Oficjalny Serwis MLUKS Jedynki Trzebiatów
   Strona Główna
Wrzesień 30 2020 14:46:01   
Statystyki Bramek 11/12
Młodzicy
[-:-]
Młodziczki
[-:-]
Juniorzy Młodsi
[18:29]
Juniorki Młodsze
[6:6]
Juniorki Starsze
[90:41]
Juniorzy Starsi
[-:-]
Seniorzy
[140:51] MUKS Zielonka
[66:62] Aligator Gdynia
Seniorki
[66:96]
Razem
[386:285]
Menu
Strona Główna
Kontakt
Redakcja
Forum
Linki
GALERIA
Klub
Historia
Ogólne Informacje
Sztab Szkoleniowy
Sukcesy Indywidualne
Treningi
Stroje
Relacje z meczy
Reprezentacja Polski
REKORDY!
Kadra
Mężczyzni
Seniorzy
Juniorzy Starsi
Juniorzy Młodsi
Młodzicy

Kobiety
Seniorki
Juniorki Starsze
Juniorki Młodsze
Młodziczki
Sukcesy
Chłopcy
Dziewczyny
Wymiana Buttonami
MLUKS Jedynka Trzebiatów Page

Prowadzisz własną stronę i chciałbyś wymienić się buttonami? Napisz na gg 11876901
Polecamy
Floorball24

MyFloorball

Florbalki
Błyskawica Niechanowo
Błyskawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiatów szuka sponsorów!
Zapraszamy wszystkie chętne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej drużyny. Gwarantujemy rozsławienie sponsora w całej Polsce,  a nawet za granicą. Mecze rozgrywaliśmy m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gdańsku, Warszawie, Morągu, Elblągu, Białymstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej Góry oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Chętnych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
Holandia i Węgry zwyciężają, Niemcy i Polska w finale B!
Dzisiaj rozpoczęła się faza pucharowa Mistrzostw Świata. Na czeskie boiska wyszli zawodnicy Dywizji B.




Holandia wygrywając spotkanie zajęła 19 miejsce w Mistrzostwach Świata.
[O 19 miejsce] Wielka Brytania - Holandia 3:4 [0:1,1:1,2:2]

00:00 Rozpoczęcie meczu
00:47 Bramkę dla Holandii zdobywa Jan Hubacher, asysta Adrian Mom [0:1]
08:48 2 minuty kary dla Kentona Westa (Wielka Brytania)
20:00 Koniec pierwszej tercji
20:00 Rozpoczęcie drugiej tercji'
25:37 Bramkę dla Holandii zdobywa Adrian Mom, asysta Johan Kruseman [0:2]
29:59 2 minuty kary dla Petera Powella (Wielka Brytania)
36:04 Bramkę dla Wielkiej Brytanii zdobywa Max Moy, asysta James Langmead [1:2]
40:00 Koniec drugiej tercji
40:00 Rozpoczęcie trzeciej tercji
51:32 Bramkę dla Holandii zdobywa Jeroen Bart, asysta Rob Labruyere [1:3]
53:17 Bramkę dla Wielkiej Brytanii zdobywa Thomas Cook, asysta Peter Powell [2:3]
57:46 Bramkę dla Wielkiej Brytanii zdobywa Simon Baker, asysta Max Moy [3:3]
58:40 Bramkę dla Holandii zdobywa Jan Hubacher, asysta Adrian Mom [3:4]
60:00 Koniec meczu

Węgry po zwycięstwie nad Słowenia uplasowali się na 17 miejscu w Mistrzostwach.
[O 17 miejsce] Węgry - Słowenia 5:4 [1:1,3:0,1:3]

