗆 do sensacji, Orzysz odje盥瘸. Wynik - 6:3 i druga z kolei pora磬a. Ostatnie spotkanie z Gorzowem to mecz o 3 miejsce. Rywale nie byli zbyt mocni w dodatku w drugiej tercji na powa積a zmian taktyczn zdecydowa si trener MLUKS'u. Bowiem obro鎍a, Miron ζta, zosta przesuni皻y do ataku. Taktyka El Benitezo tym razem si sprawdzi豉. Wynik 16:1 i 9 bramek Mirona, kt鏎y zosta najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju!

Data: 24-25.10.09
Tytu: I Liga Senior闚
Bohaterowie: WSU Wierzchowo, UKS Victoria Gu速owy
Przebieg wydarze: Po Grand Prix M這dzik闚 odby這 si debiutanckie spotkanie WSU w Seniorach. Cho rywal do weteran闚 tej kategorii nie nale瘸 to mieli ju kilka sezon闚 za sob. Jak to zwykle bywa w starszych kategoriach (szczeg鏊nie u m篹czyzn) mecz by ostry, szybki, efektowny. Tempo gry dyktowa豉 Victoria. I tak przez wi瘯sz cze嗆 meczu. Wierzchowo nie wykorzysta這 rzut闚 karnych. Cho 10 sek przed ko鎍em spotkania by這 8:6 dla go軼i, to WSU si nie podda這. Bramka na 7:8 pad豉 10 sek przed ko鎍em spotkania. Gospodarze zdj瘭i bramkarza i po gwizdku ruszyli na rywali. Efekt? Bramka na 8:8 nie ca貫 5 sekund przed ko鎍em spotkania, gospodarze w euforii. Jednak瞠 w Seniorach nie ma remis闚, wi璚 potrzebna by豉 dogrywka. Niewykorzystany karny przez gospodarzy nie pod豉ma ich. R闚no 3 minuty po rozpocz璚iu dogrywki pi趾a za spraw Adama "Dziury" Dziurnego trafia do celu z najbli窺zej odleg這軼i. Zawodnicy, trener, kibice i osoby zwi您ane z Wierzchowskim unihokejem w ekstazie. Wierzchowo wygrywa i zdobywa dwa punkty. Nadszed drugi mecz. Tym razem nie by這 tak pi瘯nie. Cho to gospodarze przewa瘸li nie potrafili wykorzysta sytuacji, a gdy ju wszyscy widzieli pi趾 w bramce efektownie broni bramkarz Victorii. Z pewno軼i mo積a rzec, 瞠 to w豉郾ie on wygra to spotkanie dla go軼i. Pora磬a 7:5. Po mimo tego wa積e s te debiutanckie 2 punkty.

Uff... To ju wszystkie pa寮ziernikowe wydarzenia. Miejmy nadzieje, 瞠 nast瘼ny miesi帷 b璠zie lepszy od ubieg貫go.

Najnowszy U篡tkownik: bartosz87
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiat闚 3.UKS 85 Mokot闚 Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Lud幟ierz 6. UKS 茳emka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiat闚 Drug si陰 w Polsce w kategorii Juniorek M這dszych. W Finale A zawodniczki przegra造 z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowa造 z Wiatrem Lud幟ierz. Reszte spotka nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrze篡nie zagraj: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Lud幟ierz, UKS Mokot闚 Warszawa, UKS 茳emka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiat闚

29/10/2011 13:40
Pierwszy dzie zmaga seniorek dobieg ko鎍a. Nasze seniorki wygrywaj帷 7:1 z UKS Gr鏚ek zas逝guj na odpoczynek przed nast瘼nym meczem

13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elbl庵u: Podstaw闚ka: Ch這pcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce