Florbalki
B造skawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiat闚 szuka sponsor闚!
Zapraszamy wszystkie ch皻ne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej dru篡ny. Gwarantujemy rozs豉wienie sponsora w ca貫j Polsce,  a nawet za granic. Mecze rozgrywali鄉y m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gda雟ku, Warszawie, Mor庵u, Elbl庵u, Bia造mstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej G鏎y oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Ch皻nych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
III Miejsce Juniorek M這dszych w Finale B!

Sezon dziewcz皻a ko鎍zy造 w Wierzchowie, oto dru篡ny kt鏎e walczy造 o miejsca 7-12 w Polsce:

1. MLUKS Jedynka Trzebiat闚 (ZACHODNIOPOMORSKIE)
2. UKS B造skawica Niechanowo (WIELKOPOLSKIE)
3. UKS Marato鎍zyk P這ciczno (ZACHODNIOPOMORSKIE)
4. UKS Junior K瑿這wo (WIELKOPOLSKIE)
5. WSU Wierzchowo (ZACHODNIOPOMORSKIE)
6. PUKS 3 Trzebinia (MAΜPOLSKIE)

Jedynka Trzebiat闚 - PUKS Trzebinia 4-3 (2-0,2-1,0-2)
B造skawica Niechanowo - Jedynka Trzebiat闚 1-12 (0-3,1-4,0-5)
Jedynka Trzebiat闚 - Marato鎍zyk P這ciczno 2-8 (1-2,0-3,1-3)
Jedynka Trzebiat闚 - Junior K瑿這wo 2-4 (1-2,0-2,1-0)
WSU Wierzchowo - Jedynka Trzebiat闚 2-3 (1-1,0-0,1-2)

Za dziewczynami kolejny ci瞛ki turniej, tym razem dzia這 si bardzo wiele, zar闚no dobrych, jak i z造ch moment闚 nie brakowa這. Ale po kolei.

W pierwszym spotkaniu spotkali鄉y si z PUKS Trzebinia, nale瘸這 si spodziewa za瘸rtej walki, tak by這 chocia mieli鄉y przewag 4:1, jednak w ko鎍闚ce meczu Trzebinia dosz豉 nas na 4:3 i zrobi這 si nerwowo.
Mecz z B造skawic Niechanowo by niesamowity, mozna 鄉ia這 powiedzie, 瞠 to by najlepszy mecz naszej dru篡ny w tym sezonie (albo w ca貫j historii), gra by豉 p造nna, szybka i przemy郵ana, Paulina Szamruchiewicz sia豉 postrach w szeregach przeciwnika, bardzo dobrze broni豉 Katarzyna Szypura. 安ietnie wykonywali鄉y rzuty wolne, a bramka Marty Niewiadomskiej po dok豉dnej asy軼ie Weroniki Rolewicz to by majstersztyk! W tym meczu wszystkie dziewczyny zagra造 鈍ietnie, prawdziwie wspi窸y si na wy篡ny. Jak blisko jest z nieba do piek豉 zobaczyli鄉y jednak ju w nastepnym spotkaniu z Marato鎍zykiem P這ciczno. Dziewcz皻a upojone swoj super gr wysz造 na boisko zupe軟ie zdekoncentrowane, bramkarka puszcza豉 strza za strza貫m, obrona zagra豉 bardzo niepewnie, dziewcz皻a w ko鎍u zosta造 sparali穎wane najpierw przez swoj w豉sn pewno嗆 siebie, potem przez nag造 szok wywo豉ny przez 鈍ietnie graj帷e przeciwniczki. 畝dna z nich nie wzi窸a na siebie odpowiedzialno軼i za mecz, w ko鎍u kontuzje Pauliny Szamruchiewicz i b鏊 kolan Asi Pro郾iewskiej i stan瘭i鄉y. W tym meczu jedyn osob, kt鏎a da豉 z siebie wszystko by豉 Marta Niewiadomska. Przed nast瘼nym spotkaniem panowa ponury nastr鎩 i st康 trudno by這 gra, w meczu z K瑿這wem kolejna pora磬a 2:4, dziewczyny si nie otrz御n窸y. Ostatnim meczem by豉 rywalizacja z WSU Wierzchowo, w szatni przed meczem trener przekaza dru篡nie kilka cierpkich uwag, celem by這 tylko zwyci瘰two, remis spycha nas na 4 miejsce. Ca造 sezon walczyli鄉y o wej軼ie do Fina逝 A, nie uda這 si, Fina B powinien by nasz!
Pocz徠ek spotkania z sympatycznymi wierzchowiankami rozpocz掖 si podobnie do dw鏂h poprzednich, dziewczyny przesta造 wierzy w sukces, nic nie sz這, wida by這 brak Pauliny i Justyny (w ca造m turnieju), wreszcie 20 sekund przed ko鎍em tercji po akcji niezmiernie zdeterminowanej Lucyny Grzelak pad豉 bramka, zdoby豉 j dobijaj帷 strza Lucyny Kinga Koperska, uff 1:1!!!
Ca豉 kolejna tercja to ci庵豉 wymiana cios闚, na kilka chwil wchodzi豉 Paulina Szamruchiewicz, odda豉 dwa, trzy strza造 praktycznie nie poruszaj帷 si i schodzi豉, ale co drgn窸o, mielismy przewag, stwarzali鄉y zagro瞠nie. Pocz徠ek trzeciej tercji, to zn闚 nasz atak i w 2 minucie Stasia Bagi雟ka strzela pod bramkarzem i jest 2:1! Niestety 5 minut przd ko鎍em pada wyr闚nanie. Nerw闚ka trwa, sypia si kary, s璠ziowie maj coraz trudniej, pope軟iaj b璠y, nie zosta豉 uznana bramka dla Jedynki Trzebiat闚. 15 sek przed koncem s璠zia dyktuje rzut wolny dla Trzebiatowa, Kasia Szypura (鈍ietnie broni帷a w ca造m turnieju) schodzi z boiska, wprowadzamy 6 zawodnika, zanim obrona przeciwnika przestawi豉 swoje szyki Pamela Bogda雟ka podaje do Pauliny Szamruchiewicz, a ta w ostatnim strzale tego meczu z ca貫j si造 pakuj pi趾 w samo okno wierzchowskiej bramki: 3:2!!!!!!!
A jednak si prze豉ma造, za to trzeba te dru篡n ceni! 11 sekund przed ko鎍em!