00:00 Rozpoczęcie meczu
05:49 Bramkę dla Węgier zdobywa Gábor Füzi, asysta Péter László [1:0]
09:03 2 minuty kary dla Olivera Schmidta (Węgry)
10:56 Bramkę dla Słowenii zdobywa Anže Pristavec, asysta Luka Časar [1:1]
20:00 Koniec pierwszej tercji
20:00 Rozpoczęcie drugiej tercji
26:02 Bramkę dla Węgier zdobywa Oliver Schmidt [2:1]
28:00 Bramkę dla Węgier zdobywa Dennis Schmidt [3:1]
38:08 Bramkę dla Węgier zdobywa Gábor Pajor, asysta Krisztián Nádor [4:1]
40:00 Koniec drugiej tercji
40:00 Rozpoczęcie trzeciej tercji
41:09 Bramkę dla Słowenii zdobywa Anže Pristavec, asysta Luka Časar [4:2]
43:36 Bramkę dla Węgier zdobywa Krisztián Nádor, asysta Áron Monszpart [5:2]
45:43 2 minuty kary dla Ákosa Szabó (Węgry)
51:37 2 minuty kary dla László Vígha (Węgry)
52:15 Bramkę dla Słowenii zdobywa Luka Časar, asysta Anže Pristavec [5:3]
57:07 Bramkę samobójczą zdobywa Dennis Schmidt (Węgry) [5:4]
60:00 Koniec meczu

Niemcy po zwycięstwie nad Amerykanami awansowali do Finału B, gdzie będą walczyć o awans do Dywizji A.
[Półfinał B] Niemcy - USA 9:4 [1:2,3:2,5:0]

00:00 Rozpoczęcie meczu
01:26 Bramkę dla USA zdobywa Stefan Zimmermann, asysta Terence Frank [0:1]
15:08 Bramkę dla Niemiec zdobywa Kristian Holtz, asysta Fredrik Holtz [1:1]
19:45 Bramkę dla USA zdobywa Karl Förare, asysta Stefan Zimmermann [1:2]
20:00 Koniec pierwszej tercji
20:00 Rozpoczęcie drugiej tercji
21:21 2 minuty kary dla Kyle'a Pudasa (USA)
23:05 Bramkę dla Niemiec zdobywa Fredrik Holtz, asysta Dominic Mucha [2:2]
23:28 2 minuty kary dla Ingmara Penzhorna (Niemcy)
29:46 Bramkę dla Niemiec zdobywa Kristian Holtz, asysta Fredrik Holtz [3:2]
34:29 2 minuty kary dla Ryana Winklera (USA)
34:31 Bramkę dla Niemiec zdobywa Fredrik Holtz, asysta Kristian Holtz [4:2]
36:42 Bramkę dla USA zdobywa Karl Förare, asysta Stefan Zimmermann [4:3]
39:31 Bramkę dla USA zdobywa Ryan Winkler [4:4]
40:00 Koniec drugiej tercji
40:00 Rozpoczęcie trzeciej tercji
40:57 Bramkę dla Niemiec zdobywa Manuel Mucha, asysta Dominic Mucha [5:4]
41:17 Bramkę dla Niemiec zdobywa Kristian Holtz, asysta Fredrik Holtz [6:4]
44:56 Bramkę dla Niemiec zdobywa Daniel Mallwitz, asysta Andreas Gahlert [7:4]
50:23 Bramkę dla Niemiec zdobywa Manuel Mucha, asysta Dominic Mucha [8:4]
57:18 Bramkę dla Niemiec zdobywa Fredrik Holtz, asysta Martin Müller [9:4]
60:00 Koniec meczu

Beniaminek Dywizji B walczyć będzie o awans do Dywizji A, po zwycięstwie w półfinale z Austrią.
[Półfinał B] Polska - Austria 7:3 [1:0,3:1,3:2]

