Prowadzisz własną stronę i chciałbyś wymienić się buttonami? Napisz na gg 11876901

Florbalki
Błyskawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiatów szuka sponsorów!
Zapraszamy wszystkie chętne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej drużyny. Gwarantujemy rozsławienie sponsora w całej Polsce,  a nawet za granicą. Mecze rozgrywaliśmy m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gdańsku, Warszawie, Morągu, Elblągu, Białymstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej Góry oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Chętnych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Dominacja Szwedów przerwana! Finlandia nowym Mistrzem Świata!
Dokładnie o godz. 17.16 zakończyło się finałowe spotkanie mistrzostw świata. Spotkanie jak przystało na finał było fenomenalnym widowiskiem i ponad 14 tys. ludzi zgromadzonych w O2 Arena mogli zobaczyć w nim wszystko - niesamowite bramki, parady bramkarzy, widowiskowe akcje i nieprzewidywalne zwroty akcji. Szwedzi po 10 latach dominacji na międzynarodowych arenach w końcu zostali pokonani. Nie przez byle kogo, bo przez Skandynawów. Finowie, bo to o nich mowa, zostali nowymi mistrzami świata, przełamując tym samym niesamowitą serie 37 meczów bez porażki Szwedów. Finowie po pierwszej tercji prowadzili 4:0 i wielu myślało że dojdzie do pogromu. Niestety, "suomi" poczuli się zbyt pewnie i Szwedzi zaczęli odrabiać straty. Po drugiej tercji przewaga finów zmalała do jednej bramki, by to ekipa "trzech koron" po 51 minutach meczu wyszła na prowadzenie 6:4. Finowie nie składali jednak broni i zdołali strzelić jeszcze dwie bramki. Warto dodać, że obydwie w czasie gry w przewadze. Po zakończeniu się regulaminowego czasu na tablicy widniał wynik 6:6 i jednocześnie byliśmy świadkami dogrywki. Po wspaniałej walce Szwedzi byli o krok od złotej bramki, lecz znakomita kontra, podanie do Tero Tittu i to właśnie on zadaje ostateczny cios na ekipie "trzech koron", strzelając na pustą bramkę.

[Finał] Szwecja - Finlandia 6:7 [0:4,3:0,3:2/0:1]

00:00 Rozpoczęcie meczu
01:01 Bramkę dla Finlandii zdobywa Mika Kavekari, asysta Mikael Järvi [0:1]
10:45 2 minuty kary dla Martina Emanuelssona (Szwecja)
10:56 Bramkę dla Finlandii zdobywa Rickie Hyvärinen, asysta Mika Kohonen [0:2]
13:01 2 minuty kary dla Kristoffera Kranberga (Szwecja)
14:06 Bramkę dla Finlandii zdobywa Lassi Vänttinen, asysta Rickie Hyvärinen [0:3]
15:55 Bramkę dla Finlandii zdobywa Kari Koskelainen, asysta Rickie Hyvärinen [0:4]
20:00 Koniec pierwszej tercji
20:00 Rozpoczęcie drugiej tercji
20:46 Bramkę dla Szwecji zdobywa Fredrik Djurling, asysta Henrik Quist [1:4]
29:24 2 minuty kary dla Harriego Forstena (Finlandia)
30:27 Bramkę dla Szwecji zdobywa Niklas Jihde, asysta Henrik Quist [2:4]
33:25 Bramkę dla Szwecji zdobywa Daniel Calebsson, asysta Kimmo Eskelinen [3:4]
40:00 Koniec drugiej tercji
40:00 Rozpoczęcie trzeciej tercji
45:39 Bramkę dla Szwecji zdobywa Kimmo Eskelinen, asysta Mattias Helgesson [4:4]
49:51 Bramkę dla Szwecji zdobywa Fredrik Djurling, asysta Kristoffer Kranberg [5:4]
51:04 Bramkę dla Szwecji zdobywa Niklas Jihde, asysta Fredrik Djurling [6:4]
54:15 2 minuty kary dla Kimmo Eskelinena (Szwecja)
54:39 Bramkę dla Finlandii zdobywa Lassi Vänttinen, asysta Mika Kohonen [6:5]
54:53 2 minuty kary dla Kristoffera Kranberga (Szwecja)
54:53 Niewykorzystany karny przez Finlandie (Mika Kohonen)
55:51 Bramkę dla Finlandii zdobywa Lassi Vänttinen, asysta Mikael Järvi [6:6]
60:00 Koniec trzeciej tercji
60:00 Rozpoczęcie dogrywki