00:00 Rozpoczęcie meczu
17:14 2 minuty kary dla Daniela Girysa (Polska)
19:46 Bramkę dla Polski zdobywa Matijas Mikulski [1:0]
20:00 Koniec pierwszej tercji
20:00 Rozpoczęcie drugiej tercji
22:53 Bramkę dla Polski zdobywa Piotr Kostela, asysta Grzegorz Diaków [2:0]
28:03 2 minuty kary dla Johannesa Dieringera (Austria)
33:15 Bramkę dla Polski zdobywa Oliwer Wroński, asysta Matijas Mikulski [3:0]
33:33 Bramkę dla Polski zdobywa Daniel Girys, asysta Artur Kasperek [4:0]
36:11 Bramkę dla Austrii zdobywa Benjamin Gruber, asysta Peter Hofer [4:1]
40:00 Koniec drugiej tercji
40:00 Rozpoczęcie trzeciej tercji
42:56 Bramkę dla Polski zdobywa Piotr Kostela, asysta Adrian Bocheński [5:1]
47:21 2 minuty kary dla Oliwera Wrońskiego (Polska)
48:14 2 minuty kary dla Przemysława Strażyńskiego (Polska)
51:56 2 minuty kary dla Damiana Girysa (Polska)
51:59 Bramkę dla Austrii zdobywa Michael Schachner, asysta Peter Hofer [5:2]
52:16 Bramkę dla Polski zdobywa Jan Hajdus, asysta Tomasz Gaicki [6:2]
57:16 Bramkę dla Polski zdobywa Adrian Bocheński, asysta Grzegorz Diaków [7:2]
58:29 Bramkę dla Austrii zdobywa Michael Schachner, asysta Siegfried Sendlhofer [7:3]
59:51 2 minuty kary dla Jana Hajdusa (Polska)
60:00 Koniec meczu
 Komentarze
Brak komentarzy.
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnie Mecze
Seniorzy

MUKS Zielonka
6:4
TKKF Jadberg Pionier Tychy

Aligator Gdynia
10:8
Grześ Hrubieszów

Seniorki

Jedynka Trzebiatów
9:6
UKS Gródek

Juniorzy Starsi

-
-:-
-

Juniorki Starsze

Jedynka Trzebiatów
24:1
Absolwent Siedlec

Juniorzy Młodsi

Jedynka Trzebiatów
5:4
UKS Arkady Dębno

Juniorki Młodsze

Jedynka Trzebiatów
2:0
Błyskawica Niechanowo

Młodzicy

-
-:-
-:-

Młodziczki

Jedynka Trzebiatów
0:1
PUKS Trzebinia
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 148
Nieaktywowany Użytkownik: 94
Najnowszy Użytkownik: bartosz87
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiatów 3.UKS 85 Mokotów Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Ludźmierz 6. UKS Ósemka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiatów Drugą siłą w Polsce w kategorii Juniorek Młodszych. W Finale A zawodniczki przegrały z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowały z Wiatrem Ludźmierz. Reszte spotkań nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrzeżynie zagrają: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Mokotów Warszawa, UKS Ósemka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiatów

dob
19/05/2012 12:08
Jedynka Trzebiatów organizatorem Finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych

pitt
30/10/2011 07:33
uks gródek 3-7 MLUKS

pitt
29/10/2011 13:40
Pierwszy dzień zmagań seniorek dobiegł końca. Nasze seniorki wygrywając 7:1 z UKS Gródek zasługują na odpoczynek przed następnym meczem

pitt
16/10/2011 05:40
16.10.2011r: Energa Gańsk 19 - 3 MLUKS

pitt
16/10/2011 05:39
15.10.2011r: Energa Gdańsk 12 - 6 MLUKS Jedynka

pitt
13/06/2011 07:29
Sorry XVIII Festiwal

pitt
13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elblągu: Podstawówka: Chłopcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce

Archiwum
Wszelkie prawa zastrzeżone!
MLUKS Jedynka Trzebiatów
by Maciej Bogdański
Powered by PHP-Fusion
CMS Artworks Original Theme by CMS Artworks © 2003-2005
1167287 Unikalnych wizyt



Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie